Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

teraz to za 100zł spokojnie się gwinta "klubowego" kupi muhehehe

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hehe kto rezygnuje ty i kto ?[br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 12:33_________________________________________________to moze jakas licytacja ? kto chce mniej :polew:

Opublikowano

hehe kto rezygnuje ty i kto ?

ja narazie jeszcze niezrezygnowałem hehehe, ale Rafał odpadł że tak powiem hehe

Opublikowano
  • Autor

a Rafał ma ośke, także Wolf działaj :kox:

ja zdupiam :hi:

Opublikowano

a Rafał ma ośke, także Wolf działaj :kox:

ja zdupiam :hi:

edukacja najważniejsza powodzenia :wink4:

Opublikowano

Rafał kupił uzywany ten gwint ?

Opublikowano

Rafał kupił uzywany ten gwint ?

tak ale z tego co mi wiadomo to gwincik był mało co używany i jest w super stanie, ale o szczegóły pytaj jego i to szybko bo podobno ma już kupca na niego więc zagaduj zagaduj

Opublikowano

siema Panowie

możemy zrobić zawody, kto wjedzie pod wyższy krawężnik :kox:

"im wyżej, tym lepiej" :decayed:

A moja niunia już po oględzianch:

do wymiany: reflektory (prawy+lewy), zderzak, kratka ta obok halogenu

do naprawy: maska i błotnik

chciałem żeby wsadzili mi zderzak pod spryski ale za duzo dla nich roboty, a w audi to pracują lenie :gwizdanie:

Opublikowano

siema Panowie

możemy zrobić zawody, kto wjedzie pod wyższy krawężnik :kox:

"im wyżej, tym lepiej" :decayed:

A moja niunia już po oględzianch:

do wymiany: reflektory (prawy+lewy), zderzak, kratka ta obok halogenu

do naprawy: maska i błotnik

chciałem żeby wsadzili mi zderzak pod spryski ale za duzo dla nich roboty, a w audi to pracują lenie :gwizdanie:

przecież reflektory są nie naruszone ?? [br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 16:38_________________________________________________Wynegocjuj żeby ci dali ze spryskiwaczami a samo sobie je podłączysz :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

możemy zrobić zawody, kto wjedzie pod wyższy krawężnik :kox:

"im wyżej, tym lepiej" :decayed:

masz dwóch poważnych konkurentów :gwizdanie: Krola i Miszke :kox:

to masz lampki na sprzedaż ? :decayed: to Krolu bier :gwizdanie:

Opublikowano

możemy zrobić zawody, kto wjedzie pod wyższy krawężnik :kox:

"im wyżej, tym lepiej" :decayed:

masz dwóch poważnych konkurentów :gwizdanie: Krola i Miszke :kox:

to masz lampki na sprzedaż ? :decayed: to Krolu bier :gwizdanie:

jak je sprzedaje to biore :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ejjjj , zrób tak żeby Ci nową maske dali :decayed: a ja biore tą :kox:

Opublikowano

ejjjj , zrób tak żeby Ci nową maske dali :decayed: a ja biore tą :kox:

i kierownicę z esy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ejjjj , zrób tak żeby Ci nową maske dali :decayed: a ja biore tą :kox:

i kierownicę z esy :decayed:

z małym wieloklinem do polifta :polew: :polew:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Witam panowie :hi: Gwint już jest tak jakby sprzedany chyba że kupiec się rozmyśli :gwizdanie: Dziś mi doszły sprężyny i muszę działać. Gdyby nie taki h*j...y dojazd do pracy to nie jest zle

Opublikowano

siema Panowie

możemy zrobić zawody, kto wjedzie pod wyższy krawężnik :kox:

"im wyżej, tym lepiej" :decayed:

A moja niunia już po oględzianch:

do wymiany: reflektory (prawy+lewy), zderzak, kratka ta obok halogenu

do naprawy: maska i błotnik

chciałem żeby wsadzili mi zderzak pod spryski ale za duzo dla nich roboty, a w audi to pracują lenie :gwizdanie:

przecież reflektory są nie naruszone ?? [br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 16:38_________________________________________________Wynegocjuj żeby ci dali ze spryskiwaczami a samo sobie je podłączysz :gwizdanie: :gwizdanie:

reflektory właśnie były ruszone :wink4:

postaram się je wziąść, tylko, że mają wyłamane mocowania

maska ma lekkie wgięcie i dlatego dali tylko do naprawy :disgust:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 16:59_________________________________________________Krolu, jak mi oddadzą lampy to mogę Ci je dać

W Piekarach Śl regenerują coś takiego

Opublikowano

a to ty miałeś wieje stłuczek niż ta a na slizganiu ?

Opublikowano

:siema:

Oko, jak żeś to zrobił ? :doh1:

siema, ładnie sobie forum w pręta poleciało i sie wyłączyło , aż nie wiedziałem co ze sobą zrobić :no:

ale chyba poza mną nikt nie czekał aż sie włączy :tongue4:

to ide w kime :hi:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 01:35_________________________________________________AMNESIA IBIZA ( Video Oficial HD ) ♫ ♫ ♫ 2/2 :kox:

zabierz mnie tam nastepnym razem :slina: :slina:

:hi: siemacie

może zamiast do Somesa sie tam wybierzemy :kox:

jestem za spoko klimat a d*py jeszcze lepsze :slina:
Opublikowano

Co wszyscy do Gliwic pojechali? :wtf:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.