Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cała brygada pojechała pić z KROLEM na czele i nawet się nie zapytali czy idziemy :thumbdown:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cała brygada pojechała pić z KROLEM na czele i nawet się nie zapytali czy idziemy :thumbdown:

no to pięknie Was załatwili :gwizdanie:

Opublikowano

Cała brygada pojechała pić z KROLEM na czele i nawet się nie zapytali czy idziemy :thumbdown:

no to pięknie Was załatwili :gwizdanie:

heheh bo to elyta jest :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

napisze do Kędziora smsa, jak idzie mu nauka :naughty:

albo mają okienko i jak to studenci robią poszli na piwo :polew:

Opublikowano

Cała brygada pojechała pić z KROLEM na czele i nawet się nie zapytali czy idziemy :thumbdown:

no to pięknie Was załatwili :gwizdanie:

Mam w czterech literach taką elyte :gwizdanie:

heheh bo to elyta jest :polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 13:16_________________________________________________

napisze do Kędziora smsa, jak idzie mu nauka :naughty:

albo mają okienko i jak to studenci robią poszli na piwo :polew:

Kędzior już pewnie nawalony :polew:
Opublikowano
  • Autor

siema panowie :siema:

jakoś dziwnie brzmi to Bulczas :gwizdanie: trzeba sie będzie przestawić :wink4:

co do wczoraj to niektóre dupeczki fajne :slina:

co do spota to oczywiście sie udał , sorki Kędzior , że jechaliśmy tak powoli , ale widziałeś jakie cwaniaki wyczekały żeby sie wpierd...ć na lewy pas :wallbash: i tak jest zawsze :disgust:

Opublikowano

siema panowie :siema:

jakoś dziwnie brzmi to Bulczas :gwizdanie: trzeba sie będzie przestawić :wink4:

co do wczoraj to niektóre dupeczki fajne :slina:

co do spota to oczywiście sie udał , sorki Kędzior , że jechaliśmy tak powoli , ale widziałeś jakie cwaniaki wyczekały żeby sie wpierd...ć na lewy pas :wallbash: i tak jest zawsze :disgust:

To tylko nick :gwizdanie: Heh dobry był koleś w tym audi avant co na tym łuku mu siadłeś na d*pie :naughty:
Opublikowano

siema panowie :siema:

jakoś dziwnie brzmi to Bulczas :gwizdanie: trzeba sie będzie przestawić :wink4:

co do wczoraj to niektóre dupeczki fajne :slina:

co do spota to oczywiście sie udał , sorki Kędzior , że jechaliśmy tak powoli , ale widziałeś jakie cwaniaki wyczekały żeby sie wpierd...ć na lewy pas :wallbash: i tak jest zawsze :disgust:

To tylko nick :gwizdanie: Heh dobry był koleś w tym audi avant co na tym łuku mu siadłeś na pupie :naughty:

on mu nie siadł na tylku tylko chciał go zepchnąć do barierek :wallbash: na łuku w lewo widziałem ze juz podocze było przybrane

niektórzy kierowcy nie powinni być wpuszczani na drogi publiczne

Opublikowano
  • Autor

szkoda gadać , całkowicie pusta droga , a ten dałn jedzie lewym pasem :wallbash: i to A6ką :thumbdown:

w momencie jak zacząłem go wymijać prawą stroną to zaczął zjeżdżać :rolleyes: ale to norma , dlatego obniżyłem zawieszenie :gwizdanie:

Opublikowano

szkoda gadać , całkowicie pusta droga , a ten dałn jedzie lewym pasem :wallbash: i to A6ką :thumbdown:

w momencie jak zacząłem go wymijać prawą stroną to zaczął zjeżdżać :rolleyes: ale to norma , dlatego obniżyłem zawieszenie :gwizdanie:

heheh dokładnie i w tym miejscu były trzy pasy przecież :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano
  • Autor

Ja spadam do wieczora :hi:

nara Bulczas :decayed:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siema Krolu

Opublikowano

co tam Panowie :naughty:

nie czytałem tego spamu przyznam się bez bicia :gwizdanie:

Opublikowano

co tam Panowie :naughty:

nie czytałem tego spamu przyznam się bez bicia :gwizdanie:

a taka treściwa rozmowa znowu była :gwizdanie:

Opublikowano

co tam Panowie :naughty:

nie czytałem tego spamu przyznam się bez bicia :gwizdanie:

a taka treściwa rozmowa znowu była :gwizdanie:

a czyli nic nie straciłem :decayed:
Opublikowano

:bry:

sorry że tak wczoraj wyszło, ale Wy mnie też nie zaprosiliście do knajpy :gwizdanie:

:polew:

a na poważnie to ćwiczcie formę, My też, zobaczymy w Bukowinie kto padnie :decayed:

było MEGA :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

a byliście na bibie w klubowych ciuchach ?

:polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.