Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panowie nie wiecie jak tam ten nowy odcinek A1 wyglada? cos mi sie obilo o uszy, ze nie ma na nim sluzb odsniezajacych i stan jest kiepski

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

panowie nie wiecie jak tam ten nowy odcinek A1 wyglada? cos mi sie obilo o uszy, ze nie ma na nim sluzb odsniezajacych i stan jest kiepski

Nie jechałem ale w polsce służby drogowe śpią i tak zawsze więc pewnie jest biało :gwizdanie:
Opublikowano

allllee pojadłem :kox:

Opublikowano

Ja się zawijam powoli :gwizdanie: A nie chcę mi się jak cholera ta pogoda już mnie dobija kolejny raz odśnieżać auto :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

ja wczoraj a w zasadzie dziś rano miałem drobny wypadek:

Odśnieżałem auto i poszedłem otworzyć sobie bramę w pracy zostawiając śmiatek (zmiotke dla kolegów z Zagłębia :wink4: ) na dachu. Oczywiście zapomniałem o nim zupełnie i przypomniało mi się dopiero jak sąsiadka przyniosła z tekstem że "szła do kościoła i o mało nim dostała jak na zakręcie mi spadł z dachu" :polew:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Kanar, dobre :polew: :polew:

Stanley , jo bym sie pisał :slina: bo już mom susza :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Kanar, dobre :polew: :polew:

Stanley , jo bym sie pisał :slina: bo już mom susza :gwizdanie:

ok

Opublikowano

:hi:

Jeszcze nie poszedłem jednak. Ktoś z forum sprzedawał 216-stki ale po 3 minutach oferta była nieaktualna już :shocked: ;(

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Jeszcze nie poszedłem jednak. Ktoś z forum sprzedawał 216-stki ale po 3 minutach oferta była nieaktualna już :shocked: ;(

no widziałem , a cena też mega wypasik była
Opublikowano

:hi:

Jeszcze nie poszedłem jednak. Ktoś z forum sprzedawał 216-stki ale po 3 minutach oferta była nieaktualna już :shocked: ;(

no widziałem , a cena też mega wypasik była

I tak narazie nie mam kasy więc dobrze że poszły bo tak znów bym kombinował :kox:
Opublikowano
  • Autor

a słyszałem , że kędzior dom sobie wybudował :decayed:

http://www.fishki.net/comment.php?id=64870 :kox: :kox:

Opublikowano

a słyszałem , że kędzior dom sobie wybudował :decayed:

http://www.fishki.net/comment.php?id=64870 :kox: :kox:

Pasuje idealnie do niego :decayed:
Opublikowano

a słyszałem , że kędzior dom sobie wybudował :decayed:

http://www.fishki.net/comment.php?id=64870 :kox: :kox:

Pasuje idealnie do niego :decayed:

:polew:

Opublikowano
http://www.a4-klub.pl/smf/sprzedam_4_x_2354018_letnie_continental-t117713.0.html;msg1398874#new Myślę że warto zakupić te oponki bo tanio :wink4:[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 16:18_________________________________________________Teraz już spadam na bakn :hi:
Opublikowano

joł menn and womennn hehehe :decayed: 0.7 przed zajęciami i 0,7 po zajęciach na 3 osoby więc już mam fajnieeee hehehe :good: jak ja bym chciał gdzieś mieszkać w akademiku to masakra eggehehehehe :polew:

Opublikowano

joł menn and womennn hehehe :decayed: 0.7 przed zajęciami i 0,7 po zajęciach na 3 osoby więc już mam fajnieeee hehehe :good: jak ja bym chciał gdzieś mieszkać w akademiku to masakra eggehehehehe :polew:

No to ładnie :wink4:
Opublikowano

joł menn and womennn hehehe :decayed: 0.7 przed zajęciami i 0,7 po zajęciach na 3 osoby więc już mam fajnieeee hehehe :good: jak ja bym chciał gdzieś mieszkać w akademiku to masakra eggehehehehe :polew:

tyś jest model :polew:

Opublikowano

joł menn and womennn hehehe :decayed: 0.7 przed zajęciami i 0,7 po zajęciach na 3 osoby więc już mam fajnieeee hehehe :good: jak ja bym chciał gdzieś mieszkać w akademiku to masakra eggehehehehe :polew:

No to ładnie :wink4:

hehe takie życie to mi się podoba hehehe który mnie zaprasza na walentynki bo ja sam jak paluch? :polew:[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 17:43_________________________________________________

joł menn and womennn hehehe :decayed: 0.7 przed zajęciami i 0,7 po zajęciach na 3 osoby więc już mam fajnieeee hehehe :good: jak ja bym chciał gdzieś mieszkać w akademiku to masakra eggehehehehe :polew:

tyś jest model :polew:

jak byś zobaczył jak pisze zaliczenia z 2 tematów naraz po jednej flaszce to byś wymiękł :polew:[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 17:44_________________________________________________hehe ale fajną laseczke(kasjerkę) poznalem na orlenie to masakra szkoda że miała faceta bo normalnie to już by była moja :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

To Kędzior na pewno zaliczysz egzaminy jak po 0,7 pisałeś :good:

Opublikowano

To Kędzior na pewno zaliczysz egzaminy jak po 0,7 pisałeś :good:

liczę że anioł stróż mi pomoże :polew: :polew: :polew: :polew: a jak nie to wiesz mówiłem co myślę na ten temat w piątek :decayed::polew:[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 17:53_________________________________________________jeszcze mam trochę pepsi z wódą to się napiję :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.