Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

we wtorek 9 rano dynosoft wrocław i od nich pojadę już prosto do NL tak co by w środę na spokojnie do roboty iść :)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bry :hi::decayed:

Panowie wpada ktoś od was dzisiaj na gliwicke? bo pożegnać się chciałem ;( :tongue4:

No to szerokości SoMeS.

Czekamy na filmy typu:

SoMeS aus autobahn :piroman::yeah:

Opublikowano

no na pewno będzie jakieś 0-200km/h i te sprawy :kox:

Opublikowano

no na pewno będzie jakieś 0-200km/h i te sprawy :kox:

te padło tyle pójdzie ? :tongue4:

[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 14:04_________________________________________________Krolu fura jeszcze nie zrobiona, nie mam czasu - dosłwonie

Opublikowano

te padło tyle pójdzie ? :tongue4:

no idzie tyle ale tylko wtedy jak mnie noga boli i na gaz mi się nie chce naciskać :decayed:

Opublikowano

witam wszystkich :bry:

kolega Moskal się chyba pomylił...tu jest wątek:spoty katowickie ! ! ! a że przypląały się do nas jakieś gorole to już trudno, nie jesteśmy tacy żeby ich nie tolerować :polew:

będziesz się chciał jeszcze z nami napić wódeczki :baseball: :gwizdanie:

Rafał jak będą dupeczki to ja chętnie pomogę :naughty:

Somes na ile wyjeżdżasz? przywieź mi jakiś prezent z holandii :gwizdanie:

Opublikowano

witam wszystkich :bry:

kolega Moskal się chyba pomylił...tu jest wątek:spoty katowickie ! ! ! a że przypląały się do nas jakieś gorole to już trudno, nie jesteśmy tacy żeby ich nie tolerować :polew:

będziesz się chciał jeszcze z nami napić wódeczki :baseball: :gwizdanie:

Ku..a minąłem tego posta

MIszka :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :banned:

Opublikowano

hehe no to jest nas 3 :gwizdanie:

Opublikowano

jeszcze Akajm

to już 4

Opublikowano

a ja :cool1:

Opublikowano

DO sosnowca jak jechałeś to szykowałeś paszport z tego co pamiętam :polew: :polew:

Opublikowano

a ja :cool1:

tyś hanys :polew:

Opublikowano

Kędzior widzisz i nagle wszyscy chcą być zagłębiakami :>

Opublikowano

taa hehe nie ma tak łatwo :decayed:

nom i po szychcie czas na browaraaaa :decayed:

Opublikowano

Kędzior widzisz i nagle wszyscy chcą być zagłębiakami :>

ja nie chce... pomyliłem się ... :sick3:

Opublikowano

Kędzior widzisz i nagle wszyscy chcą być zagłębiakami :>

ja nie chce... pomyliłem się ... :sick3:

ale ten zielony ludek niepotrzebny :polew:[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 14:45_________________________________________________Adrenalina :hi::tongue4: podglądaczko :>

Opublikowano

dzień dobry Panowie :wink4:

przyłapana na gorącym uczynku ... :tongue4:

Opublikowano

dzień dobry Panowie :wink4:

dlaczego pani niebyła na spocie? :wink4::decayed:

witaj Stanlej jak tam? bo ja piwko już pije :decayed: może się przyłączysz?

Opublikowano

dzień dobry Panowie :wink4:

dlaczego pani niebyła na spocie? :wink4::decayed:

czyżbym umknęła Pana uwadze? :mysli:

Opublikowano

niedało się ciebie niezauważyć :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.