Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobra spadam bede pozniej :witch:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry: Idę za chwilę rezać furę :kox:

sprężynki będziesz zakładał?

Opublikowano

:bry: Idę za chwilę rezać furę :kox:

sprężynki będziesz zakładał?

Nom :gwizdanie:
Opublikowano

:bry: Idę za chwilę rezać furę :kox:

sprężynki będziesz zakładał?

Nom :gwizdanie:

zrób dobre foty jak ci teraz siedzi niunia i dla porównania byś zrobił jak na springach :kox:

Opublikowano

:bry: Idę za chwilę rezać furę :kox:

sprężynki będziesz zakładał?

Nom :gwizdanie:

zrób dobre foty jak ci teraz siedzi niunia i dla porównania byś zrobił jak na springach :kox:

Co raz bardziej sie boję że nie będę zadowolony z efektu wizualnego tak jak teraz ;( Bo na pewno nie będzie siedzieć tak fajnie jak teraz :gwizdanie:
Opublikowano

To może ja też dziś coś zrobie przy autku? :mysli: Ale potrzebuje VAGa bo będę musiał zvagować tempomat i FISa. Dzis dokończe podłączać i tylko VAG... :yeah:

Opublikowano

To może ja też dziś coś zrobie przy autku? :mysli: Ale potrzebuje VAGa bo będę musiał zvagować tempomat i FISa. Dzis dokończe podłączać i tylko VAG... :yeah:

taki kabelek tylko 1499 zł :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

To może ja też dziś coś zrobie przy autku? :mysli: Ale potrzebuje VAGa bo będę musiał zvagować tempomat i FISa. Dzis dokończe podłączać i tylko VAG... :yeah:

taki kabelek tylko 1499 zł :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Hm... tą końcówkę mogę dać... :kox::tongue4:
Opublikowano

:bry: Idę za chwilę rezać furę :kox:

sprężynki będziesz zakładał?

Nom :gwizdanie:

zrób dobre foty jak ci teraz siedzi niunia i dla porównania byś zrobił jak na springach :kox:

Co raz bardziej sie boję że nie będę zadowolony z efektu wizualnego tak jak teraz ;( Bo na pewno nie będzie siedzieć tak fajnie jak teraz :gwizdanie:

że tak powiem przekonasz się na własnej skórze

Opublikowano

To może ja też dziś coś zrobie przy autku? :mysli: Ale potrzebuje VAGa bo będę musiał zvagować tempomat i FISa. Dzis dokończe podłączać i tylko VAG... :yeah:

taki kabelek tylko 1499 zł :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Jeździ B7 to go stać :decayed:
Opublikowano

To może ja też dziś coś zrobie przy autku? :mysli: Ale potrzebuje VAGa bo będę musiał zvagować tempomat i FISa. Dzis dokończe podłączać i tylko VAG... :yeah:

taki kabelek tylko 1499 zł :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Jeździ B7 to go stać :decayed:

j.w. :good:
Opublikowano

:bry: Idę za chwilę rezać furę :kox:

sprężynki będziesz zakładał?

Nom :gwizdanie:

zrób dobre foty jak ci teraz siedzi niunia i dla porównania byś zrobił jak na springach :kox:

Co raz bardziej sie boję że nie będę zadowolony z efektu wizualnego tak jak teraz ;( Bo na pewno nie będzie siedzieć tak fajnie jak teraz :gwizdanie:

że tak powiem przekonasz się na własnej skórze

Jak nie będzie dużej różnicy w komforcie to wrócę do gwintu :kox:
Opublikowano

nom ciekawy jestem co wybierzesz :)

Opublikowano

nom ciekawy jestem co wybierzesz :)

Sam też jestem ciekaw :polew:
Opublikowano

zrób fotki dla porównania jeśli możesz :decayed:

Opublikowano

zrób fotki dla porównania jeśli możesz :decayed:

:good:
Opublikowano

ja wyruszam w nieznane muhehehe

Opublikowano
  • Autor

:siema:

co do samych sprężyn do seryjnych amorów to ja miałem -30 i było gorzej niż na sportowym zawiasie -60 :gwizdanie: częściej przycierałem itp

a jak już założyłem gwint na -60 to już w ogóle rewelacja . aż dziwne nie :kox: i napewno gwinta bym nie zamienił na springi :thumbdown:

Opublikowano

aha no pięknei kolego....keżor toś mnie pocieszył..... :(

Opublikowano

:hi: konkret że forum wstało :cool1:

dziś się widzimy pod realem czy na placu na muchowcu?? :chytry:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.