Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema Panowie

Auto dziś odebrałem z ASO :decayed:

ale nie uwierzycie co się stało

dojeżdzam do pierwszych świateł i dostaje szlag w dupe ;( ;( ;( ;(

auto jeżdzi , ale do wymiany pewnie zderzak, klapa :disgust:

szkoda gadać :wallbash:

ooooo k**wa przykro slyszec ;(

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema Panowie

Auto dziś odebrałem z ASO :decayed:

ale nie uwierzycie co się stało

dojeżdzam do pierwszych świateł i dostaje szlag w dupe ;( ;( ;( ;(

auto jeżdzi , ale do wymiany pewnie zderzak, klapa :disgust:

szkoda gadać :wallbash:

i ku**a[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 18:49_________________________________________________to jest więcej niż pech..

Opublikowano

Krolu mam dla Ciebie te lampy.

Przywiozę je jutro

Opublikowano
  • Autor

siema Panowie

Auto dziś odebrałem z ASO :decayed:

ale nie uwierzycie co się stało

dojeżdzam do pierwszych świateł i dostaje szlag w dupe ;( ;( ;( ;(

auto jeżdzi , ale do wymiany pewnie zderzak, klapa :disgust:

szkoda gadać :wallbash:

no to miałeś nie bite auto :wallbash:
Opublikowano

siema Panowie

Auto dziś odebrałem z ASO :decayed:

ale nie uwierzycie co się stało

dojeżdzam do pierwszych świateł i dostaje szlag w dupe ;( ;( ;( ;(

auto jeżdzi , ale do wymiany pewnie zderzak, klapa :disgust:

szkoda gadać :wallbash:

no to miałeś nie bite auto :wallbash:

jeszcze boki i dach mam dziewicze :blink:

Opublikowano

Stan chyba fatum na Ciebie w lutym przeskoczyło.. moje kluczyki się znalazły.. a ja wymieniłem alarm na nowy :wallbash:

może ktoś z Was nie ma jeszcze alarmu a chciałby mieć :chytry:

Opublikowano

siema Panowie

Auto dziś odebrałem z ASO :decayed:

ale nie uwierzycie co się stało

dojeżdzam do pierwszych świateł i dostaje szlag w dupe ;( ;( ;( ;(

auto jeżdzi , ale do wymiany pewnie zderzak, klapa :disgust:

szkoda gadać :wallbash:

no to miałeś nie bite auto :wallbash:

jeszcze boki i dach mam dziewicze :blink:

teraz to juz masz podobnie jak ja przod tyl lekko pukniete :gwizdanie:

Opublikowano

siema Panowie

Auto dziś odebrałem z ASO :decayed:

ale nie uwierzycie co się stało

dojeżdzam do pierwszych świateł i dostaje szlag w dupe ;( ;( ;( ;(

auto jeżdzi , ale do wymiany pewnie zderzak, klapa :disgust:

szkoda gadać :wallbash:

no nieżartuj :wallbash:

Opublikowano

Krolu mam dla Ciebie te lampy.

Przywiozę je jutro

:notworthy: :notworthy: :notworthy:
Opublikowano

sprawca ubezpieczony w MTU :kwasny::sick3:[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 19:16_________________________________________________i jak tu nie pić :gwizdanie:

Opublikowano

sprawca ubezpieczony w MTU :kwasny::sick3:[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 19:16_________________________________________________i jak tu nie pić :gwizdanie:

to cza bedzie chyba do goscia pojechac :baseball: zeby ci to sam naprawil

Opublikowano

ide po piwo :confused4:

Opublikowano

ide po piwo :confused4:

do żabki?... :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 19:28_________________________________________________panowie jedzie ktoś jutro na spota przejeżdżając przez Sosnowiec? bo bym się chętnie zabrał :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

do żabki?... :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 19:28_________________________________________________panowie jedzie ktoś jutro na spota przejeżdżając przez Sosnowiec? bo bym się chętnie zabrał :gwizdanie: :decayed:

kup sobie w końcu to auto :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

do żabki?... :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 19:28_________________________________________________panowie jedzie ktoś jutro na spota przejeżdżając przez Sosnowiec? bo bym się chętnie zabrał :gwizdanie: :decayed:

kup sobie w końcu to auto :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

niestać mnie :gwizdanie: zawsze chciałem jakąś a4 kupić ale one są drogie :polew:

Opublikowano

do żabki?... :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 19:28_________________________________________________panowie jedzie ktoś jutro na spota przejeżdżając przez Sosnowiec? bo bym się chętnie zabrał :gwizdanie: :decayed:

kup sobie w końcu to auto :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

niestać mnie :gwizdanie: zawsze chciałem jakąś a4 kupić ale one są drogie :polew:

to kup sobie merca:

1sn9lt4zz5.jpg

2dz8gk0cn2.jpg

Opublikowano

Kedzior na twój telefon nikt nie dzwoni bo wczoraj go wyłączyłem

no to żywiec :decayed:

Opublikowano

Kurde mogłem ci niemówić o tym budziku muhehehehe :polew: :polew: :polew:

to kup sobie merca:

1sn9lt4zz5.jpg

2dz8gk0cn2.jpg

hehe słaby :gwizdanie:

Opublikowano

to kup sobie merca:

raczej Mercalibra :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.