Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

boże... poczytałem trochę z przesyłu a tu 9 stron.. :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

a ja zasnąć niemogę :confused4:

Opublikowano

:hi:

No trochę pojechaliście jeszcze wczoraj z tym spamem! :wink4: Teraz wszyscy śpią czy jak??? :naughty:

Opublikowano

:hi:

No trochę pojechaliście jeszcze wczoraj z tym spamem! :wink4: Teraz wszyscy śpią czy jak??? :naughty:

:hi:

hehehe wczoraj wszyscy popili wieczorem i odsypiaja

Siemano akjam

Opublikowano

:hi:

No trochę pojechaliście jeszcze wczoraj z tym spamem! :wink4: Teraz wszyscy śpią czy jak??? :naughty:

:hi:

hehehe wczoraj wszyscy popili wieczorem i odsypiaja

Siemano akjam

Ja w pracy już działam. :gwizdanie:

Dziś święto pączka!!! 38b2a4d53a687d1fm.jpg :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

siema ludziska :siema:

Opublikowano
:hi: ja od rana już zapier.. byle do środy
Opublikowano

hymmmmmmm :chytry:

ale nie najpierw turbina i cały przód musze poskładać do kupy a potem moge sie bawić w chipy

Opublikowano
  • Autor

hymmmmmmm :chytry:

ale nie najpierw turbina i cały przód musze poskładać do kupy a potem moge sie bawić w chipy

jak już wymienisz turbo , wtryski itp , to wtedy musisz robić program indywidu :wink4:

te kości pewnie są do seryjnych gratów

Opublikowano

hymmmmmmm :chytry:

ale nie najpierw turbina i cały przód musze poskładać do kupy a potem moge sie bawić w chipy

hehe

jeśli całość jest ok to może warto pomyśleć

Przecież to tylko 300 zł :naughty:

A wrażenia bezcenne :decayed:

Opublikowano

chyba wole pominąć ten etap i zafundować sobie kopa jak zmienie turbo :)

Opublikowano

chyba wole pominąć ten etap i zafundować sobie kopa jak zmienie turbo :)

a jakie turbo chcesz wsadzić?

podliczałeś już ile na to przeznaczysz kasy ?

Opublikowano

:hi:

Panowie ja was nie poznaje, ostatnio to mam wiecej spamu do nadrobienia u was niz na Gliwickich :shocked:

Opublikowano

:hi:

Panowie ja was nie poznaje, ostatnio to mam wiecej spamu do nadrobienia u was niz na Gliwickich :shocked:

jak jest gadka o d*pach i alko, to ja nawet siebie nie poznaje hehe :wink4:

Opublikowano

chyba wole pominąć ten etap i zafundować sobie kopa jak zmienie turbo :)

a jakie turbo chcesz wsadzić?

podliczałeś już ile na to przeznaczysz kasy ?

jak podliczyłem ile wsadziłem do tej pory.. to odechciało mi się liczenia :polew:

wsadzę tyle ile będzie konieczne by być zadowolonym z wyników :naughty:

problem tylko jak to rozłożyć w czasie bo mam problemy z płynnością finansową - czytaj 2 roboty i notoryczny brak funduszy :polew: :polew:

Opublikowano

jak ja podliczylem ile bym musial wsadzić, to odpuściłem bo za tą kase + sprzedaż mojej B5 miałbym ładną B6

Opublikowano

A ja nie liczę. :kox: Mam już kierę MULTI i pełny FIS od wczoraj! :kox:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_b7_blb_by_akjam_1002_kolejny_zmiany_kiera_mfskora_full_fis_str_6-t102875.75.html

Mówiłem już wczoraj ale, że wszyscy byli pijani :polew: :polew: :polew: To powiem jeszcze raz. Byłem wczoraj u kolegów w Bielsku i bardzo miła ekipka! Trzeba będzie ich odwiedzić bo mamy zaproszenie na grilla...

Opublikowano

w zasadzie to nie widze przeciwwskazań :naughty: Bielsko niedaleko to można sie wybrać spontanicznie chyba nawet

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.