Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spoko spoko jeszcze trochę i was przegonimy :tongue4::polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Krolu pamiętaj gdzie Twoje korzenie :decayed::polew:

gliwice i kato tego nie zmieni :gwizdanie:

i znów się o mnie biją - jak ja za***isty muszę być :kox: :kox:

:polew: :polew:
Opublikowano

Krolu pamiętaj gdzie Twoje korzenie :decayed::polew:

gliwice i kato tego nie zmieni :gwizdanie:

i znów się o mnie biją - jak ja za***isty muszę być :kox: :kox:

najważniejsze że jesteś skromny :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Krolu pamiętaj gdzie Twoje korzenie :decayed::polew:

gliwice i kato tego nie zmieni :gwizdanie:

i znów się o mnie biją - jak ja za***isty muszę być :kox: :kox:

najważniejsze że jesteś skromny :polew: :polew: :polew:

no skromność to jedna z moich głównych cnót :decayed:

Opublikowano

idę dalej wypoczywać :decayed:

Opublikowano

siema panowie :decayed:

wczoraj tyle wypiłem, a mnie dzis tak suszy ze masakra.

dziwnym trafem tez wszystkiego nie pamietam :gwizdanie:

Kędzior- masz fajną tapetę w telefonie hehehe

Opublikowano

siema panowie :decayed:

wczoraj tyle wypiłem, a mnie dzis tak suszy ze masakra.

dziwnym trafem tez wszystkiego nie pamietam :gwizdanie:

Kędzior- masz fajną tapetę w telefonie hehehe

Jaką, jaką? :evil::polew:

Opublikowano

siema panowie :decayed:

wczoraj tyle wypiłem, a mnie dzis tak suszy ze masakra.

dziwnym trafem tez wszystkiego nie pamietam :gwizdanie:

Kędzior- masz fajną tapetę w telefonie hehehe

Jaką, jaką? :evil::polew:

taka samą jak avatar na forum

hehe

PS. Miszka kazał mi przekazać, że juz z nami nie pije :polew:

Opublikowano

hehehe cieszę się że podoba ci się moja tapetka muhehehe

Opublikowano

dobrze ze powiedziales o tym budziku, bo rano bylbym w szoku :shocked:

Opublikowano

hehe nom tak się zastanawiałem czy ci o tym powiedzieć muhehehe a dźwięk na budziku mam pierwsza klasa muhehehe a ja zapomniałem zabrać telefon czy wam go dałem? hehehehe

Opublikowano

hehe nom tak się zastanawiałem czy ci o tym powiedzieć muhehehe a dźwięk na budziku mam pierwsza klasa muhehehe a ja zapomniałem zabrać telefon czy wam go dałem? hehehehe

hehe

podobno ci wypadł jak sie rozbierałeś :blink:

Opublikowano

o widze pany ze u was tez grubo bylo :gwizdanie:

Opublikowano

za ten wczorajszy rachunek to mozna by cos niezlego w aucie wymodzić :gwizdanie:

Opublikowano

hmmmmmmm interesująca historia widzę będzie ... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

o widze pany ze u was tez grubo bylo :gwizdanie:

siema Diman

grubo to mało powiedziane

nie widze tej Bukowiny :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

ile wkońcu wyszedł rachunek? :naughty:

Opublikowano

hmmmmmmm interesująca historia widzę będzie ... :polew: :polew: :polew:

pewnie bedzie kilka wersji :gwizdanie:

właśnie sie dowiedziałem ze po Miszke kobieta przyjechała, bo nie zdążył na pociąg :blink:

[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 17:18_________________________________________________

ile wkońcu wyszedł rachunek? :naughty:

wiem, że jeden rachunek opiewał na 600 zł

ale wiem ze byl drugi rachunek.......

Opublikowano

hmmmmmmm interesująca historia widzę będzie ... :polew: :polew: :polew:

pewnie bedzie kilka wersji :gwizdanie:

właśnie sie dowiedziałem ze po Miszke kobieta przyjechała, bo nie zdążył na pociąg :blink:

u to ten musial od nie wp***dol dostac :decayed:

Opublikowano

hmmmmmmm interesująca historia widzę będzie ... :polew: :polew: :polew:

pewnie bedzie kilka wersji :gwizdanie:

właśnie sie dowiedziałem ze po Miszke kobieta przyjechała, bo nie zdążył na pociąg :blink:

muhehehehe no to ładnie musiał zmarznać buheheeehe a Keżor jak wrócił? odwiózł go ktoś czy jak?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.