Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kędzior.......czemu się ze mnie śmiejesz ;(

dać mu kwadrata ? :mysli: :mysli:

:gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co krolu wspominal ze bedzie browar na zlocie wiec co lykniemy :gwizdanie:

:mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: już był darmowy McDOnald :wallbash: :wallbash: :wallbash: jeszcze browara chcą..

no nie wiem ja tam musialem sam za siebie placic bo wyslali mi rachunek do uregulowania :decayed:
Opublikowano

co krolu wspominal ze bedzie browar na zlocie wiec co lykniemy :gwizdanie:

true :naughty:

a ja niebędę autem także niemam żadnych oporów hehehe

Opublikowano

a Basia mówi, że dla niej może być Żywiec z sokiem :polew:

Opublikowano

a Basia mówi, że dla niej może być Żywiec z sokiem :polew:

To dokupię dla was Żywce :)

Opublikowano

a Basia mówi, że dla niej może być Żywiec z sokiem :polew:

To dokupię dla was Żywce :)

no co ty :wink4:

Opublikowano

a Basia mówi, że dla niej może być Żywiec z sokiem :polew:

To dokupię dla was Żywce :)

mam nadzieję że to nie są redsy te co masz przywieźć hehe

Opublikowano

a Basia mówi, że dla niej może być Żywiec z sokiem :polew:

To dokupię dla was Żywce :)

mam nadzieję że to nie są redsy te co masz przywieźć hehe

hehe

no właśnie :mysli:

Opublikowano

a Basia mówi, że dla niej może być Żywiec z sokiem :polew:

To dokupię dla was Żywce :)

mam nadzieję że to nie są redsy te co masz przywieźć hehe

też zielone
Opublikowano

a Basia mówi, że dla niej może być Żywiec z sokiem :polew:

To dokupię dla was Żywce :)

mam nadzieję że to nie są redsy te co masz przywieźć hehe

hehe

no właśnie :mysli:

Stanley Basia ma prawko? może to ona by autem przyjechała a my :drunk:

Opublikowano

dla mnie też Żywiec :)

Opublikowano

Stanley ja was mogę zabrać mam w sumie po drodze :decayed:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 22:44_________________________________________________

dla mnie też Żywiec :)

A ty nie masz czasem siłki ? :mysli: :mysli:

Opublikowano

nie wybrzydzajcie panowie

Opublikowano

hehe

Krolu coś wspominał, że po mnie podjedzie :naughty:

Opublikowano

Musze dokupić 3 żywce... reszta nie ma wyboru :decayed: :decayed:

Opublikowano

ja spadam w kimono

narka

Opublikowano

dla mnie też Żywiec :)

przecież masz salę... :gwizdanie:

akurat teraz musisz jechać jak mnie nie będzie? :disgust:

Opublikowano

Stanley ja was mogę zabrać mam w sumie po drodze :decayed:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 22:44_________________________________________________

dla mnie też Żywiec :)

A ty nie masz czasem siłki ? :mysli: :mysli:

siłke mam PN, Śr, PT - we wtorek Hala Krolu....Hala :wink4:

Opublikowano

hehe

Krolu coś wspominał, że po mnie podjedzie :naughty:

nom to co K.O ? :polew: :polew: :polew:

Pucek przyjeżdzaj co ci na paliwo szkoda?

narka Stanley :hi:

Opublikowano

dla mnie też Żywiec :)

przecież masz salę... :gwizdanie:

akurat teraz musisz jechać jak mnie nie będzie? :disgust:

nigdzie się Pucek nie wybieram - ale Diman tam będzie i powiedział, że mi dostarczy :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.