Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

yhy ta no na tym guziku to uważaj żebyś sobie kciuka niezwichnął :tongue4:

guzik naciskam raz a potem jedzie samo :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

yhy ta no na tym guziku to uważaj żebyś sobie kciuka niezwichnął :tongue4:

guzik naciskam raz a potem jedzie samo :gwizdanie:

ale czasem często go trzeba pstrykać więc uważaj najlepiej sobie zawiń w bandaż żebyś czasem odcisku niemiał :tongue4::wink4:

Miszka ty pijoku jeden :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

yhy ta no na tym guziku to uważaj żebyś sobie kciuka niezwichnął :tongue4:

guzik naciskam raz a potem jedzie samo :gwizdanie:

ale czasem często go trzeba pstrykać więc uważaj najlepiej sobie zawiń w bandaż żebyś czasem odcisku niemiał :tongue4::wink4:

Miszka ty pijoku jeden :polew: :polew: :polew:

ja mam tak że niekiedy nawet ani razu nie muszę go nacisnąć :naughty:

ale za to na łopacie trzeba dupać :gwizdanie:

Opublikowano

Wiolka się o Ciebie Kędzior pytała :naughty:

Opublikowano

Wiolka się o Ciebie Kędzior pytała :naughty:

masz jej oddać kasę :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

yhy ta no na tym guziku to uważaj żebyś sobie kciuka niezwichnął :tongue4:

guzik naciskam raz a potem jedzie samo :gwizdanie:

ale czasem często go trzeba pstrykać więc uważaj najlepiej sobie zawiń w bandaż żebyś czasem odcisku niemiał :tongue4::wink4:

Miszka ty pijoku jeden :polew: :polew: :polew:

ja mam tak że niekiedy nawet ani razu nie muszę go nacisnąć :naughty:

ale za to na łopacie trzeba dupać :gwizdanie:

spadac na zycietowydobycie.pl z tą gadką o fedrowaniu ! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wiolka się o Ciebie Kędzior pytała :naughty:

taa no mówiłem że się dziewczyna we mnie zakochała to mi nikt niewierzył :naughty::polew:

Opublikowano

podobno pożyczyłeś na doładowanie do telefonu

Opublikowano

yhy ta no na tym guziku to uważaj żebyś sobie kciuka niezwichnął :tongue4:

guzik naciskam raz a potem jedzie samo :gwizdanie:

ale czasem często go trzeba pstrykać więc uważaj najlepiej sobie zawiń w bandaż żebyś czasem odcisku niemiał :tongue4::wink4:

Miszka ty pijoku jeden :polew: :polew: :polew:

ja mam tak że niekiedy nawet ani razu nie muszę go nacisnąć :naughty:

ale za to na łopacie trzeba dupać :gwizdanie:

spadac na zycietowydobycie.pl z tą gadką o fedrowaniu ! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

żebyś Ty wiedział co to ciężka praca :gwizdanie:

Opublikowano

Kamil uważaj bo ci kurki przykręcimy i będziesz w zimę marznał :polew:

Opublikowano

jakbyś pracował w czechach na rylowni, a nie pniówku to sam byś się dowiedział... :confused4:[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 22:41_________________________________________________

Kamil uważaj bo ci kurki przykręcimy i będziesz w zimę marznał :polew:

O, widzę, że kolega wysoko postawiony. Chyba trzeba Ci cenę do statusu dopasować. :kox:

Opublikowano

jakbyś pracował w czechach na rylowni, a nie pniówku to sam byś się dowiedział... :confused4:

byliśmy kiedyś z Puckiem w delegacji więc nieobce nam tamte kopalnie

Pucek to ten z tyłu a ja stoję obok i prubuję go odciągnąć

Opublikowano

Kamil a pracowałeś gdziekolwiek na dole?

nie opowiadaj tego co usłyszałeś :gwizdanie:

a i pracuję z kolegą który robił w czechach na kopalnii :gwizdanie: jakoś nie narzekał, a teraz dopiero mówi że się narobi :gwizdanie:

więc jak nie byłeś na dole, nie pracowałeś gdzieś na przodku ani ścianie to nie dyskutuj, dobrze Ci radzę :wink4:

Opublikowano

O, widzę, że kolega wysoko postawiony. Chyba trzeba Ci cenę do statusu dopasować. :kox:

jak cene do statusu to niewidzę problemu dzieki Kamil że zrobiłeś mi to za darmo dobry z ciebie kolega :decayed:

Opublikowano

jakbyś pracował w czechach na rylowni, a nie pniówku to sam byś się dowiedział... :confused4:

byliśmy kiedyś z Puckiem w delegacji więc nieobce nam tamte kopalnie

Pucek to ten z tyłu a ja stoję obok i prubuję go odciągnąć

ej, miałeś tego nie pokazywać :polew:

Opublikowano

więc jak nie byłeś na dole, nie pracowałeś gdzieś na przodku ani ścianie to nie dyskutuj, dobrze Ci radzę :wink4:

lub w zbrojeniu i likwidacji :gwizdanie:

Opublikowano

coś droga ta Er eSa

nuffka sztuka ;]

Opublikowano

Kamil a pracowałeś gdziekolwiek na dole?

nie opowiadaj tego co usłyszałeś :gwizdanie:

a i pracuję z kolegą który robił w czechach na kopalnii :gwizdanie: jakoś nie narzekał, a teraz dopiero mówi że się narobi :gwizdanie:

więc jak nie byłeś na dole, nie pracowałeś gdzieś na przodku ani ścianie to nie dyskutuj, dobrze Ci radzę :wink4:

kurewa, jakbym nie zapierdalałł jako pionek u pepików to bym się nie odzywał, bo mam takie samo zdanie - nie widziałeś, nie robiłeś to morda w kubeł, bo nie masz pojęcia co to dół. równy rok robiłem.

Opublikowano

jakbyś pracował w czechach na rylowni, a nie pniówku to sam byś się dowiedział... :confused4:

byliśmy kiedyś z Puckiem w delegacji więc nieobce nam tamte kopalnie

Pucek to ten z tyłu a ja stoję obok i prubuję go odciągnąć

ej, miałeś tego nie pokazywać :polew:

a co niech wiedzą że nie na jednej kopalni się zdrowie zostawiało :kox:

Opublikowano

Kamil a pracowałeś gdziekolwiek na dole?

nie opowiadaj tego co usłyszałeś :gwizdanie:

a i pracuję z kolegą który robił w czechach na kopalnii :gwizdanie: jakoś nie narzekał, a teraz dopiero mówi że się narobi :gwizdanie:

więc jak nie byłeś na dole, nie pracowałeś gdzieś na przodku ani ścianie to nie dyskutuj, dobrze Ci radzę :wink4:

kurewa, jakbym nie zapierdalałł jako pionek u pepików to bym się nie odzywał, bo mam takie samo zdanie - nie widziałeś, nie robiłeś to morda w kubeł, bo nie masz pojęcia co to dół. równy rok robiłem.

a robiłeś w firmie oczywiście, nie pod kopalnią, to się nie dziw, koledzy na Pniówku dalej pracują w tej firmie z której się zwolniłem i załatwiłem pod kopalnię, robią to samo co ja za 1200 zł

więc nie mów że tylko w czechach się za***rdala, bo niestety tylko pod firmami :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.