Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

widzę żę elita sie bawi :wink4:

otwieraj to piwo Max i nie świruj pawiana :polew: :polew:

aż wstyd się przyznać ale tylko reds mi się ostał :smutas: :smutas: :smutas:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

widzę żę elita sie bawi :wink4:

otwieraj to piwo Max i nie świruj pawiana :polew: :polew:

aż wstyd się przyznać ale tylko reds mi się ostał :smutas: :smutas: :smutas:

podobnież też da się tym opić :gwizdanie:

Opublikowano

widzę żę elita sie bawi :wink4:

otwieraj to piwo Max i nie świruj pawiana :polew: :polew:

aż wstyd się przyznać ale tylko reds mi się ostał :smutas: :smutas: :smutas:

o boże jaka siara :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::wink4:

Opublikowano

widzę żę elita sie bawi :wink4:

otwieraj to piwo Max i nie świruj pawiana :polew: :polew:

aż wstyd się przyznać ale tylko reds mi się ostał :smutas: :smutas: :smutas:

współczuje, to lepiej wody się napić :gwizdanie:

Opublikowano

widzę żę elita sie bawi :wink4:

dowiedziałeś sie wkońcu co tam za silnior siedzi w tym kuzynowozie ?

1.9 116

niech przyjedzie na spot , bo mi sie wydaje , że jednak dobrze usłyszałem :naughty:

tylko jest jeden problem

jest z radomia :gwizdanie:

Opublikowano

fest 5 minut mnie nie ma i znów cała strona spamu :P

byłem dziś w Jaworznie w fashion house i nuda taka że szkoda gadać :/

Uwaga - podczas pisania wysłano 6 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

no dajcie spokój

a ty co avatarka sobie usunąłeś? :wink4:
Opublikowano
  • Autor

widzę żę elita sie bawi :wink4:

otwieraj to piwo Max i nie świruj pawiana :polew: :polew:

aż wstyd się przyznać ale tylko reds mi się ostał :smutas: :smutas: :smutas:

współczuje, to lepiej wody się napić :gwizdanie:

znam takich ludzi co by sie dali pociąć za redsa :tongue4::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

widzę żę elita sie bawi :wink4:

otwieraj to piwo Max i nie świruj pawiana :polew: :polew:

aż wstyd się przyznać ale tylko reds mi się ostał :smutas: :smutas: :smutas:

podobnież też da się tym opić :gwizdanie:

jednym

co ja krolu jestem

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jedno pamiętam, że sie najebałem i wyzwałem kilku od pedałów ale chyba mnie lubią i wiedzą, że po pijaku mówie prawdę :> i za to mnie cenią :polew: :polew: :polew:

No chyba, że tak... :good: :good:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

p.s. Pomóżcie koledze! :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_czy_dokladka_sline_sie_zmiesci-t117042.0.html;topicseen

nie wysyłaj na bani ludzi na techniczny , bo kropki polecą :polew:

:naughty: :naughty: :naughty: No ale kolega potrzebuje pomocy! Widzę, żenad filmikiem się napracował... :gwizdanie: :gwizdanie:

w: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ale to ustawienie kamery :polew: :polew:

chciałbym mieć takie problemy z OKOwozem :polew: :polew:

No musiał naprawdę tad tym trochę posiedzieć a Wy nie chcecie mu pomóc!

:tongue4: :tongue4: :polew: :polew: :tongue4: :tongue4:

widzę żę elita sie bawi :wink4:

otwieraj to piwo Max i nie świruj pawiana :polew: :polew:

aż wstyd się przyznać ale tylko reds mi się ostał :smutas: :smutas: :smutas:

podobnież też da się tym opić :gwizdanie:

Ale musiałbyś się w tym kąpać i jednocześnie to pić...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no ja pier.. ktoś mi zajumał avatara jeszcze.. co za dzień :polew:

Opublikowano

widzę żę elita sie bawi :wink4:

otwieraj to piwo Max i nie świruj pawiana :polew: :polew:

aż wstyd się przyznać ale tylko reds mi się ostał :smutas: :smutas: :smutas:

o boże jaka siara :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::wink4:

muszę się oszczędzać bo od piątku mam teścia na chacie

i nie wiem kiedy wróce do żywych... :gwizdanie:

Opublikowano

widzę żę elita sie bawi :wink4:

otwieraj to piwo Max i nie świruj pawiana :polew: :polew:

aż wstyd się przyznać ale tylko reds mi się ostał :smutas: :smutas: :smutas:

współczuje, to lepiej wody się napić :gwizdanie:

znam takich ludzi co by sie dali pociąć za redsa :tongue4::polew: :polew: :polew:

to musi by hardcore :gwizdanie:

Opublikowano

widzę żę elita sie bawi :wink4:

otwieraj to piwo Max i nie świruj pawiana :polew: :polew:

aż wstyd się przyznać ale tylko reds mi się ostał :smutas: :smutas: :smutas:

podobnież też da się tym opić :gwizdanie:

jednym

co ja krolu jestem

:polew: :polew: :polew:

no max do takich malych ilosci nawet nie siada (patrz wczorajszego mcdonald'a) :gwizdanie:

Opublikowano

widzę żę elita sie bawi :wink4:

otwieraj to piwo Max i nie świruj pawiana :polew: :polew:

aż wstyd się przyznać ale tylko reds mi się ostał :smutas: :smutas: :smutas:

podobnież też da się tym opić :gwizdanie:

jednym

co ja krolu jestem

:polew: :polew: :polew:

no max do takich malych ilosci nawet nie siada (patrz wczorajszego mcdonald'a) :gwizdanie:

:polew:

i na koniec jeszcze lody :gwizdanie: :polew:

Opublikowano
  • Autor

no max do takich malych ilosci nawet nie siada (patrz wczorajszego mcdonald'a)

jedyny który był obsługiwany przez Kelnerów :naughty:
Opublikowano

Akjam ja mu poradziłem, mam nadzieje ze mądrze :polew: :polew: :polew:

kąpać i pić ale dodaj ze przez tydzień

Opublikowano

widzę żę elita sie bawi :wink4:

otwieraj to piwo Max i nie świruj pawiana :polew: :polew:

aż wstyd się przyznać ale tylko reds mi się ostał :smutas: :smutas: :smutas:

o boże jaka siara :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::wink4:

muszę się oszczędzać bo od piątku mam teścia na chacie

i nie wiem kiedy wróce do żywych... :gwizdanie:

To teściu lubi pogadać przy wódce? :kox::wink4: :wink4: :wink4:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 22:50_________________________________________________

Akjam ja mu poradziłem, mam nadzieje ze mądrze :polew: :polew: :polew:

kąpać i pić ale dodaj ze przez tydzień

No racja! Jak mogłem o tym zapomnieć mu powiedzieć! :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kolejne piwo czas zacząć :polew:

Opublikowano

widzę żę elita sie bawi :wink4:

dowiedziałeś sie wkońcu co tam za silnior siedzi w tym kuzynowozie ?

1.9 116

niech przyjedzie na spot , bo mi sie wydaje , że jednak dobrze usłyszałem :naughty:

to może jednak lepiej żeby nie wiedział że miał swap-a bo dość ciekawie wyporzony grzane fotele temp średnia nawi xenon napewno lepij niż moja

Opublikowano

przyznać się, kto ostatnio był w Zieloej Górze?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.