Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja sie zbieram panowie, jutro musze sporo zrobic :confused4:

CO masz zrobić jutro zrób po-pojutrze - będziesz miał 2 dni wolnego :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kędzior, zobacz statystyki :decayed::kox:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 23:29_________________________________________________siwy dym i czarne chmury :gwizdanie:

Opublikowano

już sam się zmienił

powiem ci nie głupi pomysł

jak pijesz to myślisz

dlatego pije :gwizdanie:

Stanley czekaj jeszcze wytrzymaj chcociaz do 24 :>

Opublikowano

ja sie zbieram panowie, jutro musze sporo zrobic :confused4:

stanley kiedy będzie coś wiadomo z on a i jeszcze jedno a nie dało by sie tak zrobić żę byś podjechał moim furaczemi zatankował a ja bym ci zapłacił w piątek dymam do wa wy a mam pół zbiornika

Opublikowano

już sam się zmienił

powiem ci nie głupi pomysł

jak pijesz to myślisz

dlatego pije :gwizdanie:

Stanley czekaj jeszcze wytrzymaj chcociaz do 24 :>

nie mam juz piwa :confused4:

Opublikowano

sie krolu odnalazł

ja tam piątego już szrpnąłeś czy 4 jeszcze nie skończony

Opublikowano

ja sie zbieram panowie, jutro musze sporo zrobic :confused4:

stanley kiedy będzie coś wiadomo z on a i jeszcze jedno a nie dało by sie tak zrobić żę byś podjechał moim furaczemi zatankował a ja bym ci zapłacił w piątek dymam do wa wy a mam pół zbiornika

Max, pomyśle o tym jutro i zadzwonie do Ciebie

tymczasem mykam do wyra [br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 23:33_________________________________________________dzis nie nabije z wami spamu ;(

Opublikowano

a ja mam juz drina na dnie także jesteśmy w d*pie ale do 24 chyba na sucho jakoś damy rade wytrzymać?

ehehe idziemy łeb w łeb w statach hehehe i widzę że jeszcze trochę i przegonimy rzeszowskie :decayed:

Max takiś kasiasty i ci na paliwo szkoda wydawać? :tongue4: hehe

Opublikowano

już sam się zmienił

powiem ci nie głupi pomysł

jak pijesz to myślisz

dlatego pije :gwizdanie:

Stanley czekaj jeszcze wytrzymaj chcociaz do 24 :>

nie mam juz piwa :confused4:

a odp na zadanie przezemnie jakże ważne i istotne pytanie gdzie jest sie pytam?

pytam się ja

Opublikowano

Stanley może to cię zatrzyma na dłużej hehehe cycki226jo5.jpg[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 23:36_________________________________________________

już sam się zmienił

powiem ci nie głupi pomysł

jak pijesz to myślisz

dlatego pije :gwizdanie:

Stanley czekaj jeszcze wytrzymaj chcociaz do 24 :>

nie mam juz piwa :confused4:

a odp na zadanie przezemnie jakże ważne i istotne pytanie gdzie jest sie pytam?

pytam się ja

hehahaha Max dobree :good:

Opublikowano

a ja mam juz drina na dnie także jesteśmy w pupie ale do 24 chyba na sucho jakoś damy rade wytrzymać?

ehehe idziemy łeb w łeb w statach hehehe i widzę że jeszcze trochę i przegonimy rzeszowskie :decayed:

Max takiś kasiasty i ci na paliwo szkoda wydawać? :tongue4: hehe

po czym wnosisz ???

chłopie jak byś mógł zaoszczędzić 50-60 pln na zbiorniku

to zobacz przeliczając na twoje to masz 3 flaszki wyborowej

a to drogą nie chodzi

i tym o to sposobem nazbierałem na b7

ale tarma się nabywać z pewnych i sprawdzonych źródełk[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 23:38_________________________________________________

Stanley może to cię zatrzyma na dłużej hehehe cycki226jo5.jpg[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 23:36_________________________________________________

już sam się zmienił

powiem ci nie głupi pomysł

jak pijesz to myślisz

dlatego pije :gwizdanie:

Stanley czekaj jeszcze wytrzymaj chcociaz do 24 :>

nie mam juz piwa :confused4:

a odp na zadanie przezemnie jakże ważne i istotne pytanie gdzie jest sie pytam?

pytam się ja

hehahaha Max dobree :good:

powiem ci niezłe te bimboły

Opublikowano

nieprzepadam za wyborową muhehehehe :polew: :polew: :polew:

tak sobie żartuję Max :decayed: chyba się niegniewasz?

Opublikowano

nieprzepadam za wyborową muhehehehe :polew: :polew: :polew:

tak sobie żartuję Max :decayed: chyba się niegniewasz?

a piłeś kiedyś wyborową

a widzisz ja kogoś znam kto pił i wiem że to nie ten sam syf co kiedyś można ja porównać do finlandii[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 23:42_________________________________________________

nieprzepadam za wyborową muhehehehe :polew: :polew: :polew:

tak sobie żartuję Max :decayed: chyba się niegniewasz?

na ciebie nigdy chłpie pełen luz :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

piłem piłem i mi właśnie jakoś niepodchodzi :confused4:

w sumie jak będzie przepitka coś do jedzenia to rodzaj wódki mało znaczący :>[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 23:43_________________________________________________jak by mi kto teraz zrobił zdjęcie to wyglądam jak mój avatar muhehehehe dobrałem sobie go wsam raz hehehe

Opublikowano

kędzirek ja to powoli zwijam żagle bo mnie sie już spać chce i tak więc dzieki za dzisiejszy spam

a ty weź zmień strone na www.ostre.....

i poprzeglądaj coś

czołgiem :hi:

Opublikowano

obczajcie tooo hehehehe

za każdym razem mnei to rozwala na łopatki hehehe :polew: :polew: :polew:

spoko Max odwiedze strony o podobnej tematycę hehehe :hi: szkoda że już idziesz mi też się drin kończy to chyba za jakiś czas też pójdę

Opublikowano

spadam nara :hi:

Opublikowano

spadam nara :hi:

:hi:

Opublikowano

Dżizas przebrnąłem przez kolejne 10 stron spamu a mogłem tylko przeczytać streszczenieKędziora i bym wszystko wiedział :polew:

Opublikowano

Dżizas przebrnąłem przez kolejne 10 stron spamu a mogłem tylko przeczytać streszczenieKędziora i bym wszystko wiedział :polew:

jhehehe mogłbym iść do teleexpersu co nie? hehehe

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.