Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

paralizator daję fajniejsze efekty muhehehe

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Stanley , stronka 666 już tuż tuż , to chyba pijemy jutro :kox:

nom może jakiś jutro maraton po barach? :naughty:

jutro spot w SG...

ja sie nie umiem dobrze ciulać to nie jade :gwizdanie:

zawsze możesz się wbić w furą w tłum :kox: :kox:

Opublikowano

paralizator daję fajniejsze efekty muhehehe

Ale trochę boli :naughty:

Opublikowano

Stanley , stronka 666 już tuż tuż , to chyba pijemy jutro :kox:

nom może jakiś jutro maraton po barach? :naughty:

jutro spot w SG...

ja sie nie umiem dobrze ciulać to nie jade :gwizdanie:

najważniejsze żeby człowiek umiał szybko biegać hhehe :witch:

Opublikowano

ja jutro mam dwa zaliczenia wieczorem więc raczej odpadam :confused4:

Opublikowano

będą się chyba naparzać wiec kto jedzie brać kije baseballowe :D

chyba zartujesz spokoj bedzie zobaczysz jutro na forum sie kazdy napina a na zywo spokoj :chytry:

Opublikowano

paralizator daję fajniejsze efekty muhehehe

Ale trochę boli :naughty:

hehe niewiem nietestowałem hehehe

Opublikowano
  • Autor

paralizator daję fajniejsze efekty muhehehe

mam w domu , a jak sie wku**iw to pożycze "Beret" od starszego i ich tam jutro pogodze :gwizdanie:

to co z tym piciem jutro ? :decayed: o kerej i gdzie sie ustawiamy ? może City Rock lub City Pub ?

Opublikowano

będą się chyba naparzać wiec kto jedzie brać kije baseballowe :D

chyba zartujesz spokoj bedzie zobaczysz jutro na forum sie kazdy napina a na zywo spokoj :chytry:

Czyli będzie tak jak zawsze[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 23:49_________________________________________________

paralizator daję fajniejsze efekty muhehehe

Ale trochę boli :naughty:

hehe niewiem nietestowałem hehehe

A ja testowałem i to na sobie (naoglądał się człowiek Jackasu jak był młodszy) :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Stanley , stronka 666 już tuż tuż , to chyba pijemy jutro :kox:

nom może jakiś jutro maraton po barach? :naughty:

jutro spot w SG...

ja sie nie umiem dobrze ciulać to nie jade :gwizdanie:

zawsze możesz się wbić w furą w tłum :kox: :kox:

szkoda auta :disgust:
Opublikowano

to idziemy pic jutro czy w sobote ?

Opublikowano

666 ja zaczynam! :evil::yeah::banan2::punk:

Opublikowano

Stanley , stronka 666 już tuż tuż , to chyba pijemy jutro :kox:

nom może jakiś jutro maraton po barach? :naughty:

jutro spot w SG...

ja sie nie umiem dobrze ciulać to nie jade :gwizdanie:

zawsze możesz się wbić w furą w tłum :kox: :kox:

szkoda auta :disgust:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

paralizator daję fajniejsze efekty muhehehe

Ale trochę boli :naughty:

hehe niewiem nietestowałem hehehe

A ja testowałem i to na sobie (naoglądał się człowiek Jackasu jak był młodszy) :decayed:

dałn :doh1:
Opublikowano

paralizator daję fajniejsze efekty muhehehe

mam w domu , a jak sie wku**iw to pożycze "Beret" od starszego i ich tam jutro pogodze :gwizdanie:

to co z tym piciem jutro ? :decayed: o kerej i gdzie sie ustawiamy ? może City Rock lub City Pub ?

jak mnie niebędzie bolał jutro kręgosłup to ja się piszę na maratonik, miejsce obojętne hehe

Guregoru ja z jackasa to się w krzoki ciepołem po pijaku hehe

Opublikowano

paralizator daję fajniejsze efekty muhehehe

Ale trochę boli :naughty:

hehe niewiem nietestowałem hehehe

A ja testowałem i to na sobie (naoglądał się człowiek Jackasu jak był młodszy) :decayed:

dałn :doh1:

E co ty fajnie było :kox:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 23:52_________________________________________________

Guregoru ja z jackasa to się w krzoki ciepołem po pijaku hehe

A ja na trzeźwo i to z pierwszego piętra :decayed: ale to dawne dzieje :decayed:

Opublikowano

to idziemy pic jutro czy w sobote ?

jak masz zaliczenia to może w sobote? mi obojętnie jak sie bede dobrze czul to bede na pewno, a przenocuje mnie ktoś w razie potrzeby? :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 23:54_________________________________________________

A ja na trzeźwo i to z pierwszego piętra :decayed: ale to dawne dzieje :decayed:

nie no aż takim hardkorem to niebyłem :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

to idziemy pic jutro czy w sobote ?

jak masz zaliczenia to może w sobote? mi obojętnie jak sie bede dobrze czul to bede na pewno, a przenocuje mnie ktoś w razie potrzeby? :polew: :polew: :polew:

jutro Ci w ogródku ulepie igloo i możesz przenocować :decayed:
Opublikowano

na gliwicach to ciepło mają pewnie im stron nie przybywało więc zrobili sabotarz i teraz coś się dziej a biedny mironek sie musi użerać [br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 23:55_________________________________________________

to idziemy pic jutro czy w sobote ?

jak masz zaliczenia to może w sobote? mi obojętnie jak sie bede dobrze czul to bede na pewno, a przenocuje mnie ktoś w razie potrzeby? :polew: :polew: :polew:

jutro Ci w ogródku ulepie igloo i możesz przenocować :decayed:

keżor czy coś w spr vin wiadomo czy mam ci dać spokój konkret odp. :gwizdanie:

Opublikowano

keżor a ty mozesz w sobote ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.