Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

wpadło mi to w ucho :polew:

no mam to do auta nagrane , ale trzeba słuchać z basikiem :kox: no i słowa z przesłaniem :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobra wróciłem.. coś ważnego mnie ominęło?? :chytry:

Opublikowano

wpadło mi to w ucho :polew:

no mam to do auta nagrane , ale trzeba słuchać z basikiem :kox: no i słowa z przesłaniem :decayed:

no wczoraj chyba to puszczałeś bo nawet mi się kojarzy że przy tym taniałem :polew:[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 23:44_________________________________________________

dobra wróciłem.. coś ważnego mnie ominęło?? :chytry:

hehehe niezły avatar :polew: :polew: :polew: czizass :kox:

Opublikowano
  • Autor

no napewno leciało :decayed: cały czas leci :naughty:[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 23:45_________________________________________________

dobra wróciłem.. coś ważnego mnie ominęło?? :chytry:

hehehe niezły avatar :polew: :polew: :polew: czizass :kox:

poprzedni lepszy :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 23:46_________________________________________________ide w kime :hi: jutro zaczynam dzień o 6.30 , tyle fajnie , że kończe o 7.15 :>
Opublikowano

hehe Keżor jak patrze na twojego avatarka to od razu banan na ryju się robi hehehe :decayed: :>

Opublikowano

ludziska są kalendarze

nareszcie :radocha: :radocha:

Opublikowano

ten daje rade :) poprzedni przepadł :gwizdanie:

Opublikowano

ten daje rade :) poprzedni przepadł :gwizdanie:

kozacki :naughty:

Opublikowano

Zmiana regulaminu - rozszerzenie grona finalistów (10.02.2010 14:35)

Ogromne zainteresowanie, z jakim spotkał się organizowany przez nas konkurs skłoniło nas do podjęcia decyzji o rozszerzeniu grona finalistów z 5 do 10 fanklubów. Zmieniony został odpowiedni zapis w regulaminie.

teraz napewno się załapiemy :kox:[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 23:49_________________________________________________Keżor to co ty masz jutro do zrobienia :polew:

Opublikowano

Zmiana regulaminu - rozszerzenie grona finalistów (10.02.2010 14:35)

Ogromne zainteresowanie, z jakim spotkał się organizowany przez nas konkurs skłoniło nas do podjęcia decyzji o rozszerzeniu grona finalistów z 5 do 10 fanklubów. Zmieniony został odpowiedni zapis w regulaminie.

teraz napewno się załapiemy :kox:[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 23:49_________________________________________________Keżor to co ty masz jutro do zrobienia :polew:

śledziłem tą stronę

najlepszy był ford 200 aktywnych użytkowników >11000 głosów :polew: :polew:

przez 9 godzin

_____

Volvo nie było gorsze[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 23:52_________________________________________________Keżor rano musi iść po bułki :polew: :polew:

Opublikowano

jajca się tam normalnie wyprawiają :thumbdown:

Opublikowano

my mieliśmy chyba 6500 głosów jeszcze koło południa

Opublikowano

my mieliśmy chyba 6500 głosów jeszcze koło południa

nom wiem, AŚ chyba się pogubiło troszkę w tym hehe

Opublikowano

my mieliśmy chyba 6500 głosów jeszcze koło południa

nom wiem, AŚ chyba się pogubiło troszkę w tym hehe

na początku myśleli że nie będzie odzewu ze strony klubów

a tu szok

ciekawe czy coś z tego wyjdzie i będzie jakiś zlocik

Opublikowano

taaaaa wg mnie nie ma sie tym co jarać.. bo już widze jak na tym zlocie patrzą na nas BMW i jak razem z tym BMW i Volvo patrzymy na Forda :polew:

Opublikowano

zlot ma być tylko dla zwycięzców :polew:

Opublikowano

dokładnie

5) 10 fanklubów motoryzacyjnych, które otrzymają najwięcej głosów w Czasie Trwania Plebiscytu, przejdzie do drugiego etapu Plebiscytu.

6) Drugim etapem plebiscytu będzie wybór przez Kapitułę najlepszego fanklubu na podstawie obiektywnych kryteriów, opartych na specjalistycznej wiedzy Kapituły.

F. Nagrody dla zwycięzcy Plebiscytu.

1) Zwycięzca Plebiscytu otrzyma:

a) Tytuł Fanklub Motoryzacyjny Roku 2010 oraz prawo do wykorzystania logotypu plebiscytu przez okres 15.02.2010-31.12.2010 r.[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 00:05_________________________________________________+ zlot

Opublikowano

ok panowie ja się zawijam w kimonko :hi:

Opublikowano

3msie

Opublikowano

ale nagrody... :gwizdanie: dajcie spokój :polew:

ja też spadam jutro znów na 8 :disgust:

narra

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.