Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zbieram się :wink4:

do jutra :hi:

Narka ja też idę w kime :hi:

:hi: panowie

hehe Rafał wezmę sobie jakieś poduszki :naughty:[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 23:15_________________________________________________

dresik, chyba zostałeś sam :polew:

bajo :naughty:

ale ty sobie grabisz cycku jeden :tongue4::polew::wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja jestem jeszcze :decayed:

Opublikowano
  • Autor

znalazłem coś wkońcu dla Dimana :decayed:

07.gif

ja też zaraz spadam :)

ale jeszcze powrzucam pare dupek :kox:[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 23:18_________________________________________________06.jpg

24.jpg

17.jpg

33.jpg

:>

Opublikowano

znalazłem coś wkońcu dla Dimana :decayed:

07.gif

ja też zaraz spadam :)

ale jeszcze powrzucam pare dupek :kox:

omfg :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

nom wrzuć coś Keżor wrzuć :drool:

ja jestem jeszcze :decayed:

jutro rano czy południe do roboty?[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 23:20_________________________________________________oo zdjęcie mojej byłej

17.jpg

Opublikowano

znalazłem coś wkońcu dla Dimana :decayed:

07.gif

ja też zaraz spadam :)

ale jeszcze powrzucam pare dupek :kox:[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 23:18_________________________________________________06.jpg

24.jpg

17.jpg

33.jpg

:>

wielkie dzieki kezor juz zainstalowalem :notworthy: :notworthy: :notworthy::good:

Opublikowano

Diman teraz musisz częściej u nas posty pisać :slina:

Opublikowano

Diman teraz musisz częściej u nas posty pisać :slina:

true :decayed:

Opublikowano

Diman teraz musisz częściej u nas posty pisać :slina:

spoko staram sie :decayed:

Opublikowano

Diman teraz musisz częściej u nas posty pisać :slina:

true :decayed:

uuuu ogień :polew::jerk:

Opublikowano
:hi: dobra spadam narazie pany
Opublikowano
  • Autor

ja też uciekam :hi:

Opublikowano

:hi: dobra spadam narazie pany

narka

Opublikowano

:hi: dobra spadam narazie pany

teraz jak masz taki avatar musisz siedzieć do końca :polew:

Keżor, Diman :hi:[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 23:32_________________________________________________Stanley zostaliśmy sami :gwizdanie:

Opublikowano

Kędzior a Ty masz pozyczyć na kilka lat z 2000 pln?

:polew:

Opublikowano

Kędzior a Ty masz pozyczyć na kilka lat z 2000 pln?

:polew:

gdybym miał to bez problemu ale ja bidulek jestem Stanley więc niestety :(

obiecuję ci że jak trafię 6 w totka to ci kupię fele :cool1:

Opublikowano

Kędzior a Ty masz pozyczyć na kilka lat z 2000 pln?

:polew:

gdybym miał to bez problemu ale ja bidulek jestem Stanley więc niestety :(

obiecuję ci że jak trafię 6 w totka to ci kupię fele :cool1:

hehe

a grasz w ogóle w totka? :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

no gram jak jest jakaś taka większa kumulacja to gram :> ostatnio trafiłem 3ke :decayed:

Opublikowano

no gram jak jest jakaś taka większa kumulacja to gram :> ostatnio trafiłem 3ke :decayed:

to jeszcze 200ście trójek i mi kobzniesz na fele :naughty:

Opublikowano

no gram jak jest jakaś taka większa kumulacja to gram :> ostatnio trafiłem 3ke :decayed:

to jeszcze 200ście trójek i mi kobzniesz na fele :naughty:

3ki inwestuję w kolejne kupony hehe

Opublikowano

dobra, ja lece spać

do jutra :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.