Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

więcej miałem ale ci niepowiem ile :tongue4:

U mnie na chacie to jest tak:

cdvgsdgd.jpg

Albo tak

sbasp8.jpg

Albo tak

bngfd.jpg

yyy czy ja mógłbym cię odwiedzić? :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nnoo Gregor..............chyba na monitorze

Opublikowano

nom na hamowni nieudało mi się Gregor załapać zebyś mnei przewiózł :confused4: ale co się odwlecze to mam nadzieje że nieucieczę :decayed:

Na hamowni wyszła lipa, ale i tak było to najmocniejsze hamowane autko w tym dniu :> Nawet eSie mniej wyszło :polew::wink4:

ile miałeś Gregory bo nie śledziłem wątku z pewnych względów :gwizdanie:

Najlepszy wynik to 253KM, ale będzie więcej już niedługo :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 22:01_________________________________________________

nnoo Gregor..............chyba na monitorze

:polew:

Opublikowano

będzie 3 z przodu ? hehe

Miszka no bo mi dużo w tej puszcze niezostało a ty jak sobie radzisz?

Opublikowano

Czas na browarka :beer1:[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 22:05_________________________________________________

będzie 3 z przodu ? hehe

3 z przodu na pewno nie będzie, zostały tylko małe poprawki tak więc coś tam nad skoczy :)

Opublikowano

Czas na browarka :beer1:[br]

troszke z nami popisałeś i już mądrze gadasz :good::decayed:

i znowu mały przerywnik :gwizdanie: 453_lg.jpg

Opublikowano

ja kończę piwko ma jakieś 0,2

Opublikowano

ja kończę piwko ma jakieś 0,2

czyli niepełny łyk :dance:

Opublikowano

ja kończę piwko ma jakieś 0,2

czyli niepełny łyk :dance:

to piwo nie wódka :tongue4:

Opublikowano

wy spamerzy :bicz:

przez was musiałem 10 str nadrabiać

zdrówko :decayed:

Opublikowano

no to 2 łyki max hehehe a tak z ciekawości ile pamiętasz że było flaszek? :evil:

Opublikowano

wy spamerzy :bicz:

przez was musiałem 10 str nadrabiać

zdrówko :decayed:

:sexinbed:

Opublikowano

wy spamerzy :bicz:

przez was musiałem 10 str nadrabiać

zdrówko :decayed:

:sexinbed:

a ty tylko o jednym gejuuu :polew:

Opublikowano

wy spamerzy :bicz:

przez was musiałem 10 str nadrabiać

zdrówko :decayed:

:sexinbed:

a ty tylko o jednym gejuuu :polew:

Miszka, bo Ci ręki nie będę podawał na powitanie :polew:

Opublikowano

Stanley długo żeś z tego siewierza jechał :gwizdanie:

Opublikowano

no to 2 łyki max hehehe a tak z ciekawości ile pamiętasz że było flaszek? :evil:

4 na 100% a co więcej to nasze

Opublikowano

nom ale wódeczke 0,2 to na raz byś machnął?

Opublikowano

Stanley długo żeś z tego siewierza jechał :gwizdanie:

jechaliśmy Sprinterem z cennym ładunkiem

PS. no i przed Siewierzem stoją studentki z Bułgarii :naughty:

Opublikowano

Stanley długo żeś z tego siewierza jechał :gwizdanie:

jechaliśmy Sprinterem z cennym ładunkiem

PS. no i przed Siewierzem stoją studentki z Bułgarii :naughty:

aha myślałem że swoją byłeś :wink4: i jak pomogły ci coś w tej pracy mgr? :tongue4:

kiedy mi prześlesz zdjęcie z żabki? :naughty:

Opublikowano

nom ale wódeczke 0,2 to na raz byś machnął?

w czasach szczytowych to na obozie w 2 klasie liceum to codziennie po 0,25 na ex na twarz z kolesiem, a raz 2x po 0,25 na ex i zerwany film, żyganie itp

to były czasy i zdrowie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.