Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dwa bezguścia :wallbash:

no fakt laska z niej po chOOju...:

5a0aefbc0020dce847e3c749

2%20(6%20z%2043).jpg

nie wszyscy są tacy boscy jak Ty bez fotoshopa :decayed:

ale jesteś kozak- ty na pewno masz mega kaloryfer...

laski nie narzekają :tongue4: ale ja nie szukam dziury w całym , laska jest za***ista i to że nawet wyszła z tym brzuchem tak na zdjęciu , to nie znaczy , że taki ma. może akurat kichała , czy sie śmiała , potem poprawili pismaki troche w PS , żeby wyszła mniej atrakcyjnie i już mega sensacja do gazet .

ona po prostu miała tyle operacji i liposukcji, że jej się tak brzuch zapadł...

Ja na swoją figurę też nie narzekam

szkoda, bo mógłbym Ci troszkę tłuszczu oddać :naughty:

a tak w ogóle to trzeba się za siebie w końcu wziąść :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ona po prostu miała tyle operacji i liposukcji, że jej się tak brzuch zapadł...

a to wszystko wyczytałeś w fakcie czy na pudelku ? :wallbash:
Opublikowano

ona po prostu miała tyle operacji i liposukcji, że jej się tak brzuch zapadł...

a to wszystko wyczytałeś w fakcie czy na pudelku ? :wallbash:

w bravo...
Opublikowano

a tak w ogóle to trzeba się za siebie w końcu wziąść :gwizdanie:

nom ja też będę musiał pozbyć się mojego bojlera ale ciężko się za to zabrać :confused4:

Opublikowano

a tak w ogóle to trzeba się za siebie w końcu wziąść :gwizdanie:

nom ja też będę musiał pozbyć się mojego bojlera ale ciężko się za to zabrać :confused4:

jakoś ciągle jest coś do zrobienia :naughty:

myślę, że najpóźniej za miesiąc zmienię tryb życia :>

i zaczynam odwiedzać siłownie :tongue4:

Opublikowano

myślę, że najpóźniej za miesiąc zmienię tryb życia :>

zaczniesz pic actimel? :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 23:38_________________________________________________Ja chodzę 2 razy w tyg na basen... w lato mam co niedziele piłkę... jeżdżę dużo na rowerze... a i tak jestem chudy i nic nie zrobię
Opublikowano

Ja chodzę 2 razy w tyg na basen... w lato mam co niedziele piłkę... jeżdżę dużo na rowerze... a i tak jestem chudy i nic nie zrobię

musisz więcej jeść na spotach w maku :wink4:

Pucek to się z nas zrobią koksy jak niewiem, niedość że już siejemy postrach to co będzie jak zaczniemy na siłkę chodzić :polew:

Opublikowano

myślę, że najpóźniej za miesiąc zmienię tryb życia :>

zaczniesz pic actimel? :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 23:38_________________________________________________Ja chodzę 2 razy w tyg na basen... w lato mam co niedziele piłkę... jeżdżę dużo na rowerze... a i tak jestem chudy i nic nie zrobię

chyba dobrze że jesteś chudy :naughty:

ja też bym chciał :>

ale myślę że będzie dobrze :)

Ja chodzę 2 razy w tyg na basen... w lato mam co niedziele piłkę... jeżdżę dużo na rowerze... a i tak jestem chudy i nic nie zrobię

musisz więcej jeść na spotach w maku :wink4:

Pucek to się z nas zrobią koksy jak niewiem, niedość że już siejemy postrach to co będzie jak zaczniemy na siłkę chodzić :polew:

koksy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja chodzę 2 razy w tyg na basen... w lato mam co niedziele piłkę... jeżdżę dużo na rowerze... a i tak jestem chudy i nic nie zrobię

musisz więcej jeść na spotach w maku :wink4:

jem b.dużo a i tak nie tyje w dodatku jestem wysoki ... byłem na kilku badaniach czy mi nic nie ma i wyszło, że zdrów jak ryba... taka przemiana materii - jak bym był silnikiem to na pewno 4,2 -spalanie mam ogromne :decayed:
Opublikowano

Ja chodzę 2 razy w tyg na basen... w lato mam co niedziele piłkę... jeżdżę dużo na rowerze... a i tak jestem chudy i nic nie zrobię

musisz więcej jeść na spotach w maku :wink4:

jem b.dużo a i tak nie tyje w dodatku jestem wysoki ... byłem na kilku badaniach czy mi nic nie ma i wyszło, że zdrów jak ryba... taka przemiana materii - jak bym był silnikiem to na pewno 4,2 -spalanie mam ogromne :decayed:

mój kuzyn ma tak samo :gwizdanie: ciągle żre, a jest chudy :decayed:

za to ja jem mało, a i bardzo to po mnie widać :disgust:

Opublikowano

taki już organizm :decayed:

ja też jem mało i jakoś mi idzię w boczki hehe :polew:

Opublikowano

taki już organizm :decayed:

ja też jem mało i jakoś mi idzię w boczki hehe :polew:

:polew:

tak, Ty mało jesz :> jak bym słyszał Maxa :polew:

Opublikowano

taki już organizm :decayed:

ja też jem mało i jakoś mi idzię w boczki hehe :polew:

:polew:

tak, Ty mało jesz :> jak bym słyszał Maxa :polew:

hehe ciii :gwizdanie:

jeszcze pare lat temu ważyłem 50 - 55kg hehe...

Opublikowano

ja mam nawet taki luksus, że u mnie w bloku w pralni kumple maja mega kox siłownie :decayed: nawet się na nią zrzucałem po 200 zł :kox: :kox: a i tak nie chodzę... bo siłka jest za nudna :tongue4:

Opublikowano

ja mam nawet taki luksus, że u mnie w bloku w pralni kumple maja mega kox siłownie :decayed: nawet się na nią zrzucałem po 200 zł :kox: :kox: a i tak nie chodzę... bo siłka jest za nudna :tongue4:

każdy lubi co innego :decayed::cool1:

Opublikowano

ja mam nawet taki luksus, że u mnie w bloku w pralni kumple maja mega kox siłownie :decayed: nawet się na nią zrzucałem po 200 zł :kox: :kox: a i tak nie chodzę... bo siłka jest za nudna :tongue4:

każdy lubi co innego :decayed::cool1:

jasne najlepszy jest rower - tylko łatwo się połamać :decayed:
Opublikowano

ja mam nawet taki luksus, że u mnie w bloku w pralni kumple maja mega kox siłownie :decayed: nawet się na nią zrzucałem po 200 zł :kox: :kox: a i tak nie chodzę... bo siłka jest za nudna :tongue4:

każdy lubi co innego :decayed::cool1:

jasne najlepszy jest rower - tylko łatwo się połamać :decayed:

hehe nom można się nieźle uszkodzić :gwizdanie:

ok panowie ja spadam w kimono bajuu :hi:

Opublikowano

ja mam nawet taki luksus, że u mnie w bloku w pralni kumple maja mega kox siłownie :decayed: nawet się na nią zrzucałem po 200 zł :kox: :kox: a i tak nie chodzę... bo siłka jest za nudna :tongue4:

każdy lubi co innego :decayed::cool1:

jasne najlepszy jest rower - tylko łatwo się połamać :decayed:

hehe nom można się nieźle uszkodzić :gwizdanie:

ok panowie ja spadam w kimono bajuu :hi:

:hi:

Opublikowano

hehe nom można się nieźle uszkodzić :gwizdanie:

ja na szczęście mam dopiero 2 rower ... :gwizdanie: a w nim tylko rozwaliłem na razie przerzutki i amor :wink4: :wink4 ale mi nigdy się nic nie stało... i przeważnie jeżdżę w kasku

narka :hi:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.