Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

miałem własnie sie zapytać co tam słychać w sg miron nadal rządzi :decayed:

miron to spokojny czlowiek tam guru probuje rzadzic :angry: i dlatego wszystcy tu siedza :naughty:

Dimek dobrze prawisz

Niektórzy nie powinni dostawać władzy do ręki

co najwyżej pilot od telewizora :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
u nas jest pis ant loff czilaut inglisz is izi

af kors :good:

Opublikowano

miałem własnie sie zapytać co tam słychać w sg miron nadal rządzi :decayed:

miron to spokojny czlowiek tam guru probuje rzadzic :angry: i dlatego wszystcy tu siedza :naughty:

Dimek dobrze prawisz

Niektórzy nie powinni dostawać władzy do ręki

co najwyżej pilot od telewizora :kox:

nic nawet pilota bo zly kanal ustawi :decayed:[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 22:05_________________________________________________

miałem własnie sie zapytać co tam słychać w sg miron nadal rządzi :decayed:

miron to spokojny czlowiek tam guru probuje rzadzic :angry: i dlatego wszystcy tu siedza :naughty:

u nas jest pis ant loff :polew: czilaut :polew: :polew: :polew: inglisz is izi :wink4::polew:

po jkaiemu ty tu prawisz :gwizdanie:

Opublikowano

guru to już nawet podpatruje jak Miron na siłowni ćwiczy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

chyba chce być większy i przejąć władzę :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
u nas jest pis ant loff czilaut inglisz is izi

af kors :good:

jeszcze powinieneś dodać:

ciekierałt :yeah: :yeah:

Opublikowano

a i na spoty to też się do was trzeba chyba przenieść :mysli: :mysli:

ale niestety będę obecny co trzeci tydzień[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 22:08_________________________________________________

u nas jest pis ant loff czilaut inglisz is izi

af kors :good:

jeszcze powinieneś dodać:

ciekierałt :yeah: :yeah:

ar ju siur

Opublikowano
u nas jest pis ant loff czilaut inglisz is izi

af kors :good:

jeszcze powinieneś dodać:

ciekierałt :yeah: :yeah:

ehehe no to ciekierałt wczuj się w rytm :dance: :dance: :dance:

Opublikowano

ta wasza gwara :polew:

Opublikowano

Przemek się dopytuje co z jego autkiem to się chciałem pochwalić (po puckowych RUŁACH jeśli pamiętacie zdjęcia :kox:) co z jego dolotem: MAŁA REKLAMA dokonań naszej fyrmy :polew: :polew: :polew: + pińcet kuni i + miliard do lansu :buhaha::lol1:beztytuuyef.jpg

Opublikowano
u nas jest pis ant loff czilaut inglisz is izi

af kors :good:

jeszcze powinieneś dodać:

ciekierałt :yeah: :yeah:

ehehe no to ciekierałt wczuj się w rytm :dance: :dance: :dance:

hehe

jazda :polew:

Opublikowano

a i na spoty to też się do was trzeba chyba przenieść :mysli: :mysli:

ale niestety będę obecny co trzeci tydzień[br]

ostatnio było 17 autek :gwizdanie:

Opublikowano

a i na spoty to też się do was trzeba chyba przenieść :mysli: :mysli:

ale niestety będę obecny co trzeci tydzień[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 22:08_________________________________________________

u nas jest pis ant loff czilaut inglisz is izi

af kors :good:

jeszcze powinieneś dodać:

ciekierałt :yeah: :yeah:

ar ju siur

ja juz sie przenioslem :gwizdanie:

Opublikowano

Przemek się dopytuje co z jego autkiem to się chciałem pochwalić (po puckowych RUŁACH jeśli pamiętacie zdjęcia :kox:) co z jego dolotem: MAŁA REKLAMA dokonań naszej fyrmy :polew: :polew: :polew: + pińcet kuni i + miliard do lansu :buhaha::lol1:beztytuuyef.jpg

co to za padaka?

:polew: :polew: :wink4:

Opublikowano

Przemek się dopytuje co z jego autkiem to się chciałem pochwalić (po puckowych RUŁACH jeśli pamiętacie zdjęcia :kox:) co z jego dolotem: MAŁA REKLAMA dokonań naszej fyrmy :polew: :polew: :polew: + pińcet kuni i + miliard do lansu :buhaha::lol1:beztytuuyef.jpg

no to eSy będę normalnie zasysał jak nić :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
u nas jest pis ant loff czilaut inglisz is izi

af kors :good:

jeszcze powinieneś dodać:

ciekierałt :yeah: :yeah:

ehehe no to ciekierałt wczuj się w rytm :dance: :dance: :dance:

kul klip[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 22:12_________________________________________________Dobra ja spadam do jutra :siema:

Opublikowano
u nas jest pis ant loff czilaut inglisz is izi

af kors :good:

jeszcze powinieneś dodać:

ciekierałt :yeah: :yeah:

ehehe no to ciekierałt wczuj się w rytm :dance: :dance: :dance:

kul klip[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 22:12_________________________________________________Dobra ja spadam do jutra :siema:

trzymaj sie :)

Opublikowano

beztytuuyef.jpg

no to eSy będę normalnie zasysał jak nić :polew: :polew: :polew:

ale z otwartą maską to ci się będzie ciężko jeździć :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 22:15_________________________________________________nara PiteRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRa :hi:

Opublikowano

trzym się Pitek :wink4:

jutro Dj KędziSan też zapoda niezłego bita :naughty:

Keżor nagram ci to do fury :tongue4:[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 22:16_________________________________________________

beztytuuyef.jpg

no to eSy będę normalnie zasysał jak nić :polew: :polew: :polew:

ale z otwartą maską to ci się będzie ciężko jeździć :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

będę jeździł na zimnego łokcia plus łeb za szybą :polew: :polew:

Opublikowano

Jak z otwartą maską Krolu? Wszystko jest przemyślane... :polew: Zaraz podeślę fotkę.. :naughty:

Opublikowano

trzym się Pitek :wink4:

jutro Dj KędziSan też zapoda niezłego bita :naughty:

Keżor nagram ci to do fury :tongue4:

co ty od tej muzy chcesz swego czasu to mega hicior

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.