Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pucek ma złe wspomnienia z dzieciństwa i dlatego tak reaguje :polew:

Kamil to wiesz co to może nierób mi tego wydechu tylko pospawaj ten co był :gwizdanie: :wink4::polew: :polew:

Stanley ja mam tylko 1 :disgust:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

1 ?

współczujemy Ci :gwizdanie:

Opublikowano

Pucek ma złe wspomnienia z dzieciństwa i dlatego tak reaguje :polew:

Kamil to wiesz co to może nierób mi tego wydechu tylko pospawaj ten co był :gwizdanie: :wink4::polew: :polew:

Stanley ja mam tylko 1 :disgust:

A co, nie poooo-doooo-ba ci sie? profi robota... :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 22:55_________________________________________________to ja sie podlacze do was koledzy, bo flaszka mi taka biedna stoi i jakos ciezko mi bylo wziac sie za nia, a akurat kupilem sobie tigera duzego to mozna to opedzlowac :>

Opublikowano

no to bęc Kamil :decayed:

Opublikowano
:drunk: bęc !!!
Opublikowano

nom i kolejny porządny posiadacz A4 a nie tak jak niektórzy :gwizdanie:

gul gul gul aaaaa zimny lech o tak :>

Opublikowano

Pijoki! :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

żule.... :disgust:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

pora otworzyć następne :decayed:

dlaczego to piwo jest takie dobre.... :gwizdanie:

jakby nie było piwa to bym już uzbierał chyba na B6, albo S6 :yeah:

Opublikowano

pora otworzyć następne :decayed:

dlaczego to piwo jest takie dobre.... :gwizdanie:

jakby nie było piwa to bym już uzbierał chyba na B6, albo S6 :yeah:

wolałbyś żeby niebyło alkoholu ?

Opublikowano

Ale jesteście, ja tu z żonką - pełna kulturka, a tu wyzwiska od żuli i pijoków... :chytry:

Opublikowano

ehhhh nie no to trzeba wykasować SK z tematów przeglądanych :thumbdown:

nie lubię pijaków, zresztą sam nie pijam :rolleyes:

Opublikowano

Takie tam żarty... :wink4::tongue4:

Opublikowano

ty nie pijesz tylko chlejesz :naughty:

wiec o czym my tu rozmawiamy :tongue4:

Opublikowano

o widze ze dobrze trafilem :>

:drunk:

Opublikowano

ty nie pijesz tylko chlejesz :naughty:

wiec o czym my tu rozmawiamy :tongue4:

ja i pic? no co Ty, jest sobota a ja po lekku, ŻYWIEC ZDRÓJ :gwizdanie: cytrynowa bez gazu :)

serio, na razie pijaki :gwizdanie:

Opublikowano

o widze ze dobrze trafilem :>

:drunk:

taa i takich jak najwięcej :good:

Pucek ty jak coś powiesz to nic ino się tarzać po podłodze ze śmiechu :polew:

Opublikowano

ty nie pijesz tylko chlejesz :naughty:

wiec o czym my tu rozmawiamy :tongue4:

ja i pic? no co Ty, jest sobota a ja po lekku, ŻYWIEC ZDRÓJ :gwizdanie: cytrynowa bez gazu :)

serio, na razie pijaki :gwizdanie:

y-hy żywiec zdrój MOCNY :kox:

Opublikowano

Pucek, ja mam Żywca z gazem :decayed:

Opublikowano

ty nie pijesz tylko chlejesz :naughty:

wiec o czym my tu rozmawiamy :tongue4:

ja i pic? no co Ty, jest sobota a ja po lekku, ŻYWIEC ZDRÓJ :gwizdanie: cytrynowa bez gazu :)

serio, na razie pijaki :gwizdanie:

y-hy żywiec zdrój MOCNY :kox:

nie dyskutuj MR. rurka tylko licz :gwizdanie:

a i pozdrów Żonę, powiedz że jutro wpadnę :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 23:19_________________________________________________

Pucek, ja mam Żywca z gazem :decayed:

jak bym robił w mercedesie to też bym miał z gazem :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.