Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

za słabo ją ogrzewasz ja wieczorem koło swojej ognisko lub koksownik stawiam żeby mogła się ogrzać hehe

to dlatego ostatnio jak jezdzilem bylo grilem czuc :tongue4::polew:

jaki grill taki zapach hehehe a że grilla mam kozak to wiesz... :polew: :polew: :polew:

:good:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

moja po myjni wyglądała uroczo.... :gwizdanie:

Opublikowano

ja na myjnie dopiero wpadnę jak bedą dodatnie temp :>

Opublikowano

Krolu umyj furę i jedź na długie zakupy gdzieś na podziemny grzany parking i będzie git :good:

Opublikowano

ja na myjnie dopiero wpadnę jak bedą dodatnie temp :>

to tak jak ja ale troche nad tym ubolewam :confused4:

Opublikowano

ja na myjnie dopiero wpadnę jak bedą dodatnie temp :>

to tak jak ja ale troche nad tym ubolewam :confused4:

uroki zimy - tak musi być :)

:hi:

Opublikowano

ja na myjnie dopiero wpadnę jak bedą dodatnie temp :>

to tak jak ja ale troche nad tym ubolewam :confused4:

nom ja raz w tyg na myjke zawsze zawitałem :>

cześć miron :polew::hi:

Opublikowano

ja na myjnie dopiero wpadnę jak bedą dodatnie temp :>

to tak jak ja ale troche nad tym ubolewam :confused4:

uroki zimy - tak musi być :)

:hi:

:hi: Niech mrozi trochę tego robactwa może będzie mniej :gwizdanie:

Opublikowano

Kędzior.......czemu się ze mnie śmiejesz ;(

Opublikowano

może wyzdychają te obsraj fury jedne, albo im chociaż d*py pozamarzają hehe[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 22:28_________________________________________________

Kędzior.......czemu się ze mnie śmiejesz ;(

nie no tak sobie :> trzeba się coś pośmiać przed całym tyg pracy :wallbash:

Opublikowano

może wyzdychają te obsraj fury jedne, albo im chociaż d*py pozamarzają hehe[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 22:28_________________________________________________

Kędzior.......czemu się ze mnie śmiejesz ;(

nie no tak sobie :> trzeba się coś pośmiać przed całym tyg pracy :wallbash:

lepiej napisz ile wypiłeś :polew:

Opublikowano

może wyzdychają te obsraj fury jedne, albo im chociaż d*py pozamarzają hehe[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 22:28_________________________________________________

Kędzior.......czemu się ze mnie śmiejesz ;(

nie no tak sobie :> trzeba się coś pośmiać przed całym tyg pracy :wallbash:

lepiej napisz ile wypiłeś :polew:

od paru dni nie miałem alkoholu w ustach ;( :decayed:

Opublikowano

ja dziś na trzeźwo... i stwierdzam, że ten świat jest bardzo smutny bez alkoholu :decayed:

Opublikowano

ja dziś na trzeźwo... i stwierdzam, że ten świat jest bardzo smutny bez alkoholu :decayed:

ja to stwierdzam od kilku dni :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Kędzior.......czemu się ze mnie śmiejesz ;(

dać mu kwadrata ? :mysli: :mysli:

Opublikowano

ciekawe kiedy mi furę oddadzą ;(

Opublikowano

co krolu wspominal ze bedzie browar na zlocie wiec co lykniemy :gwizdanie:

Opublikowano

co krolu wspominal ze bedzie browar na zlocie wiec co lykniemy :gwizdanie:

true :naughty:

Opublikowano

co krolu wspominal ze bedzie browar na zlocie wiec co lykniemy :gwizdanie:

:mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: już był darmowy McDOnald :wallbash: :wallbash: :wallbash: jeszcze browara chcą..

Opublikowano

jakby coś to dla mnie może być Żywiec :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.