Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

:wallbash: :wallbash: :wallbash: musze neta zapodać nie nadążam tego doczytać :wallbash: :wallbash:

i po ostatnim spocie stwierdzam, że zacofany jestem i nie wiem co się dzieje na świecie :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Jak sie nazywa ten koles co był ostatnio na spocie tym ciemnym avantem z Mysłowic ?

Stanley ?
Opublikowano

:hi:

Jak sie nazywa ten koles co był ostatnio na spocie tym ciemnym avantem z Mysłowic ?

Stanley ?

on jest z Katowic :gwizdanie: jego kolega jest z myslowic ale nie wiem czy był i nie znam nicku

Opublikowano

:hi:

Jak sie nazywa ten koles co był ostatnio na spocie tym ciemnym avantem z Mysłowic ?

Stanley ?

nie chyba chodziło o jakiegos nowego Zioma z batalionu :polew:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Jak sie nazywa ten koles co był ostatnio na spocie tym ciemnym avantem z Mysłowic ?

Stanley ?

on jest z Katowic :gwizdanie: jego kolega jest z myslowic ale nie wiem czy był i nie znam nicku

ale tablice ma chyba SM :mysli:
Opublikowano

:hi:

Jak sie nazywa ten koles co był ostatnio na spocie tym ciemnym avantem z Mysłowic ?

Stanley ?

on jest z Katowic :gwizdanie: jego kolega jest z myslowic ale nie wiem czy był i nie znam nicku

ale tablice ma chyba SM :mysli:

Tak ma SM. Chyba chodzi o Olafus :gwizdanie:

Opublikowano

kezor umisz wymienic nagrzewnica bo ta szmata sie rozciekla :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

kezor umisz wymienic nagrzewnica bo ta szmata sie rozciekla :thumbdown:

Gracjan wymieniał w secie , to może będzie umiał , ja jeszcze swojej nie ruszałem także Ci nie pomoge ;)
Opublikowano

kezor umisz wymienic nagrzewnica bo ta szmata sie rozciekla :thumbdown:

Kolega ostatnio zmieniał wentylator dmuchawy :gwizdanie: Jeśli to o to chodzi to trzeba rozebrać praktycznie cały kokpit :wallbash:

Opublikowano

kolega, który był na ostatnim spocie ciemnym avantem na SM to Olafus

a ten, który co tydzień wągiel ściepuje, albo geodeci do niego przyjeżdzają to dawids212

:tongue4::polew:

Opublikowano
  • Autor

a ten, który co tydzień wągiel ściepuje, albo geodeci do niego przyjeżdzają to dawids212

:tongue4::polew:

ale on ma sedana :wink4:
Opublikowano

a ten, który co tydzień wągiel ściepuje, albo geodeci do niego przyjeżdzają to dawids212

:tongue4::polew:

ale on ma sedana :wink4:

tak, wiem

ale chciałem o nim wspomnieć słówko :wink4:

Keżor widziałem twojego "kolege" z działu części :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a ten, który co tydzień wągiel ściepuje, albo geodeci do niego przyjeżdzają to dawids212

:tongue4::polew:

ale on ma sedana :wink4:

tak, wiem

ale chciałem o nim wspomnieć słówko :wink4:

Keżor widziałem twojego "kolege" z działu części :naughty:

tam jest dwóch ;) , ten starszy pan to ten mój :decayed:
Opublikowano

a ja mam dzisiaj kolędę hehehe

Opublikowano

a ja mam dzisiaj kolędę hehehe

Dopiero :gwizdanie:

Opublikowano

a ja mam dzisiaj kolędę hehehe

Dopiero :gwizdanie:

nom niestety hehhe

a wogóle jak tam wrażenia na glebie Rafał jeździ sie tak jak oczekiwałeś czy lipa, jesteś zadowolony?

Opublikowano

a ten, który co tydzień wągiel ściepuje, albo geodeci do niego przyjeżdzają to dawids212

:tongue4::polew:

ale on ma sedana :wink4:

tak, wiem

ale chciałem o nim wspomnieć słówko :wink4:

Keżor widziałem twojego "kolege" z działu części :naughty:

tam jest dwóch ;) , ten starszy pan to ten mój :decayed:

wiem, wiem[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 15:59_________________________________________________

a ja mam dzisiaj kolędę hehehe

zeszyt ze szkoły księdzu przygotuj :tongue4:

Opublikowano

a ja mam dzisiaj kolędę hehehe

:hi: Wszystkim

ta woda święcona Cie zabije :polew:

Opublikowano

a ja mam dzisiaj kolędę hehehe

:hi: Wszystkim

ta woda święcona Cie zabije :polew:

:hi:

Pucek

do Kędzior pewnie idzie cały zestęp księży :gwizdanie:

Opublikowano

chyba się zaraz gdzieś pójdę przejść czy coś hehehe nom zeszyt już gotowy elegancko przepisany i pięknie pokolorowany :polew: święconej niepiję więc mnie niezabije :tongue4::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.