Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a pozniej piwo :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hehe Pucek co ja poradzę że szczery jestem :wink4::polew:

witaj Adrenalinko :cool1:

szczery? czyli szczery żul :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 23:48_________________________________________________Miszka, nie czytaj, nie warto, to same wypociny od tego dresiarza z sosnowca :naughty:

to mówisz że kiedy przyjedziesz na spota :baseball: :baseball: :baseball:

:polew: :polew: :wink4:

Opublikowano

Pucek masz rację...dres :polew:

Opublikowano

hehe Pucek co ja poradzę że szczery jestem :wink4::polew:

witaj Adrenalinko :cool1:

szczery? czyli szczery żul :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 23:48_________________________________________________Miszka, nie czytaj, nie warto, to same wypociny od tego dresiarza z sosnowca :naughty:

to mówisz że kiedy przyjedziesz na spota :baseball: :baseball: :baseball:

:polew: :polew: :wink4:

Kędzior, no sorry ale dresów to ja goniłem od zawsze, nie raz byłem siny ale było :naughty:

ps. Rafał, Ciebie to nie tyczy :polew:

Kędzior, a moja wina że podpadłeś? :decayed:

Opublikowano

dwóch na jednego? i tak niemacie szans :gwizdanie: :silacz::bokser: mam czarny pas w karate :polew: i pomarańczowy w jodze :polew: :polew: :polew:

ja niewiem jak wy widzicie mój dresik tak go starannie zakrywam ale widzę że niestety za słabo ;( :polew:

Opublikowano

dwóch na jednego? i tak niemacie szans :gwizdanie: :silacz::bokser: mam czarny pas w karate :polew: i pomarańczowy w jodze :polew: :polew: :polew:

uważaj bo przyjadę z Guregoru, a on był w chinach :polew:

nie wiem co to znaczy ale tak mówi jak nam grozi :naughty:

Opublikowano

dwóch na jednego? i tak niemacie szans :gwizdanie: :silacz::bokser: mam czarny pas w karate :polew: i pomarańczowy w jodze :polew: :polew: :polew:

uważaj bo przyjadę z Guregoru, a on był w chinach :polew:

nie wiem co to znaczy ale tak mówi jak nam grozi :naughty:

nie no jak tak to już będę przyjeżdżał w garniturze :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

hehe Pucek co ja poradzę że szczery jestem :wink4::polew:

witaj Adrenalinko :cool1:

szczery? czyli szczery żul :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 23:48_________________________________________________Miszka, nie czytaj, nie warto, to same wypociny od tego dresiarza z sosnowca :naughty:

to mówisz że kiedy przyjedziesz na spota :baseball: :baseball: :baseball:

:polew: :polew: :wink4:

Kędzior, no sorry ale dresów to ja goniłem od zawsze, nie raz byłem siny ale było :naughty:

ps. Rafał, Ciebie to nie tyczy :polew:

Kędzior, a moja wina że podpadłeś? :decayed:

'wiek nie ma znaczenia, płeć to samo, nie liczy się czy jesteś chudy czy gruby, ważne że jeździsz A4 i chcesz poznawać fajnych ludzi'

czy to nie Twoje słowa Pucek??

...więc dlaczego tak tępisz dresów? :decayed:

Opublikowano

hehe Pucek co ja poradzę że szczery jestem :wink4::polew:

witaj Adrenalinko :cool1:

szczery? czyli szczery żul :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 23:48_________________________________________________Miszka, nie czytaj, nie warto, to same wypociny od tego dresiarza z sosnowca :naughty:

to mówisz że kiedy przyjedziesz na spota :baseball: :baseball: :baseball:

:polew: :polew: :wink4:

Kędzior, no sorry ale dresów to ja goniłem od zawsze, nie raz byłem siny ale było :naughty:

ps. Rafał, Ciebie to nie tyczy :polew:

Kędzior, a moja wina że podpadłeś? :decayed:

'wiek nie ma znaczenia, płeć to samo, nie liczy się czy jesteś chudy czy gruby, ważne że jeździsz A4 i chcesz poznawać fajnych ludzi'

czy to nie Twoje słowa Pucek??

...więc dlaczego tak tępisz dresów? :decayed:

a czytasz Koleżanko ze zrozumieniem? bo ja nie widzę żeby tam pisało coś typu "możesz przyjechać w dresach" :naughty:

niestety, co miałem do czynienia z dresami to zawsze to samo - kozaki :kox:

Opublikowano

hehe Pucek co ja poradzę że szczery jestem :wink4::polew:

witaj Adrenalinko :cool1:

szczery? czyli szczery żul :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 23:48_________________________________________________Miszka, nie czytaj, nie warto, to same wypociny od tego dresiarza z sosnowca :naughty:

to mówisz że kiedy przyjedziesz na spota :baseball: :baseball: :baseball:

:polew: :polew: :wink4:

Kędzior, no sorry ale dresów to ja goniłem od zawsze, nie raz byłem siny ale było :naughty:

ps. Rafał, Ciebie to nie tyczy :polew:

Kędzior, a moja wina że podpadłeś? :decayed:

'wiek nie ma znaczenia, płeć to samo, nie liczy się czy jesteś chudy czy gruby, ważne że jeździsz A4 i chcesz poznawać fajnych ludzi'

czy to nie Twoje słowa Pucek??

...więc dlaczego tak tępisz dresów? :decayed:

a czytasz Koleżanko ze zrozumieniem? bo ja nie widzę żeby tam pisało coś typu "możesz przyjechać w dresach" :naughty:

niestety, co miałem do czynienia z dresami to zawsze to samo - kozaki :kox:

no niby nie było, ale przesłanie wydawało się ogólne :naughty:

Opublikowano

przesłanie jest jedno, KĘDZIOR, MASZ U MNIE PRZESRANE :polew:

Opublikowano

ja spadam spać panowie

do dzisiaj :naughty:

Opublikowano

ja spadam spać panowie

do dzisiaj :naughty:

tak za wczasss :disgust: narka :hi:

Pucek grabisz sobie oj grabisz będą dymy jak nic :polew: :polew: :lol1::wink4:

Opublikowano

ja spadam spać panowie

do dzisiaj :naughty:

no wkoncu dopuscisz Basie do kompa :>

Opublikowano

ja spadam spać panowie

do dzisiaj :naughty:

tak za wczasss :disgust: narka :hi:

Pucek grabisz sobie oj grabisz będą dymy jak nic :polew: :polew: :lol1::wink4:

dym to jest jak odpalasz tego trupa :decayed:

Opublikowano

a Wy co tu - na Gliwickie mieliśmy wracać :decayed:

Opublikowano

ja spadam spać panowie

do dzisiaj :naughty:

tak za wczasss :disgust: narka :hi:

Pucek grabisz sobie oj grabisz będą dymy jak nic :polew: :polew: :lol1::wink4:

dym to jest jak odpalasz tego trupa :decayed:

ej to miała być tajemnica :gwizdanie:

Opublikowano

przesłanie jest jedno, KĘDZIOR, MASZ U MNIE PRZESRANE :polew:

...czy ten biedny chłopak, (oprócz tego że gorol) zasłużył sobie na takie wyzania? :polew::decayed:

Opublikowano

przesłanie jest jedno, KĘDZIOR, MASZ U MNIE PRZESRANE :polew:

...czy ten biedny chłopak, (oprócz tego że gorol) zasłużył sobie na takie wyzania? :polew::decayed:

jak górnik to od razu biedny ;(

Opublikowano

przesłanie jest jedno, KĘDZIOR, MASZ U MNIE PRZESRANE :polew:

...czy ten biedny chłopak, (oprócz tego że gorol) zasłużył sobie na takie wyzania? :polew::decayed:

Tak bo gorol

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.