Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nie chodzi mu o nutę :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Nosz ku.wa mi też nie, mówie o lachonach , że są takie jakieś bez polotu :gwizdanie:

Miszka , coś z Tobą nie teges? :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie chodzi mu o nutę :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Nosz ku.wa mi też nie, mówie o lachonach , że są takie jakieś bez polotu :gwizdanie:

Miszka , coś z Tobą nie teges? :gwizdanie:

teges teges, ale tak jakby za mało k**estwa mają te lachony w tym teledysku :gwizdanie:

dlatego godom, że bez polotu

Opublikowano
  • Autor

nie chodzi mu o nutę :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Nosz ku.wa mi też nie, mówie o lachonach , że są takie jakieś bez polotu :gwizdanie:

Miszka , coś z Tobą nie teges? :gwizdanie:

teges teges, ale tak jakby za mało k**estwa mają te lachony w tym teledysku :gwizdanie:

dlatego godom, że bez polotu

czyli jak dla Ciebie polot jest dopiero na redtubje ? :gwizdanie:
Opublikowano

nie chodzi mu o nutę :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Nosz ku.wa mi też nie, mówie o lachonach , że są takie jakieś bez polotu :gwizdanie:

Miszka , coś z Tobą nie teges? :gwizdanie:

teges teges, ale tak jakby za mało k**estwa mają te lachony w tym teledysku :gwizdanie:

dlatego godom, że bez polotu

czyli jak dla Ciebie polot jest dopiero na redtubje ? :gwizdanie:

:polew: no coś koło tego :polew:

Opublikowano

:hi:

Pracowałem w Sosnowcu pare lat temu , firma POL-AQUA , mówi ci to coś ???? Robiliśmy te platformy koło Auchan , wykop na elektrowni Łagisza , no i rozpierdoliliśmy wam pół miasta kładąc kanalize , miedzy innymi na Bobrku :decayed:

Bobrek straciłem tam dwa miesiące życia :wallbash: :wallbash: :wallbash:

[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 10:55_________________________________________________

Opublikowano

:hi:

Pracowałem w Sosnowcu pare lat temu , firma POL-AQUA , mówi ci to coś ???? Robiliśmy te platformy koło Auchan , wykop na elektrowni Łagisza , no i rozpierdoliliśmy wam pół miasta kładąc kanalize , miedzy innymi na Bobrku :decayed:

Bobrek straciłem tam dwa miesiące życia :wallbash: :wallbash: :wallbash:

[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 10:55_________________________________________________

no ten to ma polot :>

Opublikowano

nie chodzi mu o nutę :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Nosz ku.wa mi też nie, mówie o lachonach , że są takie jakieś bez polotu :gwizdanie:

Miszka , coś z Tobą nie teges? :gwizdanie:

teges teges, ale tak jakby za mało k**estwa mają te lachony w tym teledysku :gwizdanie:

dlatego godom, że bez polotu

Ten koleś z teledysku poruszający się jak dziecko z ADHD burzy nastruj.

Bez polotu :decayed::polew: :polew: :decayed:

Opublikowano

no ten to ma polot :>

odejdź geju :decayed:

Opublikowano
:bry: Walka z tyłem zakończona :decayed: Wsumie szybko mi poszło robiłem sam na śniegu i w ok 2 godz. się wyrobiłem :naughty: Jutro jeszcze przód ( może ktoś jest chętny do pomocy - przewidziane atrakcje dupeczki i wódeczka :kox: )
Opublikowano
  • Autor

:bry: Walka z tyłem zakończona :decayed: Wsumie szybko mi poszło robiłem sam na śniegu i w ok 2 godz. się wyrobiłem :naughty: Jutro jeszcze przód ( może ktoś jest chętny do pomocy - przewidziane atrakcje dupeczki i wódeczka :kox: )

ja bym Ci pomógł , ale nie chce igrać ze starszym :gwizdanie:

a auto naprawiło sie kierwa samo :cool1:

Opublikowano

:bry: Walka z tyłem zakończona :decayed: Wsumie szybko mi poszło robiłem sam na śniegu i w ok 2 godz. się wyrobiłem :naughty: Jutro jeszcze przód ( może ktoś jest chętny do pomocy - przewidziane atrakcje dupeczki i wódeczka :kox: )

ja bym Ci pomógł , ale nie chce igrać ze starszym :gwizdanie:

a auto naprawiło sie kierwa samo :cool1:

Też chcę auto co się samo naprawia :gwizdanie: Spoko starszy mi chyba pomoże więc dam radę :wink4:
Opublikowano

:bry: Walka z tyłem zakończona :decayed: Wsumie szybko mi poszło robiłem sam na śniegu i w ok 2 godz. się wyrobiłem :naughty: Jutro jeszcze przód ( może ktoś jest chętny do pomocy - przewidziane atrakcje dupeczki i wódeczka :kox: )

ja bym Ci pomógł , ale nie chce igrać ze starszym :gwizdanie:

a auto naprawiło sie kierwa samo :cool1:

Też chcę auto co się samo naprawia :gwizdanie: Spoko starszy mi chyba pomoże więc dam radę :wink4:

Halo jak będą ciekawe laski to ja jestem chętny do pomocy :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

A czy lampy angielskie nie oświetlają inaczej drogi??

U nas jest to w ten sposób że reflektor prawy świeci wyżej (w sumie to oba mają skos)

Opublikowano

A czy lampy angielskie nie oświetlają inaczej drogi??

U nas jest to w ten sposób że reflektor prawy świeci wyżej (w sumie to oba mają skos)

idzie przestawic.

siemasz Krolu geju :tongue4:

Opublikowano

A czy lampy angielskie nie oświetlają inaczej drogi??

U nas jest to w ten sposób że reflektor prawy świeci wyżej (w sumie to oba mają skos)

idzie przestawic.

siemasz Krolu geju :tongue4:

nie mierz mnie swoja miara dla mnie ten teledysk jest mega - już mi się nawet powoli nuta wkręca :kox:

Opublikowano

co tam Krolu słychać...kope lat :hi:

Opublikowano

co tam Krolu słychać...kope lat :hi:

Jakoś leci :cool1: szału nie ma :) - jak to się mówi stara bieda :)

A co w Tychach nowego fajnego - auto juz zrobiłeś?

Opublikowano

Bry :hi::decayed:

Panowie wpada ktoś od was dzisiaj na gliwicke? bo pożegnać się chciałem ;( :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Bry :hi::decayed:

Panowie wpada ktoś od was dzisiaj na gliwicke? bo pożegnać się chciałem ;( :tongue4:

kedy ciśniesz?
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.