Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

znalazł się specjalista od kobiet :gwizdanie:

no a jak :tongue4:

Wiola w city się tak śliniła na mój widok że niemogłem się od niej odpędzić :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

znalazł się specjalista od kobiet :gwizdanie:

no a jak :tongue4:

Wiola w city się tak śliniła na mój widok że niemogłem się od niej odpędzić :polew:

:polew: :polew: Chyba płakała :gwizdanie:
Opublikowano

Na pewno na spota przywiozę jakaś weselną :naughty: :naughty:

Rafał ja mam lepszy pomysł :naughty: daj nam trasę jaką będzie twój brat jechał a skrzykniemy parę osób z forum i porobimy co jakiś czas zastawę :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

znalazł się specjalista od kobiet :gwizdanie:

no a jak :tongue4:

Wiola w city się tak śliniła na mój widok że niemogłem się od niej odpędzić :polew:

noooo , podobno moher na klacie musiałeś prezentować :naughty:

Opublikowano

znalazł się specjalista od kobiet :gwizdanie:

no a jak :tongue4:

Wiola w city się tak śliniła na mój widok że niemogłem się od niej odpędzić :polew:

:polew: :polew: Chyba płakała :gwizdanie:

płakała z radości że poznała kogoś takiego jak ja, niechwaliłem się ale mam od niej nr :gwizdanie:

Opublikowano

Za niedługo brat się żeni więc się pobawię :naughty:

hehe załatw nam wejściówki :polew:

Przywieziesz skrzynkę wódki i wchodzisz :decayed:

hehe ja raczej myślałem o wyniesieniu skrzynki wódki a nie o wnoszeniu :gwizdanie:

jakiego alkoholu??? ja na bezsenność cierpię ;( :kwasny:

chłop ci niedogadza czy coś :gwizdanie: :wink4:

powiem ci stapasz po bardzo ciekim lodzie :cool1:

a teraz pytanie nie wiecie może czy w internecie da sie oglądać tv np gale boksu i gdzie

patrz a wiśniak miszka nawet sie nie porzegnał raptem tydzień tam mieszka a już przesiąkł

Opublikowano

Na pewno na spota przywiozę jakaś weselną :naughty: :naughty:

Rafał ja mam lepszy pomysł :naughty: daj nam trasę jaką będzie twój brat jechał a skrzykniemy parę osób z forum i porobimy co jakiś czas zastawę :polew: :polew: :polew:

Da się załatwić :good::naughty:
Opublikowano

no to czekamy na plan :naughty:

Opublikowano

Dobra jednak spadam do wyra bo jestem wykończony :confused4:

:hi: do jutra

Opublikowano

Max pewnie że się da muhehehe wystarczy zapłacić muhehe

a jak chcesz mieć tv w kompie to sobie zakup jakis tuner i będzie git :good:

trzym się Rafał :hi: [br]Dopisany: 07 Luty 2010, 02:17_________________________________________________noi ciup wszyscy się wykruszyli ? :confused4:

Opublikowano

kędzior, damy radę tylko 47 stron zostało :tongue4:

Opublikowano

hehe nom i to mnie się podoba :good: a nie jak inni... mięczaki :thumbdown::polew:

Opublikowano

dobra mięczak idzie spać

narta :good:

Opublikowano

dobra mięczak idzie spać

narta :good:

kurde walka chyba będzie rzeczywiście koło 6 :confused4: jutro chyba nieidę do szkoły bo mam same wykłady :naughty:

Trzymaj się Maks :hi::rolleyes:

Opublikowano

:hi:

i co wszyscy teraz śpią :gwizdanie:

Opublikowano

dzien dobry spamerzy :wallbash:

Opublikowano

:hi:

no musza odespac zarwana noc

Opublikowano

:hi:

oczywiście nie czytam tego spamu... :gwizdanie: szkoda życia

Opublikowano

:hi:

oczywiście nie czytam tego spamu... :gwizdanie: szkoda życia

nie czytaj, alkohol, d*py, alkohol i znowu d*py :decayed:

Opublikowano

:hi:

oczywiście nie czytam tego spamu... :gwizdanie: szkoda życia

też już nie nadrabiam jak mam zaległości :wallbash:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.