Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

f*ck... :embarrassed: ;(

:polew: :polew: :polew:

hehe no właśnie także musisz uważać :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kanar to chyba potwierdza się moje zajęcze stwierdzenie :polew:

jakie stwierdzenie bo chyba ominąłem pare stron spamu ;)

pamiętasz kiedyś tych kolesi co biegali (skakali) po parkingu? i co wtedy powiedziałem o kondycji i szybkości zajączka? :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 09 Luty 2010, 14:48_________________________________________________

i już po pracy :>

Ale Ci dobrze! Ja jeszcze ponad 5 godzin musze tu siedzieć! :disgust:

jak bym zarabiał tyle co ty to też bym mógł siedzieć jeszcze z 5godz :tongue4:

tAAA... :wink4:

Opublikowano

No tak jak ostatnio jakos. Krolu weźmiesz dla mnie tego windowsa xp

Opublikowano

Kanar to chyba potwierdza się moje zajęcze stwierdzenie :polew:

jakie stwierdzenie bo chyba ominąłem pare stron spamu ;)

pamiętasz kiedyś tych kolesi co biegali (skakali) po parkingu? i co wtedy powiedziałem o kondycji i szybkości zajączka? :polew:[br]Dopisany: 09 Luty 2010, 14:48_________________________________________________

i już po pracy :>

Ale Ci dobrze! Ja jeszcze ponad 5 godzin musze tu siedzieć! :disgust:

jak bym zarabiał tyle co ty to też bym mógł siedzieć jeszcze z 5godz :tongue4:

Rafał o której mniej więcej będziesz? :wink4:

:polew: :polew: [br]Dopisany: 09 Luty 2010, 15:00_________________________________________________Krolu i pamiętaj o mnie i Vagowaniu plissssssss :kox:

Opublikowano

No tak jak ostatnio jakos. Krolu weźmiesz dla mnie tego windowsa xp

jak chcesz Xp to mogę ci nagrać :wink4:

Opublikowano

No to do zobaczyska na spocie dziewczyny :witch::polew:

Opublikowano

No tak jak ostatnio jakos. Krolu weźmiesz dla mnie tego windowsa xp

dobrze ze przypomniałeś... :notworthy:

Opublikowano

No tak jak ostatnio jakos. Krolu weźmiesz dla mnie tego windowsa xp

jak chcesz Xp to mogę ci nagrać :wink4:

Krolu ma orginalnego :naughty:

No tak jak ostatnio jakos. Krolu weźmiesz dla mnie tego windowsa xp

dobrze ze przypomniałeś... :notworthy:

Luzik :good:
Opublikowano

mam nawet 2 teraz szukam kodów :naughty: :naughty:

Opublikowano

:bry:

raczej mnie dzisiaj nie będzie... :gwizdanie:

Opublikowano

:bry:

raczej mnie dzisiaj nie będzie... :gwizdanie:

:banan::banan1::banan2:[br]Dopisany: 09 Luty 2010, 15:53_________________________________________________ :radocha:

Opublikowano

:bry:

raczej mnie dzisiaj nie będzie... :gwizdanie:

Twoje APU na wieść o przyjeździe do k-ce odmówiło posłuszeństwa :kox:
Opublikowano

:bry:

raczej mnie dzisiaj nie będzie... :gwizdanie:

:banan::banan1::banan2:[br]Dopisany: 09 Luty 2010, 15:53_________________________________________________ :radocha:

ale sobie grabisz KOLEGO :polew:[br]Dopisany: 09 Luty 2010, 15:57_________________________________________________

:bry:

raczej mnie dzisiaj nie będzie... :gwizdanie:

Twoje APU na wieść o przyjeździe do k-ce odmówiło posłuszeństwa :kox:

moje jak nie jedzie to i tak jeździ lepiej niż Twój gnojowóz :polew:

Opublikowano

To już wiem czemu dziś Cię nie będzie :baseball:

Opublikowano

To już wiem czemu dziś Cię nie będzie :baseball:

:kox:

nie no, Kędziora przynajmniej nikt nie będzie wk***iał :polew:

poważnie, wpadł bym ale leje mi się z nosa i fatalnie się czuję :wallbash:

Opublikowano

ja dojadę dop was

Krolu zainstalujesz mi na lapie vaga ?

i przeprowadzisz szybki kurs.... :gwizdanie:

Opublikowano

ja dojadę dop was

Krolu zainstalujesz mi na lapie vaga ?

i przeprowadzisz szybki kurs.... :gwizdanie:

no nie wiem... :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:
Opublikowano

To już wiem czemu dziś Cię nie będzie :baseball:

:kox:

nie no, Kędziora przynajmniej nikt nie będzie wk***iał :polew:

poważnie, wpadł bym ale leje mi się z nosa i fatalnie się czuję :wallbash:

Spoko to wracaj do zdrowia :wink4: I szykuj się na piątek bo chyba wpanę na gliwice :naughty:
Opublikowano

To już wiem czemu dziś Cię nie będzie :baseball:

:kox:

nie no, Kędziora przynajmniej nikt nie będzie wk***iał :polew:

poważnie, wpadł bym ale leje mi się z nosa i fatalnie się czuję :wallbash:

Spoko to wracaj do zdrowia :wink4: I szykuj się na piątek bo chyba wpanę na gliwice :naughty:

:good:

Opublikowano

To już wiem czemu dziś Cię nie będzie :baseball:

:kox:

nie no, Kędziora przynajmniej nikt nie będzie wk***iał :polew:

poważnie, wpadł bym ale leje mi się z nosa i fatalnie się czuję :wallbash:

Spoko to wracaj do zdrowia :wink4: I szykuj się na piątek bo chyba wpanę na gliwice :naughty:

noo najwyższy czas żebyś wpadł, jeszcze jak by ten dres wpadł to też było by miło :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.