Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na litość chce nas wziąść :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema panowie, geje, lachony i gorole :polew:

tych ostatnich kocham najbardziej

łyk, łyk, łykeeend :yeah:

Opublikowano

Stanley ale ty mi słodzisz :embarrassed: ja Wioli chyba nawet tak niesłodziłem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

siema panowie, geje, lachony i gorole :polew:

tych ostatnich kocham najbardziej

łyk, łyk, łykeeend :yeah:

a ja niby do których się zaliczam?? :mysli:

na pewno nie do ostatnich... :tongue4:

Opublikowano

:hi: pojawili się spamerzy.

Przez 15 min tyle spamu co od rana :gwizdanie:

Opublikowano

ja przyszedłem i od razu jazda z postami :naughty: i przy tym jestem skromny :evil:

a ja niby do których się zaliczam?? :mysli:

na pewno nie do ostatnich... :tongue4:

widzę że z tobą też będę musiał poważnie porozmawiać :polew:

Adrenalina ty hmmm zaliczasz się do hmmm geje bo wolisz chłopaków :polew: :polew:

Opublikowano

ja przyszedłem i od razu jazda z postami :naughty: i przy tym jestem skromny :evil:

a ja niby do których się zaliczam?? :mysli:

na pewno nie do ostatnich... :tongue4:

widzę że z tobą też będę musiał poważnie porozmawiać :polew:

Adrenalina ty hmmm zaliczasz się do hmmm geje bo wolisz chłopaków :polew: :polew:

Adrenalina przełącza sie na zmianę ze Stanleyem :shocked:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Stanley jedzie na komórce :polew:

Opublikowano

ja przyszedłem i od razu jazda z postami :naughty: i przy tym jestem skromny :evil:

a ja niby do których się zaliczam?? :mysli:

na pewno nie do ostatnich... :tongue4:

widzę że z tobą też będę musiał poważnie porozmawiać :polew:

Adrenalina ty hmmm zaliczasz się do hmmm geje bo wolisz chłopaków :polew: :polew:

Adrenalina przełącza sie na zmianę ze Stanleyem :shocked:

:polew: :polew: :polew:

eeee! wrong answer!

adrenalina ciezko pracuje teraz... :wink4:

Opublikowano

Stanley jedzie na komórce :polew:

To dlatego pojawia się i znika :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ja już nie wiem kto pisze :confused4: :confused4:

Czas skończyć ciężką pracę i odpalić :audi::a4fan:[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 15:20_________________________________________________3majciesie

Opublikowano

eeee! wrong answer!

niepisz do mnie ślunską gwarom ino po polskiemu :polew: :polew: :polew:

yhy ta widać właśnie jak ciężko pracujesz :gwizdanie:

Opublikowano

Dziś już miałem tel. z działu informatyki że za długo mam otwartą stronę A4-klub.pl

Dobrze że z informatykami żyje ok. :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

eeee! wrong answer!

niepisz do mnie ślunską gwarom ino po polskiemu :polew: :polew: :polew:

yhy ta widać właśnie jak ciężko pracujesz :gwizdanie:

ja tam mam podzielną uwagę... :naughty:

Opublikowano

Dziś już miałem tel. z działu informatyki że za długo mam otwartą stronę A4-klub.pl

Dobrze że z informatykami żyje ok. :polew: :polew: :polew:

nom to dobrze bo inaczej musiał byś z nimi inaczej porozmawiać :baseball:

Adrenalina masz podzielną uwagę jak każda kobitka :polew: ja niewiem jak wy tak umiecie

Opublikowano

Dziś już miałem tel. z działu informatyki że za długo mam otwartą stronę A4-klub.pl

Dobrze że z informatykami żyje ok. :polew: :polew: :polew:

nom to dobrze bo inaczej musiał byś z nimi inaczej porozmawiać :baseball:

Adrenalina masz podzielną uwagę jak każda kobitka :polew: ja niewiem jak wy tak umiecie

i sie nie dowiesz, mężczyzno!! :decayed:

Opublikowano

wcale wam tego niezazdroszczę :tongue4: wolę mieć zdolności takie jakie mam teraz :decayed:

Opublikowano

wcale wam tego niezazdroszczę :tongue4: wolę mieć zdolności takie jakie mam teraz :decayed:

...czyli że co? otwieranie piwa pod każdą postacią? :polew:

Opublikowano

wcale wam tego niezazdroszczę :tongue4: wolę mieć zdolności takie jakie mam teraz :decayed:

...czyli że co? otwieranie piwa pod każdą postacią? :polew:

hehe a choćby nawet i to, przynajmniej przydatna umiejętność w życiu a nie jakieś tam duperele typu umiem malować paznokcie i nawijać przez telefon :polew:

Opublikowano

wcale wam tego niezazdroszczę :tongue4: wolę mieć zdolności takie jakie mam teraz :decayed:

...czyli że co? otwieranie piwa pod każdą postacią? :polew:

hehe a choćby nawet i to, przynajmniej przydatna umiejętność w życiu a nie jakieś tam duperele typu umiem malować paznokcie i nawijać przez telefon :polew:

czekaj, czekaj, niech tylko się chłopcy pojawią i zobaczą że piszesz na forum o lakierach do paznokci :chytry:

to Ci sie dostanie po głowie :gwizdanie:

Opublikowano

o tych paznokciach to było że wy takie coś umiecie czyli kobity i nieodwracaj kota ogonem czy jakie to tam przysłowie było :polew:

ahh chciałbym mieć już jakieś dobre audio i by było...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.