Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

niee uwierz mi że po tym co widziałem w sobote to nic mnie już nie zdziwi :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

panowie jeszcze poltorej stronki i swietujemy na spocie :good:

Opublikowano

też mi się wydaje że póki co 15 to max jaki osiągniemy, może latem sie więcej osób zbierze.. póki co nowi goście wpadają się VAGować i znikają zdołowani :rolleyes:

koledzy bedzie mial dzisiaja ktos Vag'a na spocie?

:decayed:

Opublikowano

też mi się wydaje że póki co 15 to max jaki osiągniemy, może latem sie więcej osób zbierze.. póki co nowi goście wpadają się VAGować i znikają zdołowani :rolleyes:

koledzy bedzie mial dzisiaja ktos Vag'a na spocie?

:decayed:

a będziesz dziś u nas ? :gwizdanie:

Opublikowano

też mi się wydaje że póki co 15 to max jaki osiągniemy, może latem sie więcej osób zbierze.. póki co nowi goście wpadają się VAGować i znikają zdołowani :rolleyes:

koledzy bedzie mial dzisiaja ktos Vag'a na spocie?

:decayed:

NIE I CH.. bo więcej nie przyjedziesz :tongue4: i to że jesteś różowy nie ma nic do rzeczy :P

Adrenalina napisz coś więcej o sobie a przynajmniej imię, coś o aucie.. :cool:

Opublikowano
a będziesz dziś u nas ?

nie lubie sie deklarowac, a potem nie wpadac wiec nie wypowiadam sie na ten temat :wink4:

z vagiem zartowalem

Opublikowano
a będziesz dziś u nas ?

nie lubie sie deklarowac, a potem nie wpadac wiec nie wypowiadam sie na ten temat :wink4:

z vagiem zartowalem

wpadaj wpadaj :wink4:

Opublikowano
NIE I CH.. bo więcej nie przyjedziesz i to że jesteś różowy nie ma nic do rzeczy

:tongue4:

Adrenalina napisz coś więcej o sobie a przynajmniej imię, coś o aucie..

tak, tak, bo cie interesuje "cos o aucie" :decayed:

Opublikowano
NIE I CH.. bo więcej nie przyjedziesz i to że jesteś różowy nie ma nic do rzeczy

:tongue4:

Adrenalina napisz coś więcej o sobie a przynajmniej imię, coś o aucie..

tak, tak, bo cie interesuje "cos o aucie" :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

panowie spokój opanujcie się :naughty: :naughty:

Opublikowano
panowie spokój opanujcie się

jaki dżentelmen z ciebie :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

hahah no cichooooo bo jeszcze Marzena wejdzie na forum i bede miał przewalone :embarrassed:

z Vagiem to wiem że żartowałeś ale niech to będzie nauczka dla tych co vagować się przyjeżdżają :gwizdanie:

Opublikowano
z Vagiem to wiem że żartowałeś ale niech to będzie nauczka dla tych co vagować się przyjeżdżają

:good:

[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 13:43_________________________________________________a moze...

11 :decayed:

Opublikowano

11 :decayed:

my gramy fair :decayed:

Opublikowano

taaaaaaa kto dziś będzie :>

Opublikowano

ja :tongue4:

Opublikowano

no to będzie nas już 3 Ty ja i Rafał :decayed:

Opublikowano

chyna ze do reszty krzyz sie rozleci :gwizdanie:

Opublikowano

jaki krzyż??

Opublikowano

no to będzie nas już 3 Ty ja i Rafał :decayed:

czyli standart i adrenalina bedzie :tongue4::wink4:

moj krzyz ten co mi pozwala chodzic w pionie :tongue4: troche mnie jeblo :decayed:

Opublikowano

11 :decayed:

my gramy fair :decayed:

ja ja :decayed:

3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.