Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

masakra niewyrabiam juz z tym pisaniem hehehe chyba musze sobie kupic z 2 kompy hehehe albo sekretarke hehehe

super%20laska!!!!!!!!!!%20sekretareczka[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 22:37_________________________________________________czesc Max :hi:

Niezła sztuka :kox:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

masakra niewyrabiam juz z tym pisaniem hehehe chyba musze sobie kupic z 2 kompy hehehe albo sekretarke hehehe

super%20laska!!!!!!!!!!%20sekretareczka[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 22:37_________________________________________________czesc Max :hi:

Niezła sztuka :kox:

zaraz napisze ze to jego nowa sekretarka :gwizdanie:

Opublikowano

masakra niewyrabiam juz z tym pisaniem hehehe chyba musze sobie kupic z 2 kompy hehehe albo sekretarke hehehe

super%20laska!!!!!!!!!!%20sekretareczka[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 22:37_________________________________________________czesc Max :hi:

Niezła sztuka :kox:

sie wie bele czego pokazywał niebędę, mieliśmy się pobrać ale jednak mi się znudziła słabo gotowała

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

OKAZJA :polew: :polew:

Opublikowano

OKAZJA :polew: :polew:

dawaj ja do działu sprzedam :polew:

Opublikowano

ja spadam brać bardzo szybki prysznic

i nie świntuszyć tu, bo żona obok siedzi i paznokcie maluje :polew:

a przy okazji zerka co piszemy :gwizdanie:

Opublikowano

ja spadam brać bardzo szybki prysznic

i nie świntuszyć tu, bo żona obok siedzi i paznokcie maluje :polew:

a przy okazji zerka co piszemy :gwizdanie:

Kontrola musi być :polew: :polew:
Opublikowano

uważam że poprzednia wersja ładniejsza :tongue4:

O gustach się nie dyskutuję :decayed:

:good: mam to samo zdanie :good:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 22:52_________________________________________________

ja spadam brać bardzo szybki prysznic

i nie świntuszyć tu, bo żona obok siedzi i paznokcie maluje :polew:

a przy okazji zerka co piszemy :gwizdanie:

Kontrola musi być :polew: :polew:

nom czyli się potwierdza kto u ciebie na chacie trzyma za sznureczki :wink4:

Opublikowano

Stanley, Ty się już nie tłumacz... :gwizdanie:

Kędzior, tak, to prawda, nie chcę Twojego gwinta :decayed:

Rafał, weź zacznij oglądać normalne felgi :polew::)

Opublikowano

Stanley, Ty się już nie tłumacz... :gwizdanie:

Kędzior, tak, to prawda, nie chcę Twojego gwinta :decayed:

Rafał, weź zacznij oglądać normalne felgi :polew::)

Oglądam wszystkie jakie są. Mam jeden typ który prawdopodnie kupię jak się jakieś ładne szprychy nie pokażą :decayed:

Opublikowano
  • Autor

siema, ładnie sobie forum w pręta poleciało i sie wyłączyło , aż nie wiedziałem co ze sobą zrobić :no:

ale chyba poza mną nikt nie czekał aż sie włączy :tongue4:

to ide w kime :hi:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 01:35_________________________________________________AMNESIA IBIZA ( Video Oficial HD ) ♫ ♫ ♫ 2/2 :kox:

Opublikowano

No forum poeciało w kulki ;( To poszedłem spać :gwizdanie:

Opublikowano

Siemano ludziska.

Keżor k...a połamałem jedną ramkę :silacz: :silacz:. Zabierz we wtorek jeszcze jedną sztukę dla mnie.

uważam że poprzednia wersja ładniejsza :tongue4:

O gustach się nie dyskutuję :decayed:

:good: mam to samo zdanie :good:[br]

A mi zalatuje jakimś BMW w środku ta A8[br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 09:40_________________________________________________

No forum poeciało w kulki ;( To poszedłem spać :gwizdanie:

<br>

Co to atak hakerów na naszą enklawę za ten :spam: :spam:</br>

Opublikowano

:hi:

chłopaki

Opublikowano

:hi:

sorki za wczoraj - przydakowo wyłączyłem :decayed:

Ktoś od Was jeszcze jest chętny wpaść do nas dzisiaj ?

Opublikowano

:hi: stanley

Opublikowano

siema, ładnie sobie forum w pręta poleciało i sie wyłączyło , aż nie wiedziałem co ze sobą zrobić :no:

ale chyba poza mną nikt nie czekał aż sie włączy :tongue4:

to ide w kime :hi:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 01:35_________________________________________________AMNESIA IBIZA ( Video Oficial HD ) ♫ ♫ ♫ 2/2 :kox:

zabierz mnie tam nastepnym razem :slina: :slina:

:hi: siemacie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.