Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hehe Formige znam więc go można wykorzystać :gwizdanie:

Formiga - a to nie laska bo kończy się na "a" :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to kolo jest muhehehe :polew: :polew: :polew:

domyśliłem sie jak pisałeś na gg - że twój kumpel wpadnie :gwizdanie: :gwizdanie: chciałem nawiązać do pewnego stwierdzenia sprzed 2 tyg... :rolleyes:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

krolu przecież wiesz żę zartujemy jak ktoś śledzi wątek to powinien już zakumać

Opublikowano

hehe Formige znam więc go można wykorzystać :gwizdanie:

Formiga - a to nie laska bo kończy się na "a" :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to kolo jest muhehehe :polew: :polew: :polew:

domyśliłem sie jak pisałeś na gg - że twój kumpel wpadnie :gwizdanie: :gwizdanie: chciałem nawiązać do pewnego stwierdzenia sprzed 2 tyg... :rolleyes:

nom wiem że chciałeś nawiązać ale napisałem tak dla pewności dla innych :polew:

ok ja uciekam do wyrka nareczka :hi:

Opublikowano

hehe Formige znam więc go można wykorzystać :gwizdanie:

Formiga - a to nie laska bo kończy się na "a" :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to kolo jest muhehehe :polew: :polew: :polew:

domyśliłem sie jak pisałeś na gg - że twój kumpel wpadnie :gwizdanie: :gwizdanie: chciałem nawiązać do pewnego stwierdzenia sprzed 2 tyg... :rolleyes:

nom wiem że chciałeś nawiązać ale napisałem tak dla pewności dla innych :polew:

ok ja uciekam do wyrka nareczka :hi:

chyba nereczka :polew:

:wink4::hi:

Opublikowano

mój post coś się nie wkleił :gwizdanie: :gwizdanie: mówiłem, że jak ma jakaś laska wpaść to jest 150% normy ludzi

Opublikowano

mój post coś się nie wkleił :gwizdanie: :gwizdanie: mówiłem, że jak ma jakaś laska wpaść to jest 150% normy ludzi

krolu ja zmykam jutro znowu musze tyrać bo trza kase zbierać a wydatki niestety rosną teraz na chipa muszę zbierać

3m się ziomek i do jutra bajo :cool1:

Opublikowano

Max widzę, że kryzys Cię dopadł, że już na forum zaczynasz usługi finansowe świadczyć, a tak swoją drogą to wiesz, że za to możesz... :gwizdanie:

:hi: z rana

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi: :hi:

Opublikowano

:hi:

:hi: :hi:

:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 09:41_________________________________________________

Max widzę, że kryzys Cię dopadł, że już na forum zaczynasz usługi finansowe świadczyć, a tak swoją drogą to wiesz, że za to możesz... :gwizdanie:

:hi: z rana

Ja bym tez mógł bardziej zapierdzielać, żeby więcej kasy mieć :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

:hi: :hi:

:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 09:41_________________________________________________

Max widzę, że kryzys Cię dopadł, że już na forum zaczynasz usługi finansowe świadczyć, a tak swoją drogą to wiesz, że za to możesz... :gwizdanie:

:hi: z rana

Ja bym tez mógł bardziej zapierdzielać, żeby więcej kasy mieć :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:hi: wszystkim

hehehe dziś znowu bedzie z dwadzieścia autek bo przyjeżdza ktoś z koncówką -a.

Jakie wymiary? :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

:hi: :hi:

:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 09:41_________________________________________________

Max widzę, że kryzys Cię dopadł, że już na forum zaczynasz usługi finansowe świadczyć, a tak swoją drogą to wiesz, że za to możesz... :gwizdanie:

:hi: z rana

Ja bym tez mógł bardziej zapierdzielać, żeby więcej kasy mieć :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:hi: wszystkim

hehehe dziś znowu bedzie z dwadzieścia autek bo przyjeżdza ktoś z koncówką -a.

Jakie wymiary? :polew: :polew: :polew: :polew:

:mysli:

z końcówką a............i zaczyna się na B ? :)

Opublikowano
:mysli:
Opublikowano
  • Autor

siema , forum już mi chulo , dzięki Guru za wpier**l komu trzeba , żeby odzyskało sprzwność :notworthy::decayed:

:hi:

:hi: :hi:

:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 09:41_________________________________________________

Max widzę, że kryzys Cię dopadł, że już na forum zaczynasz usługi finansowe świadczyć, a tak swoją drogą to wiesz, że za to możesz... :gwizdanie:

:hi: z rana

Ja bym tez mógł bardziej zapierdzielać, żeby więcej kasy mieć :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:hi: wszystkim

hehehe dziś znowu bedzie z dwadzieścia autek bo przyjeżdza ktoś z koncówką -a.

Jakie wymiary? :polew: :polew: :polew: :polew:

:mysli:

z końcówką a............i zaczyna się na B ? :)

nie na B tylko na A jak już :P

a chodziło z tego co nadrobiłem spam o kogoś na F :tongue4:

Opublikowano

to ja już nie wiem - zostawiam ta sprawe :decayed:[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 11:39_________________________________________________ważne żeby 20 autek było :)

Opublikowano

:hi:

:hi: :hi:

:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 09:41_________________________________________________

Max widzę, że kryzys Cię dopadł, że już na forum zaczynasz usługi finansowe świadczyć, a tak swoją drogą to wiesz, że za to możesz... :gwizdanie:

:hi: z rana

Ja bym tez mógł bardziej zapierdzielać, żeby więcej kasy mieć :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:hi: wszystkim

hehehe dziś znowu bedzie z dwadzieścia autek bo przyjeżdza ktoś z koncówką -a.

Jakie wymiary? :polew: :polew: :polew: :polew:

:mysli:

z końcówką a............i zaczyna się na B ? :)

hehe ta koleżanka będzie dopiero jak zrobi się cieplej :gwizdanie:

Miron mam nadzieję że Pucek nie żartował z tym paliwem i dziewczynami :naughty:

Już od niedzieli jezdze na rezerwie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:decayed:

za Pucka posty nie odpowiadam - a kasować mi sie ich nie chce :decayed:

Opublikowano

B........A............F............. :wallbash:

kurewa jak dzieci, normale przedszkole

Opublikowano

Keżor a może by my dziś podjechali do tego twojego lakiermena :mysli:

pisałeś, że ferie masz( :polew:) to może masz czas tak kolo 16 tam podjechać, skumamy się gdzieś albo podjadę po Ciebie he ?

Opublikowano

:hi:

kezor ramki mi wez dzisiaj :decayed:

heheh widzę ze nie podwinąłeś ogona i pojawisz się na spocie :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 12:07_________________________________________________

Keżor a może by my dziś podjechali do tego twojego lakiermena :mysli:

pisałeś, że ferie masz( :polew:) to może masz czas tak kolo 16 tam podjechać, skumamy się gdzieś albo podjadę po Ciebie he ?

miszka kupie spray i pomaluje Ci tak że nie będzie widać że było coś robione :naughty:[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 12:08_________________________________________________gratis dla klubowicza

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.