Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ile stoją tak +/- takie używki 1BE ? :chytry:

200zł

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ile stoją tak +/- takie używki 1BE ? :chytry:

200zł

Ale chyba same sprężyny? Pytam o kompletne zawieszenie. (nowe to min. 2400 PLN :blink::confused4:)

Opublikowano

A ile stoją tak +/- takie używki 1BE ? :chytry:

200zł

ale same sprężyny

Opublikowano

A ile stoją tak +/- takie używki 1BE ? :chytry:

200zł

Ale chyba same sprężyny? Pytam o kompletne zawieszenie. (nowe to min. 2400 PLN :blink::confused4:)

same sprezyny

wsadziłbys tyle kasy do starej B5? :mysli::wink4:

Opublikowano

A ile stoją tak +/- takie używki 1BE ? :chytry:

200zł

Ale chyba same sprężyny? Pytam o kompletne zawieszenie. (nowe to min. 2400 PLN :blink::confused4:)

nowe to napewno jak nie wiecej

[br]Dopisany: 22 Luty 2010, 22:30_________________________________________________

A ile stoją tak +/- takie używki 1BE ? :chytry:

200zł

Ale chyba same sprężyny? Pytam o kompletne zawieszenie. (nowe to min. 2400 PLN :blink::confused4:)

same sprezyny

wsadziłbys tyle kasy do starej B5? :mysli::wink4:

dldatego tyle osób ma gwint

Opublikowano

A ile stoją tak +/- takie używki 1BE ? :chytry:

200zł

Ale chyba same sprężyny? Pytam o kompletne zawieszenie. (nowe to min. 2400 PLN :blink::confused4:)

same sprezyny

wsadziłbys tyle kasy do starej B5? :mysli::wink4:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

nie jestem z rodu szybcy się wściekli :wink4:

ładnie to wygląda, ale ja mam chorobę lokomocyjną :wink4::tongue4:

Opublikowano

A ile stoją tak +/- takie używki 1BE ? :chytry:

200zł

Ale chyba same sprężyny? Pytam o kompletne zawieszenie. (nowe to min. 2400 PLN :blink::confused4:)

same sprezyny

wsadziłbys tyle kasy do starej B5? :mysli::wink4:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ale za to mruczy jak tygrys :polew: :polew:

Opublikowano

A ile stoją tak +/- takie używki 1BE ? :chytry:

200zł

Ale chyba same sprężyny? Pytam o kompletne zawieszenie. (nowe to min. 2400 PLN :blink::confused4:)

same sprezyny

wsadziłbys tyle kasy do starej B5? :mysli::wink4:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

no nie ma co ukrywać

ja to wolę zbierać do jakieś B6 lub nowszej :tongue4:

Opublikowano

nie jestem z rodu szybcy się wściekli :wink4:

ładnie to wygląda, ale ja mam chorobę lokomocyjną :wink4::tongue4:

hehehe to na 1BE też będzie za twardo :confused4:

Opublikowano

Pytam, bo ja chcę się pozbyć mojego na rzecz jeszcze czegoś niższego. Ja znowu choruję na maksymalną glebę. :) Jakbym miał kasę to wrzuciłbym airride'e... :slina::evil:

Opublikowano

no nie ma co ukrywać

ja to wolę zbierać do jakieś B6 lub nowszej :tongue4:

tylko nie mów że b7 :sick3:

:polew:

a ja zamiast b6 czy b7 wolal bym b5 s4 :gwizdanie:

Opublikowano

A ile stoją tak +/- takie używki 1BE ? :chytry:

200zł

Ale chyba same sprężyny? Pytam o kompletne zawieszenie. (nowe to min. 2400 PLN :blink::confused4:)

same sprezyny

wsadziłbys tyle kasy do starej B5? :mysli::wink4:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

no nie ma co ukrywać

ja to wolę zbierać do jakieś B6 lub nowszej :tongue4:

nom miło by było zmienic na nowszy model :gwizdanie:

Opublikowano

hehehe to na 1BE też będzie za twardo :confused4:

Żartujesz?! Jeszcze jak się ma 15-tki wrzucone to buja jako cholera... :kwasny:

Opublikowano

nie jestem z rodu szybcy się wściekli :wink4:

ładnie to wygląda, ale ja mam chorobę lokomocyjną :wink4::tongue4:

hehehe to na 1BE też będzie za twardo :confused4:

jechałem 1BE, nisko i twardo jak dla mnie, ale od czego jest aviomarin :wink4:

No i chciałnym kupic B6 z zawiechą 1BV więc muszę sie aklimatyzować :decayed:

Opublikowano

no nie ma co ukrywać

ja to wolę zbierać do jakieś B6 lub nowszej :tongue4:

tylko nie mów że b7 :sick3:

:polew:

a ja zamiast b6 czy b7 wolal bym b5 s4 :gwizdanie:

nom ale najlepiej poliftowy RS4[br]Dopisany: 22 Luty 2010, 22:38_________________________________________________

hehehe to na 1BE też będzie za twardo :confused4:

Żartujesz?! Jeszcze jak się ma 15-tki wrzucone to buja jako cholera... :kwasny:

nie jest to gwint wiadomo ale porównując do serii jest sztywniej :gwizdanie:

Opublikowano

za chwilę prezes coś napisze i da mi zjebke, że glupoty piszę.... :wink4:

Opublikowano

tak żebym miał pod maską 3++ hp ty by mi stykło

na jakiś czas :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Luty 2010, 22:41_________________________________________________

za chwilę prezes coś napisze i da mi zjebke, że glupoty piszę.... :wink4:

dobrze by zrobił ja cię muszę w sobotę ustawić na właściwy torrr :polew:

Opublikowano

nom ale najlepiej poliftowy RS4

ooo taaakkk :sex: :sex: :sex: :sex: :sex: :sex:

nie jest to gwint wiadomo ale porównując do serii jest sztywniej :gwizdanie:

To ja nie chcę wiedzieć jak się jeździ ze zwykłym zawieszeniem... :blink::przebiegly:

Opublikowano

To ja nie chcę wiedzieć jak się jeździ ze zwykłym zawieszeniem... :blink::przebiegly:

komfortowo :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.