Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemano :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema :hi:

Opublikowano

czes

siemano :hi:

:hi:

Opublikowano

:: to teraz Cie już Królu nie objedzie

czas pokaże najpierw go muszę zrobić a potem z nim stanę do rewanżu

:good: :good: :good: :good: na pewno będziesz zadowolony a to nie tylko kwestia objechania mnie :wink4:[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 14:21_________________________________________________kędzior ty się tak martwisz a to dopiero 1 semestr.. ja już z 5 walczę :kwasny:
Opublikowano

Krolu jak bym przeszedł 1 semestr to dalej to już by jakoś poleciało :cool1:

jak to mówią:

"najgorsze są pierwsze 3 lata a później na 2 semestrze już jest łatwiej" :polew:

Opublikowano

czes

siemano :hi:

:hi:

czy ty czasami nie powinienes sie uczyc spadaj stad :kwasny:

Opublikowano

wieczny student :tongue4:

Opublikowano

Krolu jak bym przeszedł 1 semestr to dalej to już by jakoś poleciało :cool1:

jak to mówią:

"najgorsze są pierwsze 3 lata a później na 2 semestrze już jest łatwiej" :polew:

hehehehe ja nie wiem ale u mnie był luz na początku teraz nas zostało 7 na roku ;( zaczynało ponad 70 osób...
Opublikowano

u mnie zaczeło 90 osób po 3miesiącach jest nas 50 a po zaliczeniach obstawiam że zostanie 20 hehe i jakoś niewidzę się w tym gronie,

ok chemia załatwiona moją przyjaciółeczka mi to zrobi :>

więc biorę się do nauki :disgust:

wieczny student :tongue4:

hehe nom parę indeksów z różnych uczelni już mam hehe póki co w tej się najdłużej trzymam :polew:

Opublikowano
:hi: po pracy. Nie ma ktoś jakiejś myszki na zbyciu bo moja się popsuła :gwizdanie:
Opublikowano

czes

siemano :hi:

:hi:

Siemia :hi:

Opublikowano

:hi:ja mam przerwe :>

[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 14:47_________________________________________________nie czytam tych 20 stron, patrzac na ilość postów Stanleya i Kędziora nie trudno się domyślić, że temat browarów i wódy szedł na forum :gwizdanie:

śniło mi sie dzis w nocy, że miałem 1.8........................1.8 T ;(

Opublikowano

nareszcie koniec pracy

:hi:ja mam przerwe :>

[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 14:47_________________________________________________nie czytam tych 20 stron, patrzac na ilość postów Stanleya i Kędziora nie trudno się domyślić, że temat browarów i wódy szedł na forum :gwizdanie:

śniło mi sie dzis w nocy, że miałem 1.8........................1.8 T ;(

nie prawda było kilka konkretnych tematów, :evil2:

my tu rozmawiamy tylko na poważne tematy :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 15:15_________________________________________________1.8 t i brakło ci na paliwo na tankszteli :D

Opublikowano

:hi:ja mam przerwe :>

[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 14:47_________________________________________________nie czytam tych 20 stron, patrzac na ilość postów Stanleya i Kędziora nie trudno się domyślić, że temat browarów i wódy szedł na forum :gwizdanie:

śniło mi sie dzis w nocy, że miałem 1.8........................1.8 T ;(

hehe Miszka dalej się w nocy moczysz? :polew:

Opublikowano

:bry:

nie mam słów, przeginacie z tym spamem :wallbash:

Opublikowano

:hi:ja mam przerwe :>

[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 14:47_________________________________________________nie czytam tych 20 stron, patrzac na ilość postów Stanleya i Kędziora nie trudno się domyślić, że temat browarów i wódy szedł na forum :gwizdanie:

śniło mi sie dzis w nocy, że miałem 1.8........................1.8 T ;(

hehe Miszka dalej się w nocy moczysz? :polew:

Koszmary.... :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:bry:

nie mam słów, przeginacie z tym spamem :wallbash:

kto przegina to przegina :tongue4::wink4:

:hi:ja mam przerwe :>

[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 14:47_________________________________________________nie czytam tych 20 stron, patrzac na ilość postów Stanleya i Kędziora nie trudno się domyślić, że temat browarów i wódy szedł na forum :gwizdanie:

śniło mi sie dzis w nocy, że miałem 1.8........................1.8 T ;(

hehe Miszka dalej się w nocy moczysz? :polew:

Koszmary.... :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

hehe do tej pory śpi na ceracie :polew: [br]Dopisany: 11 Luty 2010, 16:29_________________________________________________haha ja to kur*a jednak mam fart w życiu hehehe kobita się rozchorowała z chemii i niemam zajęć teraz więc niemuszę sie na to uczyć zajęcia przełożone :naughty: więc zostało mi tylko się nauczyć na tylko jeden przedmiot :> aż sobie piwko chyba strzelę z radochy :decayed:

Opublikowano

No jest okazja! :good:

Opublikowano

No jest okazja! :good:

więc mogę się zabrać jutro do gliwic jak by ktoś jechał :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.