Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

za co dzisiaj się tu zabrać :mysli:

qgD5A.jpg

a to nie przypadkiem trunki od Basi :mysli:

:decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

za co dzisiaj się tu zabrać :mysli:

qgD5A.jpg

witam wszystkich :hi: masakra jak zimno, nie ma co kombinować czysta+szklanka i mamy najlepszy drin na świecie hehehe :decayed:

widzę że wesoło wczoraj było :good: mam nadzieję że poopowiadacie co nieco we wtorek :>

[br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 17:23_________________________________________________

mam nowego avatara dla Kędziora :decayed:

1OkAv0.jpg

podoba mnie się :good: hehe

Opublikowano

boże co tu taka pustka?

Opublikowano
:hi: Hej Krolu i cała reszta jakby ktoś się jeszcze gdzieś ukrywał. :naughty:
Opublikowano
  • Autor

ja ogólnie zajęty jestem dziś :gwizdanie:

a zaraz też spadam , potestować zegar . zegar bo jeszcze nie zmieniłem kolektora na AWX to nie mam przejściówki do boosta :gwizdanie:

a w ogóle to mega c**j...

pany powiedzcie mi jak to jest możliwe, że jak coś podłącze przez prostownik to świeci , a to samo tak samo podłącze do akumulatora to nie świeci ?? :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

KOLEDZY jak tam?? spoty?? znowu we wtorek??

Opublikowano

KOLEDZY jak tam?? spoty?? znowu we wtorek??

cały czas :decayed:

[br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 19:59_________________________________________________a teraz przyszła pora na Tyskie :kox:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 19:59_________________________________________________a co tu dzisiaj taki spokój ?

aż mnie to martwi :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 20:00_________________________________________________

za co dzisiaj się tu zabrać :mysli:

qgD5A.jpg

a to nie przypadkiem trunki od Basi :mysli:

:decayed:

od Basi tylko Martini :cool1:

Opublikowano

ej to na tequile to ja sie chetnie zalapie :D

dawno nie pilem a przy piciu was lepiej poznam :decayed:

Opublikowano

ej to na tequile to ja sie chetnie zalapie :D

dawno nie pilem a przy piciu was lepiej poznam :decayed:

przy piciu to ja jeszcze sam siebie niepoznałem hehehe :gwizdanie: niech ten weekend już się skończy hehehe

Opublikowano

:drunk: :drunk:

a gdzie reszta pijoków

słabo coś idzie z tym spamem ostatnio

Kędzior trzeba 2 dni wolnego sobie pochytać :decayed:

Opublikowano

Stanley :drinks:

Opublikowano

hehe Stanley powiedz stary gdzieś ty był? hehehehe

Opublikowano

Na Gliwickich wszystko jest napisane gdzie byl stanley :decayed:

Opublikowano

hehe nom właśnie przeczytałem ładnie go tam ustawiła kobitka hehe umie sobie dziewczyna w życiu radzić hehe :evil:

Opublikowano

hehe nom właśnie przeczytałem ładnie go tam ustawiła kobitka hehe umie sobie dziewczyna w życiu radzić hehe :evil:

Ona w piątek facetów zawstydzała :kox: :kox:

Opublikowano

hehe nom właśnie przeczytałem ładnie go tam ustawiła kobitka hehe umie sobie dziewczyna w życiu radzić hehe :evil:

Ona w piątek facetów zawstydzała :kox: :kox:

przypuszczam teraz będzie sama do Stanleya mówiła chodź na spota chodź hehehe a jak nie to sama przyjedzie muehhehe

zawstydziła powiadasz? hehe że niby z was takie niewiniątka czy z niej taka diablica hehehe

Opublikowano

hehe nom właśnie przeczytałem ładnie go tam ustawiła kobitka hehe umie sobie dziewczyna w życiu radzić hehe :evil:

Ona w piątek facetów zawstydzała :kox: :kox:

Krolu :gwizdanie:

Pucek biedny sie zamknal w sobie :polew:

Opublikowano

hehehe a niby Pucek taki cfany hehe :wink4:

dała Stanleyowi napisać posta i już go pewnie spowrotem wyrzuciła z kompa hehe niedobrze niedobrze chyba trzeba będzie zadziałać cośw tej sprawie hehe :gwizdanie:

Opublikowano

Napewno siedzi na chomikuj.pl :polew:

Opublikowano

Napewno siedzi na chomikuj.pl :polew:

nie bo Kasia ma hasło... żeby się dostać do plików.. ;(

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.