Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mech, Ty to masz fantazje

bys zagadał kiedyś o motoryzacji......

a Ty tylko o d*pach... :gwizdanie:

:polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wiecie, te laski to tutaj taki standard na ulicy :gwizdanie: :gwizdanie:

mam taką starą chatkę po dziadkach więc spota=orgię możemy kiedyś obgadać

hehehe nam nie trzeba 2 razy powtarzac

Opublikowano

wiecie, te laski to tutaj taki standard na ulicy :gwizdanie: :gwizdanie:

mam taką starą chatkę po dziadkach więc spota=orgię możemy kiedyś obgadać

powiedz tylko gdzie i kiedy a będziemy :decayed:

ok panowie ja zmykam bo mam zamiar iść jutro do szkoły hehehe :polew:

narka :hi:

No będziemy... :kox:

Kędzior nie pękaj gdzie tam rano! :wink4::tongue4:

Opublikowano

ja też zmykam , narka

Opublikowano

wiecie, te laski to tutaj taki standard na ulicy :gwizdanie: :gwizdanie:

mam taką starą chatkę po dziadkach więc spota=orgię możemy kiedyś obgadać

powiedz tylko gdzie i kiedy a będziemy :decayed:

ok panowie ja zmykam bo mam zamiar iść jutro do szkoły hehehe :polew:

narka :hi:

nom juz myslalem ze sie rozmysliles :polew:

_________

mech, Ty to masz fantazje

bys zagadał kiedyś o motoryzacji......

a Ty tylko o d*pach... :gwizdanie:

:polew:

czyzby basia wstala

:nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

wiecie, te laski to tutaj taki standard na ulicy :gwizdanie: :gwizdanie:

mam taką starą chatkę po dziadkach więc spota=orgię możemy kiedyś obgadać

powiedz tylko gdzie i kiedy a będziemy :decayed:

ok panowie ja zmykam bo mam zamiar iść jutro do szkoły hehehe :polew:

narka :hi:

nom juz myslalem ze sie rozmysliles :polew:

_________

mech, Ty to masz fantazje

bys zagadał kiedyś o motoryzacji......

a Ty tylko o d*pach... :gwizdanie:

:polew:

czyzby basia wstala

:nabijasie: :nabijasie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

akjam a ty w pracy czy cierpisz na bezsenność?

Opublikowano

mech, Ty to masz fantazje

bys zagadał kiedyś o motoryzacji......

a Ty tylko o d*pach... :gwizdanie:

:polew:

:decayed:

wiecie, te laski to tutaj taki standard na ulicy :gwizdanie: :gwizdanie:

mam taką starą chatkę po dziadkach więc spota=orgię możemy kiedyś obgadać

hehehe nam nie trzeba 2 razy powtarzac

tak trzymać

ja też gaszę panowie, do jutro

pozdr :hi:[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 02:30_________________________________________________

wiecie, te laski to tutaj taki standard na ulicy :gwizdanie: :gwizdanie:

mam taką starą chatkę po dziadkach więc spota=orgię możemy kiedyś obgadać

powiedz tylko gdzie i kiedy a będziemy :decayed:

ok panowie ja zmykam bo mam zamiar iść jutro do szkoły hehehe :polew:

narka :hi:

nom juz myslalem ze sie rozmysliles :polew:

_________

mech, Ty to masz fantazje

bys zagadał kiedyś o motoryzacji......

a Ty tylko o d*pach... :gwizdanie:

:polew:

czyzby basia wstala

:nabijasie: :nabijasie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja tez znikam

do jutra :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

wiecie, te laski to tutaj taki standard na ulicy :gwizdanie: :gwizdanie:

mam taką starą chatkę po dziadkach więc spota=orgię możemy kiedyś obgadać

powiedz tylko gdzie i kiedy a będziemy :decayed:

ok panowie ja zmykam bo mam zamiar iść jutro do szkoły hehehe :polew:

narka :hi:

nom juz myslalem ze sie rozmysliles :polew:

_________

mech, Ty to masz fantazje

bys zagadał kiedyś o motoryzacji......

a Ty tylko o d*pach... :gwizdanie:

:polew:

czyzby basia wstala

:nabijasie: :nabijasie:

przecież wiesz kto w moim związku pociąga za sznurki :decayed::polew:[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 02:34_________________________________________________nara lachony[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 02:34_________________________________________________oko, zgaś światło zboku jeden :tongue4:

Opublikowano

akjam a ty w pracy czy cierpisz na bezsenność?

Pracuję... :gwizdanie:

Opublikowano

akjam a ty w pracy czy cierpisz na bezsenność?

Pracuję... :gwizdanie:

ściepniemy Ci sie na jakiś medal za to,

nie musisz nic stawiać..... :decayed:

Opublikowano

akjam a ty w pracy czy cierpisz na bezsenność?

Pracuję... :gwizdanie:

ściepniemy Ci sie na jakiś medal za to,

nie musisz nic stawiać..... :decayed:

:tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 02:43_________________________________________________Dobra Panowie.

Ja spadam do domu. :hi:

Opublikowano

:hi:

:sick3:

Opublikowano

:hi: z rana

Miszka co Ci jest biedaku. Trzeba było nie pić tyle to byś się dobrze czuł :polew: :polew:

Opublikowano

alkoholiki jedne... złe... :bicz:

niech ja bede po egzaminach... :slina:

Opublikowano

Bulczas WTF ?

Coś nicka zmienił ? Po kiego ch.ja ? nabroiłeś pewnie wczoraj na SG i sie ukrywasz :gwizdanie:

Opublikowano

Bulczas WTF ?

Coś nicka zmienił ? Po kiego ch.ja ? nabroiłeś pewnie wczoraj na SG i sie ukrywasz :gwizdanie:

No zmieniłem i zrobiłem sobie lifting :naughty: Gdybyś był wczoraj na SG to byś wiedział bo zalewaliśmy z tego
Opublikowano

?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.