Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oo albo mam pomysła ja podjechał bym pod empik na piotra skargi i ktoś by mnie może z tamtąd odebrał? hmm :decayed:[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 16:17_________________________________________________

siema :hi: czemu nie zostałym wymienione wśród tych co będą :chytry:

a co do Adrenaliny to przecież oczywiste było :decayed: przecież ma "A" na końcu :tongue4:

co w związku z tym?? ...na początku też mam :rolleyes:

koledze chodziło o to że jak kończy się na A to żeńskie :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

siema :hi: czemu nie zostałym wymienione wśród tych co będą :chytry:

a co do Adrenaliny to przecież oczywiste było :decayed: przecież ma "A" na końcu :tongue4:

co w związku z tym?? ...na początku też mam :rolleyes:

noooo i w środku :rolleyes: ale chodziło o żeńskie imona :gwizdanie: taki żart , myślałem że nie będe go musiał tłumaczyć :chytry:

kędzior , ja moge po Ciebie przyjechać :cool1: tylko podaj adres na PW :wink4:

Opublikowano

Keżor przecież niebędziesz specjalnie po mnie jechał,

ja przyjade busem do katowic pod empik i stamtąd żeby mnie ktoś zabrał i będzie git :good:

Opublikowano
  • Autor

Keżor przecież niebędziesz specjalnie po mnie jechał,

ja przyjade busem do katowic pod empik i stamtąd żeby mnie ktoś zabrał i będzie git :good:

ale tak to sie nie zgramy nigdy jak nie masz phona :wallbash: a tak to podjade pod dom i sie znajdziemy. no chyba , że wiesz o której dojedziesz pod empik :wink4:
Opublikowano

oo albo mam pomysła ja podjechał bym pod empik na piotra skargi i ktoś by mnie może z tamtąd odebrał? hmm :decayed:[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 16:17_________________________________________________

siema :hi: czemu nie zostałym wymienione wśród tych co będą :chytry:

a co do Adrenaliny to przecież oczywiste było :decayed: przecież ma "A" na końcu :tongue4:

co w związku z tym?? ...na początku też mam :rolleyes:

koledze chodziło o to że jak kończy się na A to żeńskie :decayed:

dobrze że mi wyjaśniłeś... hehehe

a mnie chodziło o to, że jak 'a' to nie takie oczywiste. :decayed:

patrz np. miszka82, malwina :kox:

kędzior, może ja Cie wezmę :naughty:

Opublikowano

będę tak przed 19 pod empikiem :decayed: więc tak po 19 mógłbys podjechać czy inna godzina?

telefon wezmę od mamy w razie czego :polew:

Opublikowano
  • Autor

hehe , ale miszka82 ma 2ke na końcu przecież :polew: :polew:

Opublikowano

hehe , ale miszka82 ma 2ke na końcu przecież :polew: :polew:

:polew: :polew: dobra pass!

Opublikowano

dobrze że mi wyjaśniłeś... hehehe

a mnie chodziło o to, że jak 'a' to nie takie oczywiste. :decayed:

patrz np. miszka82, malwina :kox:

kędzior, może ja Cie wezmę :naughty:

ee Miszka to akurat zły przykład :polew: :polew: :polew:

nom czemu nie bardzo chętnie tylko niewiem czy się poznamy musiała byś mi jakieś swoje foto posłać czy coś :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano
  • Autor

dobrze że mi wyjaśniłeś... hehehe

a mnie chodziło o to, że jak 'a' to nie takie oczywiste. :decayed:

patrz np. miszka82, malwina :kox:

kędzior, może ja Cie wezmę :naughty:

ee Miszka to akurat zły przykład :polew: :polew: :polew:

nom czemu nie bardzo chętnie tylko niewiem czy się poznamy musiała byś mi jakieś swoje foto posłać czy coś :gwizdanie: :wink4:

ale Adrenalina jest z tych samych Katowic co ja :gwizdanie: a żebym ja po Ciebie pylał to nie chciałeś :tongue4:
Opublikowano

dobrze że mi wyjaśniłeś... hehehe

a mnie chodziło o to, że jak 'a' to nie takie oczywiste. :decayed:

patrz np. miszka82, malwina :kox:

kędzior, może ja Cie wezmę :naughty:

ee Miszka to akurat zły przykład :polew: :polew: :polew:

nom czemu nie bardzo chętnie tylko niewiem czy się poznamy musiała byś mi jakieś swoje foto posłać czy coś :gwizdanie: :wink4:

ale Adrenalina jest z tych samych Katowic co ja :gwizdanie: a żebym ja po Ciebie pylał to nie chciałeś :tongue4:

dobra nie wcinam się, koledzy na pewno nie dadzą Ci zginąć

a jeżeli chodzi o fotki kobitek, to z tego co widziałam to głównie Ty je zamieszczasz na tym forum :>

Opublikowano

ale jej chodziło chyba o empik a nie o przyjazd po mnie hehe

jak tak bardzo chcesz to ci mogę dać adres żebyś po mnie przyjechał hehe ale niewiem czy później niebędziesz chciał za dużo w zamian :mysli::polew:[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 16:48_________________________________________________

a jeżeli chodzi o fotki kobitek, to z tego co widziałam to głównie Ty je zamieszczasz na tym forum :>

:embarrassed: nieprawda :gwizdanie:

Opublikowano

koleżanko Adrenalinko - a skąd u ciebie taka wiedza techniczna ? :mysli: :mysli: :)

Opublikowano

koleżanko Adrenalinko - a skąd u ciebie taka wiedza techniczna ? :mysli: :mysli: :)

jaka tam od razu wiedza... takie pierdki to sama naprawiam :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

koleżanko Adrenalinko - a skąd u ciebie taka wiedza techniczna ? :mysli: :mysli: :)

jaka tam od razu wiedza... takie pierdki to sama naprawiam :gwizdanie: :naughty:

w końcu przyjedzie ktoś na spota co wie coś o samochodach :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

koleżanko Adrenalinko - a skąd u ciebie taka wiedza techniczna ? :mysli: :mysli: :)

jaka tam od razu wiedza... takie pierdki to sama naprawiam :gwizdanie: :naughty:

w końcu przyjedzie ktoś na spota co wie coś o samochodach :kox: :kox: :kox:

i co będziemy gadać o autach? :thumbdown::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

koleżanko Adrenalinko - a skąd u ciebie taka wiedza techniczna ? :mysli: :mysli: :)

jaka tam od razu wiedza... takie pierdki to sama naprawiam :gwizdanie: :naughty:

w końcu przyjedzie ktoś na spota co wie coś o samochodach :kox: :kox: :kox:

i co będziemy gadać o autach? :thumbdown::polew: :polew: :polew:

:mysli: :mysli: :mysli: a to lipa w sumie :decayed:

Opublikowano

koleżanko Adrenalinko - a skąd u ciebie taka wiedza techniczna ? :mysli: :mysli: :)

jaka tam od razu wiedza... takie pierdki to sama naprawiam :gwizdanie: :naughty:

w końcu przyjedzie ktoś na spota co wie coś o samochodach :kox: :kox: :kox:

i co będziemy gadać o autach? :thumbdown::polew: :polew: :polew:

:mysli: :mysli: :mysli: a to lipa w sumie :decayed:

nie no, jak tak to nie przyjeżdzam :tongue4:

Opublikowano

nie no, jak tak to nie przyjeżdzam :tongue4:

żartujemy oczywiście :)

a Stanley będzie z Basią ? :kox:

Opublikowano

tak będzie ale niewiem czy z Basią :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.