Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kędzior a pamiętasz drogę powrotną bo grubo było :decayed:

pamietam tylko że była kupa śmiechu ale co gdzie i jak to nic a nic muhehehehe[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 18:18_________________________________________________

muhehehe ja byłem i z jakimiś laskami chwilę pogadałem a wydaję mi się że ktoś ze mną jeszcze był nom ale takich szczegółów nie pamiętam hehe

dobre było to jak się z Basią przegadywałeś jaką flaszke masz wziasc

Basia zamówiła 0,5l, a Ty poszedles do kelnerki i przegadales jej ze ma przyniesc 0,7

no i przyniosla 0,7 :naughty:

to pamiętam :good:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kędzior a pamiętasz drogę powrotną bo grubo było :decayed:

pamietam tylko że była kupa śmiechu ale co gdzie i jak to nic a nic muhehehehe

No z Ciebie jak na środku drogi sikałeś w samej koszuli :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Kędzior a pamiętasz drogę powrotną bo grubo było :decayed:

pamietam tylko że była kupa śmiechu ale co gdzie i jak to nic a nic muhehehehe

No z Ciebie jak na środku drogi sikałeś w samej koszuli :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kędzior a pamiętasz drogę powrotną bo grubo było :decayed:

pamietam tylko że była kupa śmiechu ale co gdzie i jak to nic a nic muhehehehe

No z Ciebie jak na środku drogi sikałeś w samej koszuli :polew: :polew: :polew:

nom coś pamiętam że wysiadałem ale reszty niewiem muhehehe no ale spodnie to chyba miałem założone? buhehehe :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kędzior a pamiętasz drogę powrotną bo grubo było :decayed:

pamietam tylko że była kupa śmiechu ale co gdzie i jak to nic a nic muhehehehe

No z Ciebie jak na środku drogi sikałeś w samej koszuli :polew: :polew: :polew:

nom coś pamiętam że wysiadałem ale reszty niewiem muhehehe no ale spodnie to chyba miałem założone? buhehehe :polew: :polew: :polew: :polew:

No chyba tak :naughty: Jakieś auto zatrzymałeś i gadałeś. Masz farta że to nie byli niebiescy :kox:
Opublikowano

Rafał może już więcej nieopowiadaj bo się zaczynam bać muheheheheeh :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

hahah no powiem że z tego co widziałem to hardcorena maxa był :polew:

ja wyrwałem się z urodzin dopiero po 21 więc nie miałem jak dojechać bez auta już.. i może i lepiej bo pewnie bym przy Was gwoździa przybił :polew:

Opublikowano

hahah no powiem że z tego co widziałem to hardcorena maxa był :polew:

ja wyrwałem się z urodzin dopiero po 21 więc nie miałem jak dojechać bez auta już.. i może i lepiej bo pewnie bym przy Was gwoździa przybił :polew:

coś musiało być w tym soku że nas tak porobiło :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Rafał może już więcej nieopowiadaj bo się zaczynam bać muheheheheeh :polew: :polew: :polew:

No nie było tak źle :wink4:
Opublikowano

Rafał może już więcej nieopowiadaj bo się zaczynam bać muheheheheeh :polew: :polew: :polew:

No nie było tak źle :wink4:

to co za 2 tyg powtórka? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

hahah no powiem że z tego co widziałem to hardcorena maxa był :polew:

ja wyrwałem się z urodzin dopiero po 21 więc nie miałem jak dojechać bez auta już.. i może i lepiej bo pewnie bym przy Was gwoździa przybił :polew:

coś musiało być w tym soku że nas tak porobiło :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

ten sok to wybieraliśmy 5 razy dłużej niż wodke

Opublikowano

hehe czarna porzeczka :naughty:

Opublikowano

jakie zycie jest piękne....... po 3 piwkach :decayed:

Opublikowano

jakie zycie jest piękne....... po 3 piwkach :decayed:

mogłem dzisiaj do ciebie przyjechać :gwizdanie:

Opublikowano

Rafał może już więcej nieopowiadaj bo się zaczynam bać muheheheheeh :polew: :polew: :polew:

No nie było tak źle :wink4:

to co za 2 tyg powtórka? :polew: :polew: :polew:

No pewnie :decayed:
Opublikowano

Rafał może już więcej nieopowiadaj bo się zaczynam bać muheheheheeh :polew: :polew: :polew:

No nie było tak źle :wink4:

to co za 2 tyg powtórka? :polew: :polew: :polew:

No pewnie :decayed:

mam nadzieje że znowu Wiola nas będzie obsługiwała :naughty:

Opublikowano

Rafał może już więcej nieopowiadaj bo się zaczynam bać muheheheheeh :polew: :polew: :polew:

No nie było tak źle :wink4:

Jak Ciebie zobaczy to chyba zrezygnuję :polew: :polew:

to co za 2 tyg powtórka? :polew: :polew: :polew:

No pewnie :decayed:

mam nadzieje że znowu Wiola nas będzie obsługiwała :naughty:

Opublikowano

ee tak jej słodziłem że czuła się pewnie jak księżniczka :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

ello panowie doszedłem do siebie widzę że wszyscy dotarli zdrowi do chaty

prócz miszki ... :mysli: :mysli:

generalnie impreska udana mi film się urwał w drodze powrotnej

kanar dzięki bardzo mam dług u ciebie :notworthy: :notworthy: :notworthy:

za***iście że mnie bezpiecznie do domu odtransportowałeś

ja się dziś dowiedziałem że do 5 spałem w przedpokoju na podłodze

jak już sie położyłem na łóżko to poleżałem z 5 min i znowu na podłodze wylądowałem

:polew: :polew: :polew:

i jakimś cudem kontakt wyrwałem pewnie fikał :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

ello panowie doszedłem do siebie widzę że wszyscy dotarli zdrowi do chaty

prócz miszki ... :mysli: :mysli:

generalnie impreska udana mi film się urwał w drodze powrotnej

kanar dzięki bardzo mam dług u ciebie :notworthy: :notworthy: :notworthy:

za***iście że mnie bezpiecznie do domu odtransportowałeś

ja się dziś dowiedziałem że do 5 spałem w przedpokoju na podłodze

jak już sie położyłem na łóżko to poleżałem z 5 min i znowu na podłodze wylądowałem

:polew: :polew: :polew:

i jakimś cudem kontakt wyrwałem pewnie fikał :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

na przedpokoju :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.