Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ide spać cipeczki :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: ja też się powoli zwijam
Opublikowano

ide spać cipeczki :hi:

:hi:

:hi: ja też się powoli zwijam

:hi:

też zjem i się zbieram :wink4:

Opublikowano

Jestem za***isty :decayed: zrobiłem makro, które robi wykres z logów :kox: :kox: kij, że to nie jest potrzebne - ale fajne i obrazuje lepiej niż "cyferki" :decayed:

Opublikowano

Jestem za***isty :decayed: zrobiłem makro, które robi wykres z logów :kox: :kox: kij, że to nie jest potrzebne - ale fajne i obrazuje lepiej niż "cyferki" :decayed:

jestem z ciebie dumny :good::decayed:

Opublikowano

Jestem za***isty :decayed: zrobiłem makro, które robi wykres z logów :kox: :kox: kij, że to nie jest potrzebne - ale fajne i obrazuje lepiej niż "cyferki" :decayed:

jestem z ciebie dumny :good::decayed:

teraz to trochę zmodyfikuję i będzie git
Opublikowano

Jestem za***isty :decayed: zrobiłem makro, które robi wykres z logów :kox: :kox: kij, że to nie jest potrzebne - ale fajne i obrazuje lepiej niż "cyferki" :decayed:

jestem z ciebie dumny :good::decayed:

teraz to trochę zmodyfikuję i będzie git

:wink4:

lece spac narka :hi:

Opublikowano

narka

Opublikowano

:hi:

jak pisałęm już wcześniej byłem wczoraj w City Rocku :sick3:

Obsługiwała mnie oczywiście Violetta :naughty: znów było to samo czyli wóda, wóda i wóda, przesympatyczna Violka powiedziała na samym wstępie, że mi nie ufa :mysli: ciekawe czemu

ale zgon :sick3:

Opublikowano

:hi:

jak pisałęm już wcześniej byłem wczoraj w City Rocku :sick3:

Obsługiwała mnie oczywiście Violetta :naughty: znów było to samo czyli wóda, wóda i wóda, przesympatyczna Violka powiedziała na samym wstępie, że mi nie ufa :mysli: ciekawe czemu

ale zgon :sick3:

:hi:

pytała się Wiola o mnie? nadal jest uczennica czy awansowała? :kox:

Opublikowano

:hi:

jak pisałęm już wcześniej byłem wczoraj w City Rocku :sick3:

Obsługiwała mnie oczywiście Violetta :naughty: znów było to samo czyli wóda, wóda i wóda, przesympatyczna Violka powiedziała na samym wstępie, że mi nie ufa :mysli: ciekawe czemu

ale zgon :sick3:

:hi:

pytała się Wiola o mnie? nadal jest uczennica czy awansowała? :kox:

:no:

:sick3:

Opublikowano

:hi:

jak pisałęm już wcześniej byłem wczoraj w City Rocku :sick3:

Obsługiwała mnie oczywiście Violetta :naughty: znów było to samo czyli wóda, wóda i wóda, przesympatyczna Violka powiedziała na samym wstępie, że mi nie ufa :mysli: ciekawe czemu

ale zgon :sick3:

:hi:

pytała się Wiola o mnie? nadal jest uczennica czy awansowała? :kox:

:no:

:sick3:

hehe tak ostro było? hehehe

pewnie niechciała o mnie pytać bo by się rozmarzyła i przeszkadzało by jej to w pracy :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:
Opublikowano

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

czyli za grubo hehe :tongue4:

Opublikowano

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

:hi:

Opublikowano

kto gra grubo wygrać musi :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano
  • Autor

siema :hi:

Krolu , chyba nie jest trudno zrobić wykres w excellu :tongue4:

Opublikowano

siema :hi:

Krolu , chyba nie jest trudno zrobić wykres w excellu :tongue4:

ale zrobić tak, że excel sam z ciebie robił wykresy po naciśnięciu guzika już jest :mysli:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi::sick3:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.