Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lampy tego buca nie interesują...jak by były do sedana to łykam do ADRa ojca

jak by były do sedana to inny buc by łyknął :decayed:

Panowie z Avantami przed liftem typu Kanar Oko łykajcie

http://www.allegro.pl/item930113795_lampa_oryginalna_tyl_audi_a4_95_00_lift_2_szt.html

za swoje przedliftowe więcej weźmiecie :decayed:

E, mi się tam moje przedliftowe podobają. :) Co innego z przodem... Jak będę miał kasę to pierwsze co to je wymieniam i wkładam zenony, bo mnie krew zalewa jak jeżdżę po ciemku z tymi siuśkami co świecą na żółto :kwasny:[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 15:24_________________________________________________

Kurde, ale mi się dzisiaj nic nie chce... :confused4: Mam kupe roboty, ale musiałem sobie w końcu jak człowiek zrobić chociaż dzień wolnego. :disgust:

Fajna pogoda i myślę gdzie by się tu wybrać. :mysli:

ja chyba idę na dwór, odpalę furę, pojeżdżę sobie z otwartymi szybami i będę się delektował tym ssyyyyy... :naughty:

Jakim syyyy? Robiłeś coś? :) Mnie korci żeby 18'tki wrzucić... :decayed::naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

lampy tego buca nie interesują...jak by były do sedana to łykam do ADRa ojca

jak by były do sedana to inny buc by łyknął :decayed:

Panowie z Avantami przed liftem typu Kanar Oko łykajcie

http://www.allegro.pl/item930113795_lampa_oryginalna_tyl_audi_a4_95_00_lift_2_szt.html

za swoje przedliftowe więcej weźmiecie :decayed:

E, mi się tam moje przedliftowe podobają. :) Co innego z przodem... Jak będę miał kasę to pierwsze co to je wymieniam i wkładam zenony, bo mnie krew zalewa jak jeżdżę po ciemku z tymi siuśkami co świecą na żółto :kwasny:[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 15:24_________________________________________________

Kurde, ale mi się dzisiaj nic nie chce... :confused4: Mam kupe roboty, ale musiałem sobie w końcu jak człowiek zrobić chociaż dzień wolnego. :disgust:

Fajna pogoda i myślę gdzie by się tu wybrać. :mysli:

ja chyba idę na dwór, odpalę furę, pojeżdżę sobie z otwartymi szybami i będę się delektował tym ssyyyyy... :naughty:

Jakim syyyy? Robiłeś coś? :) Mnie korci żeby 18'tki wrzucić... :decayed::naughty:

posłuchać jak turbo wkręca się na obroty :gwizdanie: ogólnie niech robi się ciepło żebym mógł ten cooler wrzucić i jechać na program :gwizdanie:

18stki? przecież sprzedajesz...no i jeszcze nie ma warunków na letnie :naughty:

Opublikowano

e tam, jak słońce świeci to już są warunki ... do lansu :tongue4::decayed:

Jak się nie sprzedadzą, to je pomajluje i wrzucę do siebie na nowych kapciach. Szkoda mi oddawać je za bezcen. :blink:

Opublikowano

Jakiś buc kupił ten grill poliftowy :baseball: :baseball:

Opublikowano

Jakiś buc kupił ten grill poliftowy :baseball: :baseball:

chcesz kupic Rafałku grill poliftowy za 120 zł? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jakiś buc kupił ten grill poliftowy :baseball: :baseball:

chcesz kupic Rafałku grill poliftowy za 120 zł? :decayed:

:polew:
Opublikowano

Jakiś buc kupił ten grill poliftowy :baseball: :baseball:

chcesz kupic Rafałku grill poliftowy za 120 zł? :decayed:

Rozmawialiśmy już o tym i znasz moją propozycje :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 15:38_________________________________________________Ja się będę śmiał jak sobie załatwię gril z esy za 150zł :naughty:
Opublikowano

Jakiś buc kupił ten grill poliftowy :baseball: :baseball:

chcesz kupic Rafałku grill poliftowy za 120 zł? :decayed:

Rozmawialiśmy już o tym i znasz moją propozycje :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 15:38_________________________________________________Ja się będę śmiał jak sobie załatwię gril z esy za 150zł :naughty:

grill z eski mnie nie interesuje, auto ma być niczym nie wyróżniającym się poliftem :naughty:

żeby takich buców w klekotach jak Ty łykać na każdym biegu :decayed:

Opublikowano
:polew::naughty:
Opublikowano
  • Autor

:polew::naughty:

sie śmieje , a sam ma z RSa :decayed:
Opublikowano

Jakiś buc kupił ten grill poliftowy :baseball: :baseball:

chcesz kupic Rafałku grill poliftowy za 120 zł? :decayed:

Rozmawialiśmy już o tym i znasz moją propozycje :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 15:38_________________________________________________Ja się będę śmiał jak sobie załatwię gril z esy za 150zł :naughty:

grill z eski mnie nie interesuje, auto ma być niczym nie wyróżniającym się poliftem :naughty:

żeby takich buców w klekotach jak Ty łykać na każdym biegu :decayed:

Nie wypowiadam się już na ten temat. Bawisz się w daidsa212 :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

Jakiś buc kupił ten grill poliftowy :baseball: :baseball:

chcesz kupic Rafałku grill poliftowy za 120 zł? :decayed:

Rozmawialiśmy już o tym i znasz moją propozycje :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 15:38_________________________________________________Ja się będę śmiał jak sobie załatwię gril z esy za 150zł :naughty:

grill z eski mnie nie interesuje, auto ma być niczym nie wyróżniającym się poliftem :naughty:

żeby takich buców w klekotach jak Ty łykać na każdym biegu :decayed:

ścigamy sie do Wrocławia i spowrotem ? :cool1: :cool1:[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 15:45_________________________________________________Bulczas , dostałeś PW :decayed:
Opublikowano

noo ujdzie, tylko ten silnik... :sick3::thumbdown: pozdro dla Kędziorka :polew:

ogólnie fajna, ale szału nie robi :>

Rafał, felgi idealnie pasujące do Ciebie :naughty:

Keżor, spoko, nie ma sprawy, wystarczy mi paliwa :kox:

Opublikowano

:polew::naughty:

sie śmieje , a sam ma z RSa :decayed:

no cooo? :)

Opublikowano

Rafał, a Kolega davids212 to robił bardziej perfidnie, ja tylko miałem na myśli że auto ma być idealną serią z inną felgą i niższym zawiasem, a to co pod maską siedzi to tajna broń :wink4:

Opublikowano
  • Autor

co do tego auta kumpla to przejrzyjcie uważnie fotki , bo moja jest na kilku fotkach :naughty:

Opublikowano

co do tego auta kumpla to przejrzyjcie uważnie fotki , bo moja jest na kilku fotkach :naughty:

eeee to nie ma co oglądać :naughty:

a to pewnie kolega z ełu...

bo na spotach go nie widać :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

co do tego auta kumpla to przejrzyjcie uważnie fotki , bo moja jest na kilku fotkach :naughty:

eeee to nie ma co oglądać :naughty:

a to pewnie kolega z ełu...

bo na spotach go nie widać :gwizdanie:

był kiedyś na PLce , potem wtedy kiedy ja na Ełu , a potem jak ja wróciłem na PL to on zrezygnował z obu klubów :wink4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.