Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z/w za dużo nie piszcie :decayed:

ok czekam :polew: :polew: :polew:

__________________________

Siema kanar hakerze :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

z tego kompa juz mnie oczy bolą :gwizdanie:

musze z 2 dni urlopu pochytać :mysli:

Opublikowano

standard, dobra ide spać narazie dziewczynki :tongue4:

ee ty pipko jedna :hi:

Ej nie tak dosłownie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jedno pamiętam, że sie najebałem i wyzwałem kilku od pedałów ale chyba mnie lubią i wiedzą, że po pijaku mówie prawdę :> i za to mnie cenią :polew: :polew: :polew:

No chyba, że tak... :good: :good:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

p.s. Pomóżcie koledze! :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_czy_dokladka_sline_sie_zmiesci-t117042.0.html;topicseen

nie wysyłaj na bani ludzi na techniczny , bo kropki polecą :polew:

Keżor dobrze mówi hehe takie rzeczy to do godziny 21 się pokazuję :polew: :polew: po 21 obowiązuje tylko techniczny ale KO :polew: :polew:

Opublikowano

jedno pamiętam, że sie najebałem i wyzwałem kilku od pedałów ale chyba mnie lubią i wiedzą, że po pijaku mówie prawdę :> i za to mnie cenią :polew: :polew: :polew:

No chyba, że tak... :good: :good:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

p.s. Pomóżcie koledze! :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_czy_dokladka_sline_sie_zmiesci-t117042.0.html;topicseen

nie wysyłaj na bani ludzi na techniczny , bo kropki polecą :polew:

Keżor dobrze mówi hehe takie rzeczy to do godziny 21 się pokazuję :polew: :polew: po 21 obowiązuje tylko techniczny ale KO :polew: :polew:

właśnie, a juz myslalem co mu odpisać

Opublikowano

z tego kompa juz mnie oczy bolą :gwizdanie:

musze z 2 dni urlopu pochytać :mysli:

na kiedy jutro i piątek? :naughty::polew:

Opublikowano

widzę żę elita sie bawi :wink4:

Opublikowano
345101.gif :drool:
Opublikowano

widzę żę elita sie bawi :wink4:

siema Max

podobno z Kędziorem jeda laskę bierzecie :naughty:

i wszystko juz dogadane :polew:

Opublikowano
  • Autor

widzę żę elita sie bawi :wink4:

dowiedziałeś sie wkońcu co tam za silnior siedzi w tym kuzynowozie ?
Opublikowano

elyta katosow + elyta zagłębia :>

Opublikowano

keżora awatar mnie rozwala :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

widzę żę elita sie bawi :wink4:

otwieraj to piwo Max i nie świruj pawiana :polew: :polew:

Opublikowano

fest 5 minut mnie nie ma i znów cała strona spamu :P

byłem dziś w Jaworznie w fashion house i nuda taka że szkoda gadać :/

Uwaga - podczas pisania wysłano 6 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

no dajcie spokój

Opublikowano

widzę żę elita sie bawi :wink4:

dowiedziałeś sie wkońcu co tam za silnior siedzi w tym kuzynowozie ?

1.9 116

Opublikowano
  • Autor

keżora awatar mnie rozwala :polew: :polew: :polew:

no , fajny film :decayed:
Opublikowano

widzę żę elita sie bawi :wink4:

siema Max

podobno z Kędziorem jeda laskę bierzecie :naughty:

i wszystko juz dogadane :polew:

hehe tak Max ma walić w oko... :black::piroman::wink4::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jedno pamiętam, że sie najebałem i wyzwałem kilku od pedałów ale chyba mnie lubią i wiedzą, że po pijaku mówie prawdę :> i za to mnie cenią :polew: :polew: :polew:

No chyba, że tak... :good: :good:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

p.s. Pomóżcie koledze! :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_czy_dokladka_sline_sie_zmiesci-t117042.0.html;topicseen

nie wysyłaj na bani ludzi na techniczny , bo kropki polecą :polew:

:naughty: :naughty: :naughty: No ale kolega potrzebuje pomocy! Widzę, żenad filmikiem się napracował... :gwizdanie: :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

widzę żę elita sie bawi :wink4:

dowiedziałeś sie wkońcu co tam za silnior siedzi w tym kuzynowozie ?

1.9 116

niech przyjedzie na spot , bo mi sie wydaje , że jednak dobrze usłyszałem :naughty:
Opublikowano

jedno pamiętam, że sie najebałem i wyzwałem kilku od pedałów ale chyba mnie lubią i wiedzą, że po pijaku mówie prawdę :> i za to mnie cenią :polew: :polew: :polew:

No chyba, że tak... :good: :good:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

p.s. Pomóżcie koledze! :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_czy_dokladka_sline_sie_zmiesci-t117042.0.html;topicseen

nie wysyłaj na bani ludzi na techniczny , bo kropki polecą :polew:

:naughty: :naughty: :naughty: No ale kolega potrzebuje pomocy! Widzę, żenad filmikiem się napracował... :gwizdanie: :gwizdanie:

w: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ale to ustawienie kamery :polew: :polew:

chciałbym mieć takie problemy z OKOwozem :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.