Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://www.sadistic.pl/shake-that-ass-vt32209.htm jak ktoś nie był w top3 dzisiaj :decayed:

nom lepszy prezes nam się trafić niemógł :> Keżor filmik ostryyyy :slina: :slina: :slina:

Akjam tak pośle ci gołębiem :polew:

Lepiej wybierz jakieś większe ptactwo bo co taki gołąbek może unieść... :naughty::wink4:

ok to poślę ci sępem :gwizdanie: :polew: :polew:

sam nie będę jadł :decayed: hehe

To dasz mi gryza i już nie będziesz sam jadł :polew: :polew:

już za późno wcinam parówki :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

i nie gadać o maku mi tu , gdyby ni mak na spotach to już bym miał z 300 kuni :tongue4:

Opublikowano

i nie gadać o maku mi tu , gdyby ni mak na spotach to już bym miał z 300 kuni :tongue4:

Ja mam postanowienie nic nie jeść już w maku :naughty:
Opublikowano

No no filmik samo dobro :evil:

Opublikowano

i nie gadać o maku mi tu , gdyby ni mak na spotach to już bym miał z 300 kuni :tongue4:

Ja mam postanowienie nic nie jeść już w maku :naughty:

Max Cię namówił? :polew: :polew:
Opublikowano

Wybiera się jutro ktoś do J-bia na szprot? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

i nie gadać o maku mi tu , gdyby ni mak na spotach to już bym miał z 300 kuni :tongue4:

Ja mam postanowienie nic nie jeść już w maku :naughty:

ja góra loda wsune , będe brał na spota odliczone 3zł , chyba że ktoś ramki kupi :wallbash:
Opublikowano

i nie gadać o maku mi tu , gdyby ni mak na spotach to już bym miał z 300 kuni :tongue4:

Ja mam postanowienie nic nie jeść już w maku :naughty:

Max Cię namówił? :polew: :polew:

No namawiał mnie żeby więcej było dla niego :decayed::polew:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 00:02_________________________________________________

i nie gadać o maku mi tu , gdyby ni mak na spotach to już bym miał z 300 kuni :tongue4:

Ja mam postanowienie nic nie jeść już w maku :naughty:

ja góra loda wsune , będe brał na spota odliczone 3zł , chyba że ktoś ramki kupi :wallbash:

No takiego loda albo shaka można kupić :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

Wybiera się jutro ktoś do J-bia na szprot? :cool1:

jak wyczekał :P i teraz pewnie czekasz, aż ktoś Ci powie , że spot jest w środe nie jutro , a tu 2 po północy post , cwaniura :kox:
Opublikowano

Wybiera się jutro ktoś do J-bia na szprot? :cool1:

jak wyczekał :P i teraz pewnie czekasz, aż ktoś Ci powie , że spot jest w środe nie jutro , a tu 2 po północy post , cwaniura :kox:

:decayed::naughty:

Opublikowano
  • Autor
obu części Ibizy , co kiedyś wrzucałem , nic nie pobije :) , ale fajnie sie patrzy :>[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 00:06_________________________________________________

Wybiera się jutro ktoś do J-bia na szprot? :cool1:

jak wyczekał :P i teraz pewnie czekasz, aż ktoś Ci powie , że spot jest w środe nie jutro , a tu 2 po północy post , cwaniura :kox:

:decayed::naughty:

a co do spota , to ja sie chyba przejade , daleko ni mo :decayed:
Opublikowano
obu części Ibizy , co kiedyś wrzucałem , nic nie pobije :) , ale fajnie sie patrzy :>

chodziło mi o muzyczke bardziej :wink4:

nom Amnesia niezła :slina:

Opublikowano

Jak będę na l4 to też może pojadę. Tylko nie za Keżorem bo mi zabiorą to prawko w końcu :wallbash:

Opublikowano

Jak będę na l4 to też może pojadę. Tylko nie za Keżorem bo mi zabiorą to prawko w końcu :wallbash:

jak by nie szkoła to też bym mógł zawitać ale odpada niestety

Jak będę na l4 to też może pojadę. Tylko nie za Keżorem bo mi zabiorą to prawko w końcu :wallbash:

jedź za nim wiesz przeważnie łapią pierwszego :gwizdanie:

Opublikowano

a co do spota , to ja sie chyba przejade , daleko ni mo :decayed:

Zapraszamy ! :notworthy:

Bo u nas ludziów zbyt wiele nie ma, a ja na dodatek nie mam ostatnio w ogóle czasu żeby gdzieś indziej jeździć... ;(

Opublikowano

Kędzior! CO z tym sępem? :mysli::kox:

Opublikowano
  • Autor

Tylko nie za Keżorem bo mi zabiorą to prawko w końcu :wallbash:

:decayed: może nie jeżdże najwolniej , ale bezpiecznie :decayed: i już baaardzo dawno mandacisza nie dostam :cool1:
Opublikowano

Jak będę na l4 to też może pojadę. Tylko nie za Keżorem bo mi zabiorą to prawko w końcu :wallbash:

jak by nie szkoła to też bym mógł zawitać ale odpada niestety

Jak będę na l4 to też może pojadę. Tylko nie za Keżorem bo mi zabiorą to prawko w końcu :wallbash:

jedź za nim wiesz przeważnie łapią pierwszego :gwizdanie:

No zazwyczaj właśnie jadą za Tobą :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

Kędzior! CO z tym sępem? :mysli::kox:

sęp na sępa wdupił to co miał Ci dostarczyć :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.