Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jestem :decayed:

kazanie mnie nie dotyczyło więc wyszedłem :wink4:

ale postanowienie wielkopostne jest : nie przekraczać 3000 obr/min :decayed:

Mszalne wypiłeś? :tongue4:

tyskie pije :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pany opowiem wam co mi się dziś stało ...

mianowicie Kinga dzwoni do mnie po pracy z pytaniem gdzie schowałeś swoje nike za 4 paczki i moje za 2 mówie no stały jak zwykle przed drzwiami?

zoong nie stety miałem kiedyś nike

ktoś się nie bał i mi szusy zajebał kuna :angry: :angry: :angry:

podejżenie padło na roznosicieli uletek bo debile ulotke w drzwi wetkneli

wieć tel do menagera pizzeri gość sam stwierdził żę nie są godni zaufania

więc czekam do jutra a potem chyba będę musiał podymić w tej pizzeri :chytry:

bo buty sie trzyma w domu a nie na klatce co nie chciales sobie zabrudzic przedpokoju :naughty:

Opublikowano

Panowie kupiłem sobię elegansie najeczki za groszę a kosztują z 4paki w sklepie gratis dostałem do nich dostałem damskie mogę odsprzedać :gwizdanie: :polew: :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 21:40_________________________________________________

:hi:

:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:

:hi:

Opublikowano

Panowie kupiłem sobię elegansie najeczki za groszę a kosztują z 4paki w sklepie gratis dostałem do nich dostałem damskie mogę odsprzedać :gwizdanie: :polew: :polew:

jak dorzucisz do nich pizze to biore :decayed:

Opublikowano

:hi:

:hi:

:hi:

:hi:[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 21:42_________________________________________________

Panowie kupiłem sobię elegansie najeczki za groszę a kosztują z 4paki w sklepie gratis dostałem do nich dostałem damskie mogę odsprzedać :gwizdanie: :polew: :polew:

jak dorzucisz do nich pizze to biore :decayed:

i sos czosnkowy :wink4:

Opublikowano

a po za tym co słychać :decayed:

Opublikowano

Panowie kupiłem sobię elegansie najeczki za groszę a kosztują z 4paki w sklepie gratis dostałem do nich dostałem damskie mogę odsprzedać :gwizdanie: :polew: :polew:

jak dorzucisz do nich pizze to biore :decayed:

mogę dorzucić opakowanie po pizzy i zepsutą drukarkę :polew:[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 21:45_________________________________________________

a po za tym co słychać :decayed:

dzień jak co dzień :polew:

Opublikowano

Panowie kupiłem sobię elegansie najeczki za groszę a kosztują z 4paki w sklepie gratis dostałem do nich dostałem damskie mogę odsprzedać :gwizdanie: :polew: :polew:

kędzior już wyjeżdżam :evil:

Opublikowano

a po za tym co słychać :decayed:

mozemy Ci sprzedać naje, klubowe, rozmiar 45 :decayed:

Opublikowano

co to naje

Opublikowano

a po za tym co słychać :decayed:

leci kabarecik :hi:

Opublikowano

a po za tym co słychać :decayed:

kiedy wbijacie na spota

Opublikowano

Chopoki, mam sprawę do ludzisk z tdikami... W szczególności AFN, a ewentualnie jeszcze AVJ. Kto przyjechałby do mnie i udostępnił autko na dzień do zrobienia wzornika orurowania fmic? :chytry: Nie za darmo oczywiście... :wink4:

Opublikowano

a po za tym co słychać :decayed:

mozemy Ci sprzedać naje, klubowe, rozmiar 45 :decayed:

ale śmierdzą jak z 58 :polew: :polew: :polew:

naje - buty firmy nike :wink4:

Opublikowano

funkel nówki ledwie co 3 lata maja

miały :wallbash:

3 lata :polew: :polew: :polew: :polew: to faktycznie nówki [br]Dopisany: 17 Luty 2010, 21:48_________________________________________________

Chopoki, mam sprawę do ludzisk z tdikami... W szczególności AFN, a ewentualnie jeszcze AVJ. Kto przyjechałby do mnie i udostępnił autko na dzień do zrobienia wzornika orurowania fmic? :chytry: Nie za darmo oczywiście... :wink4:

ja mogę udostępnić aff-a :decayed: niczym się nie różni od 1z ahh i ahu :gwizdanie:
Opublikowano

acha ok :good:

max nie wiem jak reszta dziadków ale ja sie zbieram i zbieram :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.