Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to ile mam kupić na dzisiaj ?

hehe[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 11:41_________________________________________________

Stanley jak najbardziej :good: zona dzis znowu bedzie na nocce wiec jestesmy umowieni :>

moja wyjechała na weekend :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 11:35_________________________________________________tzn moja... ale nie w sensie żona :polew:

Ty szalałeś tydzień temu, to ona w ten weekend :decayed: :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 11:42_________________________________________________spadam po auto :decayed:

bede później :)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oj cos czuje, ze dzisiaj tu moze niezle spam poleciec :naughty:

Opublikowano

oj cos czuje, ze dzisiaj tu moze niezle spam poleciec :naughty:

:shocked: kurcze A-rek nie kracz bo są tylko dwie opcje:

albo tu być ispamować ze wszystkimi........ :kox:

albo jutro nadrabiać ze 30 stron :wallbash:

no cóż samo życie :polew:

Opublikowano

Siemano :hi:

Właśnie nadrobiłem - 40 min czytania o pierdolach :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 11:55_________________________________________________Wszyscy wiedzą że najlepiej się rozwawia przy alkocholu i papierosach :good:

Opublikowano
  • Autor

siema :hi:

Opublikowano

odebrałem autko z oil service i tutaj miła niespodzianka

mój serviceman sprawdził na moja prośbę jaką mam suszarkę

jej symbol GT1749VA

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

odebrałem autko z oil service i tutaj miła niespodzianka

mój serviceman sprawdził na moja prośbę jaką mam suszarkę

jej symbol GT1749VA

:kox: :kox: :kox:

to dlatego Ci tak ładnie program wyszedł na 170 kucy :decayed:
Opublikowano

odebrałem autko z oil service i tutaj miła niespodzianka

mój serviceman sprawdził na moja prośbę jaką mam suszarkę

jej symbol GT1749VA

:kox: :kox: :kox:

to dlatego Ci tak ładnie program wyszedł na 170 kucy :decayed:

przy następnej wymianie oleju, poproszę o sprawdzenie wtrysków... może znowu będzie jakaś niespodzianka :decayed:

Opublikowano

:hi:

Krolu jak sie spalo w Recaro? :>

panowie ja o d*pach tez moge pogadac :decayed:bo tylko to mi zostalo

wygodnie jak nigdy... i odkryłem po co jest ten drugi knefel obok podgrzewania :kox: :kox: :kox: wentylowanie dupska :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 13:23_________________________________________________

odebrałem autko z oil service i tutaj miła niespodzianka

mój serviceman sprawdził na moja prośbę jaką mam suszarkę

jej symbol GT1749VA

:kox: :kox: :kox:

koniec z jazda do 3 tys obrotów :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

odebrałem autko z oil service i tutaj miła niespodzianka

mój serviceman sprawdził na moja prośbę jaką mam suszarkę

jej symbol GT1749VA

:kox: :kox: :kox:

to dlatego Ci tak ładnie program wyszedł na 170 kucy :decayed:

przy następnej wymianie oleju, poproszę o sprawdzenie wtrysków... może znowu będzie jakaś niespodzianka :decayed:

Twój wykres kryje pod sobą wiele niespodzianek :good:

Ma przebieg jak w b. dobrym BAU

Opublikowano

trzeba to oblać :naughty:

hehe

Opublikowano

Ale pijemy dopiero wieczorem :>

Opublikowano

odebrałem autko z oil service i tutaj miła niespodzianka

mój serviceman sprawdził na moja prośbę jaką mam suszarkę

jej symbol GT1749VA

:kox: :kox: :kox:

to dlatego Ci tak ładnie program wyszedł na 170 kucy :decayed:

przy następnej wymianie oleju, poproszę o sprawdzenie wtrysków... może znowu będzie jakaś niespodzianka :decayed:

Twój wykres kryje pod sobą wiele niespodzianek :good:

Ma przebieg jak w b. dobrym BAU

brakuje tylko "V"

hehe[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 13:33_________________________________________________

Ale pijemy dopiero wieczorem :>

ja już chciałem lecieć do żabki :decayed::przebiegly:

Opublikowano

:silacz:

:> :>[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 13:34_________________________________________________Ja zaraz znikam na objazd okolicy

Piękna pogoda :a4fan:

Opublikowano
przy następnej wymianie oleju, poproszę o sprawdzenie wtrysków... może znowu będzie jakaś niespodzianka

Stanley sprawdz :> i to sie nazywa tanie rezanie :naughty:

ja już chciałem lecieć do żabki

to pozdrow ja rowniez ode mnie :tongue4:

Opublikowano
przy następnej wymianie oleju, poproszę o sprawdzenie wtrysków... może znowu będzie jakaś niespodzianka

Stanley sprawdz :> i to sie nazywa tanie rezanie :naughty:

ja już chciałem lecieć do żabki

to pozdrow ja rowniez ode mnie :tongue4:

hehe

blond żabka jest :kox::wink4:[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 13:43_________________________________________________gdzie się wszyscy podziali?

leżakują po obiedzie ? :mysli:

Opublikowano

Witam po ciężkim dniu rezania ;( Zgubiłem śrubkę i nasadkę :polew: :polew: Nic więcej nie robię przy tym paściu :wallbash:

Opublikowano

Witam po ciężkim dniu rezania ;( Zgubiłem śrubkę i nasadkę :polew: :polew: Nic więcej nie robię przy tym paściu :wallbash:

to ile km masz teraz więcej?

może nic, ale chociaż jestes teraz wlżejszy :polew:

Opublikowano

Koni teraz to z 500 jest :polew: :polew:

Opublikowano

Koni teraz to z 500 jest :polew: :polew:

a nadrobiłeś zaległosci w przeczytaniu tych kliku stron spamu?

do wieczora piszemy tylko o motoryzacji :polew:[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 16:22_________________________________________________spadam zaraz na Avatara

ja to będzie 50 zł wydane w błoto to bardzo się zdenerwuję i znowu bede musial sie dzis napic :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.