Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kędzior dla Ciebie Lech free bo będzie potrójna opłata paliwowa :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Stanley ja was mogę zabrać mam w sumie po drodze :decayed:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 22:44_________________________________________________

dla mnie też Żywiec :)

A ty nie masz czasem siłki ? :mysli: :mysli:

siłke mam PN, Śr, PT - we wtorek Hala Krolu....Hala :wink4:

:doh1: :doh1: fakt

Opublikowano

hehe

Krolu coś wspominał, że po mnie podjedzie :naughty:

nom to co K.O ? :polew: :polew: :polew:

Pucek przyjeżdzaj co ci na paliwo szkoda?

jak Ty będziesz pił to ja będę powoli zjeżdżał w dół :gwizdanie:

Opublikowano

Stanley ja was mogę zabrać mam w sumie po drodze :decayed:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 22:44_________________________________________________

dla mnie też Żywiec :)

A ty nie masz czasem siłki ? :mysli: :mysli:

silki nie ale hale tak :tongue4:
Opublikowano

a tak w ogóle, Kędzior, ile razy byłeś w Gliwicach???

co, łyso Ci teraz??? :>

Opublikowano

hehe

Krolu coś wspominał, że po mnie podjedzie :naughty:

nom to co K.O ? :polew: :polew: :polew:

Pucek przyjeżdzaj co ci na paliwo szkoda?

jak Ty będziesz pił to ja będę powoli zjeżdżał w dół :gwizdanie:

ty zboczeńcu co ty mi chcesz zrobić muhehehe

Kędzior dla Ciebie Lech free bo będzie potrójna opłata paliwowa :polew: :polew: :polew:

a jak będę w bagażniku to będzie taniej? hehehe

Opublikowano

hehe

Krolu coś wspominał, że po mnie podjedzie :naughty:

nom to co K.O ? :polew: :polew: :polew:

Pucek przyjeżdzaj co ci na paliwo szkoda?

jak Ty będziesz pił to ja będę powoli zjeżdżał w dół :gwizdanie:

ty zboczeńcu co ty mi chcesz zrobić muhehehe

Kędzior dla Ciebie Lech free bo będzie potrójna opłata paliwowa :polew: :polew: :polew:

a jak będę w bagażniku to będzie taniej? hehehe

W bagażniku 5 razy tyle jeszcze :polew: To Cie Pucek pojechał :polew: :polew:

Opublikowano

Stanley ja was mogę zabrać mam w sumie po drodze :decayed:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 22:44_________________________________________________

dla mnie też Żywiec :)

A ty nie masz czasem siłki ? :mysli: :mysli:

silki nie ale hale tak :tongue4:

:)

Opublikowano

bo mi tu kozaczy że szkoda mi kasy na paliwo a sam w Gliwicach tego pyska nie pokazał :gwizdanie:

jak by mi zmiana pasowała to bym wpadł :)

Opublikowano

a tak w ogóle, Kędzior, ile razy byłeś w Gliwicach???

co, łyso Ci teraz??? :>

prawie byłem hehe wtedy co hamownia była hehe spoko spoko odwiedzę gliwice odwiedzę :good:

Opublikowano

a tak w ogóle, Kędzior, ile razy byłeś w Gliwicach???

co, łyso Ci teraz??? :>

prawie byłem hehe wtedy co hamownia była hehe spoko spoko odwiedzę gliwice odwiedzę :good:

już nie chcemy :decayed:

Opublikowano

a tak w ogóle, Kędzior, ile razy byłeś w Gliwicach???

co, łyso Ci teraz??? :>

prawie byłem hehe wtedy co hamownia była hehe spoko spoko odwiedzę gliwice odwiedzę :good:

już nie chcemy :decayed:

hmm to ja chyba wrzucę pare fotek na forum :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Ja w gliwicach nie byłem tylko w Knurowie. Niestety gdyby nie zmiany to pewnie bym cześciej odwiedział gliwice :gwizdanie:

Opublikowano

a tak w ogóle, Kędzior, ile razy byłeś w Gliwicach???

co, łyso Ci teraz??? :>

prawie byłem hehe wtedy co hamownia była hehe spoko spoko odwiedzę gliwice odwiedzę :good:

już nie chcemy :decayed:

właśnie, teraz to wiesz gdzie sobie te odwiedziny wsadź :gwizdanie:

jak 3 razy nie wpadniesz w lutym to automatycznie możesz spodziewać się najazdu i skopania dupska :>

Opublikowano

a tak w ogóle, Kędzior, ile razy byłeś w Gliwicach???

co, łyso Ci teraz??? :>

prawie byłem hehe wtedy co hamownia była hehe spoko spoko odwiedzę gliwice odwiedzę :good:

już nie chcemy :decayed:

hmm to ja chyba wrzucę pare fotek na forum :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed:

oczywiście wpadaj - zapraszamy i czekamy

:polew: :polew:

Opublikowano

Ja w gliwicach nie byłem tylko w Knurowie. Niestety gdyby nie zmiany to pewnie bym cześciej odwiedział gliwice :gwizdanie:

to wpadaj jak masz na rano :tongue4:

ja przecież tak robię, bo też nie mam innej możliwości :)

Opublikowano

bo mi tu kozaczy że szkoda mi kasy na paliwo a sam w Gliwicach tego pyska nie pokazał :gwizdanie:

jak by mi zmiana pasowała to bym wpadł :)

ty to pucek kochany jestes :friends:

Opublikowano

a tak w ogóle, Kędzior, ile razy byłeś w Gliwicach???

co, łyso Ci teraz??? :>

prawie byłem hehe wtedy co hamownia była hehe spoko spoko odwiedzę gliwice odwiedzę :good:

już nie chcemy :decayed:

hmm to ja chyba wrzucę pare fotek na forum :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed:

oczywiście wpadaj - zapraszamy i czekamy

:polew: :polew:

jednak mnie ktoś z gliwic jeszcze lubi... muehehhee :polew: :polew: :polew:

Pucek spoko myślę że da rade :good::decayed:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 22:58_________________________________________________

bo mi tu kozaczy że szkoda mi kasy na paliwo a sam w Gliwicach tego pyska nie pokazał :gwizdanie:

jak by mi zmiana pasowała to bym wpadł :)

ty to pucek kochany jestes :friends:

pisss and loofff not łooorrr hehehe :polew:

Opublikowano

bo mi tu kozaczy że szkoda mi kasy na paliwo a sam w Gliwicach tego pyska nie pokazał :gwizdanie:

jak by mi zmiana pasowała to bym wpadł :)

ty to pucek kochany jestes :friends:

teraz Ty się zakochałeś?

pamiętaj że ja bawić się "kuleczkami" nie lubię

:polew:

Opublikowano

Diman uważaj bo Pucek jakieś zjeżdżanie na dół proponuje hehehe :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.