Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bee na shellu

pw masz full[br]Dopisany: 12 Luty 2010, 16:17_________________________________________________kedziorek, keżorek się odezwał ???

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pucek widzę żeś się dzisiaj mało narobił bo humor ci się trzyma :tongue4:[br]Dopisany: 12 Luty 2010, 16:14_________________________________________________

Kędzior tak bądź gotowy na 16:45 oki

:good: a gdzie jedziemy na panienki ? :gwizdanie:

Ty znasz na pewno dużo takich miejsc :naughty:

chyba że jedziemy sobie kupić jakieś dresy? :polew:

noo dzisiaj tylko 5 ton przerzuciłem :naughty:

a tak w ogóle to dłuuugi weekend :decayed: bo w poniedziałek dopiero na noc... :kox:[br]Dopisany: 12 Luty 2010, 16:18_________________________________________________to nic, spadam :decayed:

baaajo :hi:

Opublikowano

jak coś napisze to ci dam znać Max :)

e no to widzę że wkońcu coś zrobiłeś Pucek w tej robocie :polew: a wogóle na jaki poziom zjeżdżasz?

Opublikowano

Pucek widzę żeś się dzisiaj mało narobił bo humor ci się trzyma :tongue4:[br]Dopisany: 12 Luty 2010, 16:14_________________________________________________

Kędzior tak bądź gotowy na 16:45 oki

:good: a gdzie jedziemy na panienki ? :gwizdanie:

Ty znasz na pewno dużo takich miejsc :naughty:

chyba że jedziemy sobie kupić jakieś dresy? :polew:

noo dzisiaj tylko 5 ton przerzuciłem :naughty:

a tak w ogóle to dłuuugi weekend :decayed: bo w poniedziałek dopiero na noc... :kox:[br]Dopisany: 12 Luty 2010, 16:18_________________________________________________to nic, spadam :decayed:

baaajo :hi:

narat różowy do zobaczenia na spociszu :hi:

Opublikowano

Ja też się powoli zbieram

:hi:

Opublikowano

jak coś napisze to ci dam znać Max :)

e no to widzę że wkońcu coś zrobiłeś Pucek w tej robocie :polew: a wogóle na jaki poziom zjeżdżasz?

kędzior dres uprasowałeś bo na gliwice w dresach wpadamy

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

bee na shellu

pw masz full[br]Dopisany: 12 Luty 2010, 16:17_________________________________________________kedziorek, keżorek się odezwał ???

juz opróżniłem
Opublikowano

jak coś napisze to ci dam znać Max :)

e no to widzę że wkońcu coś zrobiłeś Pucek w tej robocie :polew: a wogóle na jaki poziom zjeżdżasz?

kędzior dres uprasowałeś bo na gliwice w dresach wpadamy

:polew: :polew: :polew:

oczywiście :good: zakładam mój ulubiony jaskrawo zielony :decayed:

Opublikowano

jak coś napisze to ci dam znać Max :)

e no to widzę że wkońcu coś zrobiłeś Pucek w tej robocie :polew: a wogóle na jaki poziom zjeżdżasz?

kędzior dres uprasowałeś bo na gliwice w dresach wpadamy

:polew: :polew: :polew:

oczywiście :good: zakładam mój ulubiony jaskrawo zielony :decayed:

co masz zamiar w tym dresiku na A4 stanąć i na maca uzbierać czy na wydech ci braknie

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

ja widziałem wczoraj fajne dresy w Realu :>

tylko, że one były firmowe Umbro a Kędzior ty wolisz No Name'y z tego co sie oriętuję :polew:[br]Dopisany: 12 Luty 2010, 17:39_________________________________________________fajrant na dziś...

widzę, że wszyscy na Gliwice pocisnęli :cool1:

Opublikowano

Ja jezdem. :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ja też już jestem :)

Opublikowano

Ja siedzę w pracy i szlag mnie trafia! :kox: Kto pojechał na Gliwice?

Opublikowano

Ja siedzę w pracy i szlag mnie trafia! :kox: Kto pojechał na Gliwice?

Max, Krolu, Keżor, Rafal, Kędzior i Kanar

tak przedstawia się nasza delegacja z Katowic :decayed:[br]Dopisany: 12 Luty 2010, 22:18_________________________________________________i moze Oko :)[br]Dopisany: 12 Luty 2010, 22:18_________________________________________________miałem do nich dojechać, ale po roboci to już mi się nie chciało :confused4:

Opublikowano

Ja siedzę w pracy i szlag mnie trafia! :kox: Kto pojechał na Gliwice?

Max, Krolu, Keżor, Rafal, Kędzior i Kanar

tak przedstawia się nasza delegacja z Katowic :decayed:[br]Dopisany: 12 Luty 2010, 22:18_________________________________________________i moze Oko :)[br]Dopisany: 12 Luty 2010, 22:18_________________________________________________miałem do nich dojechać, ale po roboci to już mi się nie chciało :confused4:

No ja też miałem jechać ale musiałem przyjść do pracy choć myślałem, że mi się dziś upiecze. :kox:
Opublikowano

Ja siedzę w pracy i szlag mnie trafia! :kox: Kto pojechał na Gliwice?

Max, Krolu, Keżor, Rafal, Kędzior i Kanar

tak przedstawia się nasza delegacja z Katowic :decayed:[br]Dopisany: 12 Luty 2010, 22:18_________________________________________________i moze Oko :)[br]Dopisany: 12 Luty 2010, 22:18_________________________________________________miałem do nich dojechać, ale po roboci to już mi się nie chciało :confused4:

No ja też miałem jechać ale musiałem przyjść do pracy choć myślałem, że mi się dziś upiecze. :kox:

co ty zrobisz z tą kasą??? :naughty:

Opublikowano

Ja siedzę w pracy i szlag mnie trafia! :kox: Kto pojechał na Gliwice?

Max, Krolu, Keżor, Rafal, Kędzior i Kanar

tak przedstawia się nasza delegacja z Katowic :decayed:[br]Dopisany: 12 Luty 2010, 22:18_________________________________________________i moze Oko :)[br]Dopisany: 12 Luty 2010, 22:18_________________________________________________miałem do nich dojechać, ale po roboci to już mi się nie chciało :confused4:

No ja też miałem jechać ale musiałem przyjść do pracy choć myślałem, że mi się dziś upiecze. :kox:

co ty zrobisz z tą kasą??? :naughty:

He he he...

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja już wróciłem a reszta widzę że nie :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

jest ktoś chętny na jutrzejsze tankowanie???

PS. prezes zgodził się żebyście tankowali u mnie :naughty:

Opublikowano

jest ktoś chętny na jutrzejsze tankowanie???

PS. prezes zgodził się żebyście tankowali u mnie :naughty:

No dziś mówisz jak ja zalałem na maxa?! :evil:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.