Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a do tych hitow pasuje jeszcze cos....

psssyttt :drinks: dawno nie pilem piwka, a smakuje nieziemsko :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

beztytuuhty.jpg :evil2:

bag co ty ta fure w domu robisz niezle wykafelkowana podloga :decayed:

to mój intercooler będzie na dachu ? :decayed:

Nie było by to złe rozwiązanie... :naughty: :naughty: :naughty::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ty kedzior ty mi przygotuj taka plyte z hiciorami do auta :naughty:

no problem :wink4: ale na spocie ją puszczasz na fulla :>[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 22:31_________________________________________________

a do tych hitow pasuje jeszcze cos....

psssyttt :drinks: dawno nie pilem piwka, a smakuje nieziemsko :naughty:

ja niepiłem poniedziałek i wtorek ale dzisiaj już niewytrzymałem musiałem się napić :decayed:

Opublikowano

ty kedzior ty mi przygotuj taka plyte z hiciorami do auta :naughty:

no problem :wink4: ale na spocie ją puszczasz na fulla :>[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 22:31_________________________________________________

a do tych hitow pasuje jeszcze cos....

psssyttt :drinks: dawno nie pilem piwka, a smakuje nieziemsko :naughty:

ja niepiłem poniedziałek i wtorek ale dzisiaj już niewytrzymałem musiałem się napić :decayed:

dwa dni.... szacun :tongue4::polew:

Opublikowano

dwa dni.... szacun :tongue4::polew:

hehe no co :tongue4: kiedyś ci pokaże że wytrzymam z miesiąc, nie no miesiąc to nie wytrzymam ale tak z 2tyg to dam radę :gwizdanie:

Opublikowano

dwa dni.... szacun :tongue4::polew:

hehe no co :tongue4: kiedyś ci pokaże że wytrzymam z miesiąc, nie no miesiąc to nie wytrzymam ale tak z 2tyg to dam radę :gwizdanie:

ja ostatnio wytrzymałem 3 tygodnie :decayed:[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 22:36_________________________________________________tzn, jeszcze w tamtym roku to było

Opublikowano

ty kedzior ty mi przygotuj taka plyte z hiciorami do auta :naughty:

no problem :wink4: ale na spocie ją puszczasz na fulla :>[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 22:31_________________________________________________

a do tych hitow pasuje jeszcze cos....

psssyttt :drinks: dawno nie pilem piwka, a smakuje nieziemsko :naughty:

ja niepiłem poniedziałek i wtorek ale dzisiaj już niewytrzymałem musiałem się napić :decayed:

spoko tylko nagraj ja w audio bo mi nie czyta mp3

Opublikowano

dwa dni.... szacun :tongue4::polew:

hehe no co :tongue4: kiedyś ci pokaże że wytrzymam z miesiąc, nie no miesiąc to nie wytrzymam ale tak z 2tyg to dam radę :gwizdanie:

ja ostatnio wytrzymałem 3 tygodnie :decayed:[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 22:36_________________________________________________tzn, jeszcze w tamtym roku to było

a ja w tamtym roku niepiłem kiedyś przez 2miesiące haa i co ty na to?

nawet sam niemogę w to uwierzyć no ale tak było

Diman spoko na wtorek będzie :good:

Opublikowano
  • Autor

a ja praktycznie w ogóle nie pije i co :tongue4:

Opublikowano

dwa dni.... szacun :tongue4::polew:

hehe no co :tongue4: kiedyś ci pokaże że wytrzymam z miesiąc, nie no miesiąc to nie wytrzymam ale tak z 2tyg to dam radę :gwizdanie:

ja ostatnio wytrzymałem 3 tygodnie :decayed:[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 22:36_________________________________________________tzn, jeszcze w tamtym roku to było

a ja w tamtym roku niepiłem kiedyś przez 2miesiące haa i co ty na to?

nawet sam niemogę w to uwierzyć no ale tak było

Diman spoko na wtorek będzie :good:

gites :good:

Opublikowano

a ja praktycznie w ogóle nie pije i co :tongue4:

noi później właśnie są efekty (city rock)

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dwa dni.... szacun :tongue4::polew:

hehe no co :tongue4: kiedyś ci pokaże że wytrzymam z miesiąc, nie no miesiąc to nie wytrzymam ale tak z 2tyg to dam radę :gwizdanie:

ja ostatnio wytrzymałem 3 tygodnie :decayed:[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 22:36_________________________________________________tzn, jeszcze w tamtym roku to było

a ja w tamtym roku niepiłem kiedyś przez 2miesiące haa i co ty na to?

nawet sam niemogę w to uwierzyć no ale tak było

Diman spoko na wtorek będzie :good:

a ja kiedys nie pilem z 5 lat ale to bylo w latach 90-tych :decayed:[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 22:45_________________________________________________

a ja praktycznie w ogóle nie pije i co :tongue4:

noi później właśnie są efekty (city rock)

:polew: :polew: :polew:

:polew:

Opublikowano

A-rek to był okres czasu od narodzin do 5roku życia? :polew::wink4:

Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

a ja praktycznie w ogóle nie pije i co :tongue4:

noi później właśnie są efekty (city rock)

:polew: :polew: :polew:

:ban:
Opublikowano

A-rek to był okres czasu od narodzin do 5roku życia? :polew::wink4:

raczej szkola podstawowa, wczesniej troszke sie melanzowalo :polew:

Opublikowano
  • Autor

a97dd67cd811fd9e.jpg

332ff4a5cf2c133f.jpg

actiongirlskellypooltable004.jpg

na dobrywieczór :kox:

Opublikowano

14.jpg

05.jpg

actiongirlskellypooltable004.jpg

na dobrywieczór :kox:

za***ista :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

a tutaj z innego wątku

Kezor ciezko we dwoje wyspac sie na tych lozkach :cool1:

dajcie mi dwie laseczki i udowodnie że sie da :kox:

Keżor ja też mogę to udowodnić :cool1:

A-rek to był okres czasu od narodzin do 5roku życia? :polew::wink4:

raczej szkola podstawowa, wczesniej troszke sie melanzowalo :polew:

hehe jesteś hardcorem :wink4:[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 22:53_________________________________________________

a97dd67cd811fd9e.jpg

332ff4a5cf2c133f.jpg

actiongirlskellypooltable004.jpg

na dobrywieczór :kox:

prezes kiedy my takie poderwiemy? :decayed:

Opublikowano

:hi:

Glutek wszystkich pogonił z gliwichich :kwasny:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.