Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Keżor jak wygląda u Ciebie przyśpieszanie powiedz :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

wróciłem , jak dla mnie impra może być teraz w sobote :wink4:

Krolu , ja też bym poszedł podu.. tańczyć :decayed:

Kędziora fura k**wa ROBI MIAZGE , tak sie napaliłem na wydech że hej :kox::slina: jak przeleciał jakieś 160kph to normalnie odgłos jakby motór jechał :jerk: też tak chce :slina:

Opublikowano

To ja nie chcę wiedzieć jak się jeździ ze zwykłym zawieszeniem... :blink::przebiegly:

komfortowo :decayed:

Dla mnie 1be jest wystarczająco komfortowe. :>

Opublikowano
  • Autor

Keżor jak wygląda u Ciebie przyśpieszanie powiedz :gwizdanie:

bujakasha :decayed:
Opublikowano

To ja nie chcę wiedzieć jak się jeździ ze zwykłym zawieszeniem... :blink::przebiegly:

komfortowo :decayed:

:good:

nie trzeba reszty komentować

bo po to inż audi wymyślili to wielowachaczowe zawieszenie :kox:

ale ja to juz chyba za stary jestem :wink4:

Opublikowano

wróciłem , jak dla mnie impra może być teraz w sobote :wink4:

Krolu , ja też bym poszedł podu.. tańczyć :decayed:

Kędziora fura ku***a ROBI MIAZGE , tak sie napaliłem na wydech że hej :kox::slina: jak przeleciał jakieś 160kph to normalnie odgłos jakby motór jechał :jerk: też tak chce :slina:

Kędzior to teraz bedziesz straszył wszystkich zaspanych kierowców na drodze :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

to jest k**wa fart :

1266499567_by_flyleaf_500.jpg

:decayed:

Opublikowano

to jest ku***a fart :

1266499567_by_flyleaf_500.jpg

:decayed:

Oszukać Przeznaczenie 10 :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

To ja nie chcę wiedzieć jak się jeździ ze zwykłym zawieszeniem... :blink::przebiegly:

komfortowo :decayed:

:good:

nie trzeba reszty komentować

bo po to inż audi wymyślili to wielowachaczowe zawieszenie :kox:

ale ja to juz chyba za stary jestem :wink4:

No dobra, ale gadamy o amortyzatorach i sprężynach, a nie systemie wielowahaczowym, który jest w każdym A4.... :decayed::naughty::wink4:

Opublikowano

narka spamerzy, róbcie tak, żeby mnie ten 1000 nie ominął :gwizdanie:

Opublikowano

wróciłem , jak dla mnie impra może być teraz w sobote :wink4:

Krolu , ja też bym poszedł podu.. tańczyć :decayed:

Kędziora fura ku***a ROBI MIAZGE , tak sie napaliłem na wydech że hej :kox::slina: jak przeleciał jakieś 160kph to normalnie odgłos jakby motór jechał :jerk: też tak chce :slina:

a bo zapomniałem wrzucić 5biegu i dlatego tak werczała :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Luty 2010, 22:49_________________________________________________

narka spamerzy, róbcie tak, żeby mnie ten 1000 nie ominął :gwizdanie:

tak w czas niepoznaje cię :thumbdown: ;(

baju :hi:

Opublikowano

To ja nie chcę wiedzieć jak się jeździ ze zwykłym zawieszeniem... :blink::przebiegly:

komfortowo :decayed:

:good:

nie trzeba reszty komentować

bo po to inż audi wymyślili to wielowachaczowe zawieszenie :kox:

ale ja to juz chyba za stary jestem :wink4:

No dobra, ale gadamy o amortyzatorach i sprężynach, a nie systemie wielowahaczowym, który jest w każdym A4.... :decayed::naughty::wink4:

:bag: :doh1:

no, ale na gwincie jest jakis komfort jazdy po naszych drogach? :mysli: :gwizdanie:

Opublikowano

to jest ku***a fart :

1266499567_by_flyleaf_500.jpg

:decayed:

O K**** !!!! hahahah :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

wróciłem , jak dla mnie impra może być teraz w sobote :wink4:

Krolu , ja też bym poszedł podu.. tańczyć :decayed:

Kędziora fura ku***a ROBI MIAZGE , tak sie napaliłem na wydech że hej :kox::slina: jak przeleciał jakieś 160kph to normalnie odgłos jakby motór jechał :jerk: też tak chce :slina:

a bo zapomniałem wrzucić 5biegu i dlatego tak werczała :gwizdanie:

:decayed: zrobimy tak samo , ale ja pojade Twoim to zobaczysz jak Ci suty staną :kox: normalnie , żyje tym wydechem i chyba w nocy nie zasne , już odkładam kasiore :kox:
Opublikowano

narka spamerzy, róbcie tak, żeby mnie ten 1000 nie ominął :gwizdanie:

:hi:

Opublikowano
  • Autor

To ja nie chcę wiedzieć jak się jeździ ze zwykłym zawieszeniem... :blink::przebiegly:

komfortowo :decayed:

:good:

nie trzeba reszty komentować

bo po to inż audi wymyślili to wielowachaczowe zawieszenie :kox:

ale ja to juz chyba za stary jestem :wink4:

No dobra, ale gadamy o amortyzatorach i sprężynach, a nie systemie wielowahaczowym, który jest w każdym A4.... :decayed::naughty::wink4:

:bag: :doh1:

no, ale na gwincie jest jakis komfort jazdy po naszych drogach? :mysli: :gwizdanie:

tak :decayed: jakiś :decayed:
Opublikowano

To ja nie chcę wiedzieć jak się jeździ ze zwykłym zawieszeniem... :blink::przebiegly:

komfortowo :decayed:

:good:

nie trzeba reszty komentować

bo po to inż audi wymyślili to wielowachaczowe zawieszenie :kox:

ale ja to juz chyba za stary jestem :wink4:

No dobra, ale gadamy o amortyzatorach i sprężynach, a nie systemie wielowahaczowym, który jest w każdym A4.... :decayed::naughty::wink4:

:bag: :doh1:

no, ale na gwincie jest jakis komfort jazdy po naszych drogach? :mysli: :gwizdanie:

Jak się jeździ po głównych. :decayed:

W Jastrzębiu nie ma źle... :wink4:

Opublikowano

:bag: :doh1:

no, ale na gwincie jest jakis komfort jazdy po naszych drogach? :mysli: :gwizdanie:

no pewnie na 10% drogach się jeździ super na gwincie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wróciłem , jak dla mnie impra może być teraz w sobote :wink4:

Krolu , ja też bym poszedł podu.. tańczyć :decayed:

Kędziora fura ku***a ROBI MIAZGE , tak sie napaliłem na wydech że hej :kox::slina: jak przeleciał jakieś 160kph to normalnie odgłos jakby motór jechał :jerk: też tak chce :slina:

a bo zapomniałem wrzucić 5biegu i dlatego tak werczała :gwizdanie:

:decayed: zrobimy tak samo , ale ja pojade Twoim to zobaczysz jak Ci suty staną :kox: normalnie , żyje tym wydechem i chyba w nocy nie zasne , już odkładam kasiore :kox:

Nagrajcie mi filmik!!! plizzzzzzzzzzzzzzzzzz :slina:

Opublikowano

:bag: :doh1:

no, ale na gwincie jest jakis komfort jazdy po naszych drogach? :mysli: :gwizdanie:

no pewnie na 10% drogach się jeździ super na gwincie :polew: :polew: :polew:

i jak nie trzeba zjechać na pobocze :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.