Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pytanie na czasie :

Zna ktoś jakąś fajną knajpke gdzie urządzają romantyczne kolacje?? bo motyw że dziś jest amerykańckie święto i ja go nie obchodze raczej już nie przejdzie :polew:

mam to samo, moja już wymusiła, że mam ja gdzieś zaprosić...zaproponowałęm kawe :gwizdanie:

w kuchni :polew: :polew:

ale nie przeszło :wallbash:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pytanie na czasie :

Zna ktoś jakąś fajną knajpke gdzie urządzają romantyczne kolacje?? bo motyw że dziś jest amerykańckie święto i ja go nie obchodze raczej już nie przejdzie :polew:

A masz rezerwacje bo bez tego to raczej do żadnej fajnej knajpy się nie załapiesz. Proponuje kolację w domu :decayed:
Opublikowano

powinna być na forum taka emotka z wydłużającym się nosem dla niektórych :polew:

taka? :klamie: :klamie:
Opublikowano

qtwa ;( czyli znów bede musiał nawiedzić kino albo ją do MC zabiore :gicior:

Opublikowano

qtwa ;( czyli znów bede musiał nawiedzić kino albo ją do MC zabiore :gicior:

KINO :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: to idż juz stanąć w kolejce... [br]Dopisany: 14 Luty 2010, 12:17_________________________________________________ja powiedziałem, że to jest komercyjne gówno :cool1:
Opublikowano

powinna być na forum taka emotka z wydłużającym się nosem dla niektórych :polew:

taka? :klamie: :klamie:

:good:

Opublikowano

powinna być na forum taka emotka z wydłużającym się nosem dla niektórych :polew:

taka? :klamie: :klamie:

:good:

no to :szukaj: :szukaj: następnym razem bo jest ws ród dodatkowych...
Opublikowano

no to widze ze sie spotkam z kanarem gdzies w kolejce tez ide do kina moja mnie naciagla no ale nie moglem odmowic bo zaduzo sam ostatnio wychodze :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

ja pier.. że też musiało to w niedziele trafić :confused4: ale to jest niemożliwe żeby było aż tylu "zakochanych" w tym regionie :no:

Opublikowano

powinna być na forum taka emotka z wydłużającym się nosem dla niektórych :polew:

taka? :klamie: :klamie:

:good:

no to :szukaj: :szukaj: następnym razem bo jest ws ród dodatkowych...

nie jestem przyzwyczajony do tak szybkiego neta, wcześniej tylko emoty sie pokazywały ale bez animacji

:polew: :polew:

Opublikowano

ja pier.. że też musiało to w niedziele trafić :confused4: ale to jest niemożliwe żeby było aż tylu "zakochanych" w tym regionie :no:

Możesz się zdziwić. Biletów to już dawno pewnie nie ma :decayed:
Opublikowano

zamow se przez internet bedziesz mial pewniaka

Opublikowano

Ja idę z moją na gofry :naughty:

Opublikowano

no fest.. czyli pozostaje romantyczny.... spacer :polew:

Opublikowano

zamow se przez internet bedziesz mial pewniaka

ja myślałem nad tym wczoraj.....zapomnij Diman full wszystkie fajne filmy o wsystkich porach :wallbash:

Opublikowano

no fest.. czyli pozostaje romantyczny.... spacer :polew:

ciesz się, że nie ma -20 bo to byłby bardzo krotki spacer :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

no fest.. czyli pozostaje romantyczny.... spacer :polew:

ciesz się, że nie ma -20 bo to byłby bardzo krotki spacer :naughty: :naughty: :naughty:

Pospaceruj w domu będzie najlepiej :kox:
Opublikowano

zamow se przez internet bedziesz mial pewniaka

ja myślałem nad tym wczoraj.....zapomnij Diman full wszystkie fajne filmy o wsystkich porach :wallbash:

a ja ide na avatar bo moja mnie naciagnela i bilet zamawialem dzisiaj o 10 rano na 20.00 do zabrza do multikina :naughty:

Opublikowano

hahahaha nowa opcja.. jade na łyżwy - czyli jeśli dobrze pójdzie to mam szanse nie jechać na snowboard bo L4 bede miał już dziś :polew: :polew:

Kto wie w jakich godzinach jest otwarte lodowisko w Gliwicach bo podobno tam jest najlepiej??

dobra już mam :) to będzie śmieszny wieczór coś czuje :polew: :polew:

Opublikowano

ja spadam nara :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.