Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

na gliwicach to ciepło mają pewnie im stron nie przybywało więc zrobili sabotarz i teraz coś się dziej a biedny mironek sie musi użerać [br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 23:55_________________________________________________

to idziemy pic jutro czy w sobote ?

jak masz zaliczenia to może w sobote? mi obojętnie jak sie bede dobrze czul to bede na pewno, a przenocuje mnie ktoś w razie potrzeby? :polew: :polew: :polew:

jutro Ci w ogródku ulepie igloo i możesz przenocować :decayed:

keżor czy coś w spr vin wiadomo czy mam ci dać spokój konkret odp. :gwizdanie:

narazi nie byłem w ASO

jak będe to przy okazji zapytam , mówiłeś że już kupił , także i tak już po ptokach :wink4:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 00:00_________________________________________________ja moge w sobote, a Co Ty Stanlej na zielono piszesz? za dużo czateri chyba :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to idziemy pic jutro czy w sobote ?

jak masz zaliczenia to może w sobote? mi obojętnie jak sie bede dobrze czul to bede na pewno, a przenocuje mnie ktoś w razie potrzeby? :polew: :polew: :polew:

jutro Ci w ogródku ulepie igloo i możesz przenocować :decayed:

jak mi zrobisz iglo to będę kimał!! hehehehe ale musi byc zajebis** iglo a nie kopiec kreta :polew:

Opublikowano

Ja tam na Gliwice już nie wchodzę, bo mnie zje****, że się w ogóle odzywam. :decayed: Dzieciniada. :przebiegly:

Opublikowano

chodź Kamil polepisz z nami iglo hehehe

Opublikowano

Ja tam na Gliwice już nie wchodzę, bo mnie zje****, że się w ogóle odzywam. :decayed: Dzieciniada. :przebiegly:

Wielki brat widzi wszystko :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ja tam na Gliwice już nie wchodzę, bo mnie zje****, że się w ogóle odzywam. :decayed: Dzieciniada. :przebiegly:

stąd też idź sobie

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to mozemy ugadac sie na sobote :decayed:

kto chetny to niech sie deklaruje :naughty:

zielona fala :naughty: hehe

Opublikowano

Ja tam na Gliwice już nie wchodzę, bo mnie zje****, że się w ogóle odzywam. :decayed: Dzieciniada. :przebiegly:

nie do końca... ale nie będę tej smierdzacej kupy tu przynosił

Opublikowano

chodź Kamil polepisz z nami iglo hehehe

Ja już mam opór śniegu. Nie dziękuję, nie skorzystam. :kox:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 00:06_________________________________________________

Ja tam na Gliwice już nie wchodzę, bo mnie zje****, że się w ogóle odzywam. :decayed: Dzieciniada. :przebiegly:

stąd też idź sobie

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Kulaj dropsa! :seksiasty::tongue4:

Opublikowano

chodź Kamil polepisz z nami iglo hehehe

Ja już mam opór śniegu. Nie dziękuję, nie skorzystam. :kox:

jeszcze będziesz chciał w nim posiedzieć :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 00:08_________________________________________________Stanley ja tak jak mówię jak się będę dobrze czuł to jestem obecny :naughty:

Opublikowano

panowie ja spadam w kimono

jutro 5:30 pobudka

mam nadzieje ze bedzie kilka osob na tym piwku i ze nie skonczy sie to tak, ze wypije kilka piwek z Basia i pojde do domu :gwizdanie:

licze na was :drunk::banan:

Opublikowano
  • Autor

zdupiam spać :hi:

PS.Kamil , jest specjalna ikonka do tego: " :ssij: "

Opublikowano

zdupiam spać :hi:

PS.Kamil , jest specjalna ikonka do tego: " :ssij: "

Dzięki za pomoc! :ssij:

:polew::decayed:

Opublikowano

noi poszli spać dranie jedne ehehe

Opublikowano

to i na mnie pora kędzior pospamój sam albo somesa zaproś

Opublikowano

spamować samemu to twoja fucha :gwizdanie: Max jak się zapatrujesz na sobotnie tankowanie alko?

Opublikowano

ktoś mnie wołał? :kox:

Opublikowano

Max ale zaraz po tym poszedł hehe gdzie spamujemy na gli czy kato? :polew: :polew:

proponował bym kato hhehehe

Opublikowano

a w sumie to obojętne mi to... :decayed:

co słychać? :polew:

Opublikowano

co słychać? :polew:

nom sączy się mleko 3,2% trochę kopie hehehe :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.