Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

za kilka minut losowanie grup MŚ 2012 :)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

za kilka minut losowanie grup MŚ 2012 :)

Dobrze że nas to nie dotyczy :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wszyscy widzę poszli do kościoła :gwizdanie:

:polew:

:bry:

ledwo co wstałem dopiero :naughty:

Witomy śpiochu :decayed:
Opublikowano

Wszyscy widzę poszli do kościoła :gwizdanie:

:polew:

:bry:

ledwo co wstałem dopiero :naughty:

Witomy śpiochu :decayed:

jeszcze bym spał, ale Miron mnie obudził że nie ma kto spamować :wallbash:

Opublikowano

Wszyscy widzę poszli do kościoła :gwizdanie:

:polew:

:bry:

ledwo co wstałem dopiero :naughty:

Witomy śpiochu :decayed:

jeszcze bym spał, ale Miron mnie obudził że nie ma kto spamować :wallbash:

:polew: :polew: Daj mu bana :naughty:
Opublikowano

jak to nie dotyczy ?

:polew:

pewnie znowu trafimy do "grupy śmierci" :polew:

Opublikowano

stanley weź we wtorek vag`a.

muszę sprawdzić czujnik g62 :wallbash: :wallbash: bo nie pokazuje temp mniejszej niż 30 st C. po całonocnym postoju

wg mnie powinien pokazać mniej /temp. rzeczywistą/ poprawcie jeśli się myle?

Opublikowano

Dla nas każda grupa to grupa śmierci :polew: :polew:

Opublikowano

stanley weź we wtorek vag`a.

muszę sprawdzić czujnik g62 :wallbash: :wallbash: bo nie pokazuje temp mniejszej niż 30 st C. po całonocnym postoju

wg mnie powinien pokazać mniej /temp. rzeczywistą/ poprawcie jeśli się myle?

a jak to sprawdzasz ;>

Opublikowano

Tusk napierdziela po angielsku :polew:

Opublikowano

stanley weź we wtorek vag`a.

muszę sprawdzić czujnik g62 :wallbash: :wallbash: bo nie pokazuje temp mniejszej niż 30 st C. po całonocnym postoju

wg mnie powinien pokazać mniej /temp. rzeczywistą/ poprawcie jeśli się myle?

a jak to sprawdzasz ;>

na klimatroniku po odpaleniu wchodzę na kanał 49 i 51.

jest min 30st C i dopiero po przejechaniu kawałka ok 2 km zaczyna temp rosnąć i jest już ok

Opublikowano

ok, wezmę, nasz mistrz musi mi pokazać jak się tym bawić :decayed:

Opublikowano

ok, wezmę, nasz mistrz musi mi pokazać jak się tym bawić :decayed:

Też przyjże się jego rączką :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

stanley weź we wtorek vag`a.

muszę sprawdzić czujnik g62 :wallbash: :wallbash: bo nie pokazuje temp mniejszej niż 30 st C. po całonocnym postoju

wg mnie powinien pokazać mniej /temp. rzeczywistą/ poprawcie jeśli się myle?

a jak to sprawdzasz ;>

na klimatroniku po odpaleniu wchodzę na kanał 49 i 51.

jest min 30st C i dopiero po przejechaniu kawałka ok 2 km zaczyna temp rosnąć i jest już ok

no bo ta wartość nie spada poniżej 30 :gwizdanie: :gwizdanie:

zrobimy diagnozę na spocie :hi: byłeś już kilka razy więc możemy povagować :naughty:

Opublikowano

tylko ..oko1234 pamietaj żeby później ze spota nie odjeżdżać ostatni :polew:

Opublikowano

stanley weź we wtorek vag`a.

muszę sprawdzić czujnik g62 :wallbash: :wallbash: bo nie pokazuje temp mniejszej niż 30 st C. po całonocnym postoju

wg mnie powinien pokazać mniej /temp. rzeczywistą/ poprawcie jeśli się myle?

a jak to sprawdzasz ;>

na klimatroniku po odpaleniu wchodzę na kanał 49 i 51.

jest min 30st C i dopiero po przejechaniu kawałka ok 2 km zaczyna temp rosnąć i jest już ok

no bo ta wartość nie spada poniżej 30

zrobimy diagnozę na spocie :hi: byłeś już kilka razy więc możemy povagować :naughty:

Kilka razy

Już od częstochowy z wami marznę :gwizdanie: :kox: :kox:

:gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Krolu napisał że ta wartość nigdy nie spada poniżej 30st :gwizdanie:

Opublikowano

tylko ..oko1234 pamietaj żeby później ze spota nie odjeżdżać ostatni :polew:

Może nie będzie tak źle i bedzie działać co najmniej tak jak do tej pory

________________

Powinna spadać wg mnie[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 12:20_________________________________________________tylko na spota muszę podjechać z 5 h wcześniej żeby się silnik wystudził :polew: :polew:

Opublikowano

Krolu napisał że ta wartość nigdy nie spada poniżej 30st :gwizdanie:

przynajmniej u mnie a diagnozowałem termostat g2 i g62 za pomocą VAG-a :wink4:

Opublikowano

siemka :hi:

4str spamu :wallbash: masakra

ja oglądałem walkę na żywo, nom szkoda że nie było K.O ale walka i tak ładna, i tak jak obstawiałem była o 4 :> więc poszedłem spać dopiero o 5 :polew: więc nieposzedłem do szkoły dzisiaj bo niedałem rady muhehehehe

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.