Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zgubiłem kluczyki.. niech sie ten styczeń kończy bo jak nie urok to sraczka ;(

3mcie sie ide spać :thumbdown:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hehe

dobre :decayed:

a nie masz do tego jeszcze jakiejs kanapy ? :naughty:

no nie mam ino fotel jest :>

Gdzie taki fajny mebelek wyszarpałeś :naughty:

szwagier mi przywiozl z zagranicy :gwizdanie:

Opublikowano

hehe

dobre :decayed:

a nie masz do tego jeszcze jakiejs kanapy ? :naughty:

no nie mam ino fotel jest :>

Gdzie taki fajny mebelek wyszarpałeś :naughty:

szwagier mi przywiozl z zagranicy :gwizdanie:

Fajne z chęcią bym przygarnął cały taki komplet (kanapa i dwa fotele) :decayed:

Opublikowano

zgubiłem kluczyki.. niech sie ten styczeń kończy bo jak nie urok to sraczka ;(

3mcie sie ide spać :thumbdown:

Kanar rzeczywiście masz pecha w tym miechu :kwasny: ale w lutym się odbijesz :good:

Opublikowano

Max spadł na mnie rozjazd taki trójkąt, ale był taki uskok i w niego pitłem więc mnie nieprzygniotło nom ale w plecy tym zarobiłem i wiesz no dobrze się czułem nic mi niebyło dorobiłem do końca dniówki, dopiero jak wróciłem do domu to mnie zaczeło trochę nawalać

to idz to zglos bo mojemu kumplowi zaproponowali zeby nie glosil i na to poszedl siedzial se w domu za to a dniowki lecialy a teraz po pol roku ma przejebane przez ten wypadek bo go za***iście noga bo ale wypadku nie zglosil wiec lipa

Opublikowano

zobaczę, jak mnie jutro będzie bolało to raczej zgłoszę :( tylko to moja wina trochę bo niepotrzebnie pod tym przełaziłem jak robili :confused4:

Diman widzę że na gliwickich macie bardzo wesoło... hehehe

Opublikowano

zobaczę, jak mnie jutro będzie bolało to raczej zgłoszę :( tylko to moja wina trochę bo niepotrzebnie pod tym przełaziłem jak robili :confused4:

Diman widzę że na gliwickich macie bardzo wesoło... hehehe

a juz mi sie tam nie chce pomalu siedziec wole u was spokojniej jest :gwizdanie:

Opublikowano

zobaczę, jak mnie jutro będzie bolało to raczej zgłoszę :( tylko to moja wina trochę bo niepotrzebnie pod tym przełaziłem jak robili :confused4:

Diman widzę że na gliwickich macie bardzo wesoło... hehehe

a juz mi sie tam nie chce pomalu siedziec wole u was spokojniej jest :gwizdanie:

hehe klimatycznie jest u nas chill out and pisss and loff hehe nott łorr

Opublikowano

Trzeba coś zrobić, żeby tam nastał spokój...

Opublikowano

aż se zobacze

Opublikowano

aż se zobacze

lepiej nie hehe

Opublikowano

Trzeba coś zrobić, żeby tam nastał spokój...

no trzeba bo ekipa jest za***ista i mozna sobie spokojnie zyc i imprezowac jak my wczoraj :good:

Opublikowano

zgubiłem kluczyki.. niech sie ten styczeń kończy bo jak nie urok to sraczka ;(

3mcie sie ide spać :thumbdown:

Kanar. Masz jedna wiadomość więcej :shocked:

Lecisz po bandzie, hehe :tongue4::polew:

Opublikowano
  • Autor

Stanley , stronka 666 już tuż tuż , to chyba pijemy jutro :kox:

Opublikowano

Stanley , stronka 666 już tuż tuż , to chyba pijemy jutro :kox:

nom może jakiś jutro maraton po barach? :naughty:

Opublikowano

Stanley , stronka 666 już tuż tuż , to chyba pijemy jutro :kox:

hehe

true :drunk:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 23:45_________________________________________________

Stanley , stronka 666 już tuż tuż , to chyba pijemy jutro :kox:

nom może jakiś jutro maraton po barach? :naughty:

dać palec to wezmie całą rekę :decayed:

Opublikowano

Stanley , stronka 666 już tuż tuż , to chyba pijemy jutro :kox:

nom może jakiś jutro maraton po barach? :naughty:

jutro spot w SG...

Opublikowano

Stanley , stronka 666 już tuż tuż , to chyba pijemy jutro :kox:

tak z nim :evil:

Opublikowano

będą się chyba naparzać wiec kto jedzie brać kije baseballowe :D

Opublikowano
  • Autor

Stanley , stronka 666 już tuż tuż , to chyba pijemy jutro :kox:

nom może jakiś jutro maraton po barach? :naughty:

jutro spot w SG...

ja sie nie umiem dobrze ciulać to nie jade :gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.