Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hehe ta folijka się drape ona specjalnie do tego służy :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 22:48_________________________________________________Stanley szkoda że nas do siebie na chacjende niewziołeś muhehehe

hehe

nastepnym razem was zabiorę :decayed:

hehe tylko pochowaj sztućce :polew: :polew: :polew: normalnie Miszka wymiata muhehehe normalnie jak sobie przypomne jak zaczął oddawać jej to to masakra muhehehe

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie chciał otworzyć to sami to zrobiliśmy :gwizdanie:

Rafał ty ze mną byłeś w damskim kiblu? jak nie ty to Miszka albo sam byłem :mysli:

Ja na pewno nie
Opublikowano

Nie chciał otworzyć to sami to zrobiliśmy :gwizdanie:

Rafał ty ze mną byłeś w damskim kiblu? jak nie ty to Miszka albo sam byłem :mysli:

Ja na pewno nie

hmmm nom to może Miszka ale kobitki maja wypaśną toalete to wam mówie hehehe nieźle odjeba** :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nie chciał otworzyć to sami to zrobiliśmy :gwizdanie:

Rafał ty ze mną byłeś w damskim kiblu? jak nie ty to Miszka albo sam byłem :mysli:

Ja na pewno nie

hmmm nom to może Miszka ale kobitki maja wypaśną toalete to wam mówie hehehe nieźle odjeba** :polew: :polew: :polew:

ja wiem ze pozowałem z toba do zdjec :polew:

Opublikowano

Nie chciał otworzyć to sami to zrobiliśmy :gwizdanie:

Rafał ty ze mną byłeś w damskim kiblu? jak nie ty to Miszka albo sam byłem :mysli:

Ja na pewno nie

hmmm nom to może Miszka ale kobitki maja wypaśną toalete to wam mówie hehehe nieźle odjeba** :polew: :polew: :polew:

ja wiem ze pozowałem z toba do zdjec :polew:

gdzie w kiblu? :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nie chciał otworzyć to sami to zrobiliśmy :gwizdanie:

Rafał ty ze mną byłeś w damskim kiblu? jak nie ty to Miszka albo sam byłem :mysli:

Ja na pewno nie

hmmm nom to może Miszka ale kobitki maja wypaśną toalete to wam mówie hehehe nieźle odjeba** :polew: :polew: :polew:

ja wiem ze pozowałem z toba do zdjec :polew:

gdzie w kiblu? :polew: :polew: :polew: :polew:

nie, w loży

ja nie wiem z kim ty w kiblu byles, moze z jakas kobieta ? hehee

Opublikowano

Kędzior -k**wa

A oto lista osób które do dnia dzisiejszego nie określiły się w sprawie zlotu:

Wolf+wolfowa

działaj coś !!!!!!!!!!!!!!![br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 22:59_________________________________________________kij bedziemy ci an spocie mówić wolf czy jakś ale załatwiaj to - czas jets podobno do jutra do 22...

bo z rezerwowej się nie załapiesz...

Opublikowano

przeciez Kędzior jest na rezerwowej

Opublikowano

przeciez Kędzior jest na rezerwowej

ale 20 osób się nie określiło - wiec jest max 20 miejsc a kędzior jest 19 na rezerwowej... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

ja powiedziałem na siłę się niebędę wciskał

nom tam gadałem z laskami w tym kibelku :naughty:

Opublikowano

na tyle osob co tam bedzie, to pewnie nikt nie bedzie zwracal uwagi, kto jak do kogo mowi itd......

Opublikowano

ja powiedziałem na siłę się niebędę wciskał

nom tam gadałem z laskami w tym kibelku :naughty:

:zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 23:04_________________________________________________

na tyle osob co tam bedzie, to pewnie nikt nie bedzie zwracal uwagi, kto jak do kogo mowi itd......

no pewnie tak a fajny by było jakby jechał ...

Opublikowano

zobaczymy może akurat się załapę,

Opublikowano
  • Autor

w ankiecie widze wygrywa opcja "tak, nie mają zostać" czyli Fotki do usunięcia :decayed:

Opublikowano

kurde a głosowałem na "nie,nie mają zostać" :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

w ankiecie widze wygrywa opcja "tak, nie mają zostać" czyli Fotki do usunięcia :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie no foty są konkret :polew: trzeba było zrobić fote troche później jak Keżor ze Stanleyem obok siebie gwoździa do blatu przybili..

lub moment szczytowy jak Stanley na pytanie Basi jak się czuje po 3 minutach zbierania się w sobie wydukał "szuję się zajbiście Kchanie"(zapis dokładny co do literki) :polew: :polew: :polew

Opublikowano

nie no foty są konkret :polew: trzeba było zrobić fote troche później jak Keżor ze Stanleyem obok siebie gwoździa do blatu przybili..

lub moment szczytowy jak Stanley na pytanie Basi jak się czuje po 3 minutach zbierania się w sobie wydukał "szuję się zajbiście Kchanie"(zapis dokładny co do literki) :polew: :polew: :polew

Wtedy już nie myślałem o robieniu fotek :decayed:
Opublikowano

nie no foty są konkret :polew: trzeba było zrobić fote troche później jak Keżor ze Stanleyem obok siebie gwoździa do blatu przybili..

lub moment szczytowy jak Stanley na pytanie Basi jak się czuje po 3 minutach zbierania się w sobie wydukał "szuję się zajbiście Kchanie"(zapis dokładny co do literki) :polew: :polew: :polew

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

nie no foty są konkret :polew: trzeba było zrobić fote troche później jak Keżor ze Stanleyem obok siebie gwoździa do blatu przybili..

lub moment szczytowy jak Stanley na pytanie Basi jak się czuje po 3 minutach zbierania się w sobie wydukał "szuję się zajbiście Kchanie"(zapis dokładny co do literki) :polew: :polew: :polew

a tyś był wczoraj :shocked: ??
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.